bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

iSpiK

Kadim Dost
karizma abi hep sen bizi dinLedin birazda sen anlat bu aralar siirlerin tepelerde belliki war bişiler ;)

sagopa_22

Banned
kafayı yicem ya 2.5 aydır bi kız arkım war yaşım 17 her şey ii hoşta.teli açık olduğu halde 5 gündür konuşamıyorum cnm sıkıldı:( belki dierlerinin yanında dandik bi mevzu ama çok sewiorum işte her an ulaşabilmek istiorum:(

karizma_5

karizmatik
varning her teldende dertleşcek birisi arıo herhalde...karizma yhetiş
link verirsen ilgilenirim kardeşim,

karizma abi hep sen bizi dinLedin birazda sen anlat bu aralar siirlerin tepelerde belliki war bişiler ;)

kardeşim inan bişi yok kalbimin boş ama kalbimi dolmasını istiyorum :)

kafayı yicem ya 2.5 aydır bi kız arkım war yaşım 17 her şey ii hoşta.teli açık olduğu halde 5 gündür konuşamıyorum cnm sıkıldı belki dierlerinin yanında dandik bi mevzu ama çok sewiorum işte her an ulaşabilmek istiorum

kardeşim arayıp sesini duyamıyorsan msjla idare edebilirsin
eğer oda mümkün değilse
artık resimlerine bakıp dayanmalısın
mutluluklar dilerim
saygılarımla

MiKeRiNoS

New member
kardeşim inan bişi yok kalbimin boş ama kalbimi dolmasını istiyorum

aynı dert bende de var be abecim:) zaten öss olmadı şimdi napacağımı da bilmiom. dert çok :(

karizma_5

karizmatik
MiKeRiNoS1' Alıntı:

aynı dert bende de var be abecim:) zaten öss olmadı şimdi napacağımı da bilmiom. dert çok :(

herşeyin başı sağlık kardeşim,
ben senin yerinde olsam ilgi alanamı uygun bir işe girmeye çalışırım,
umarın istediklerin bir bir olur
umarım en kısa zamanda gönlünün kraliçesini bulursun
saygılarımla

Beq_dahq_yeniyim

New member
MiKeRiNoS1' Alıntı:

Abi bencede herşeyin başı sağlık lütfen bunu rahatsızlanınca anlamayalım hep :)

karizma_5

karizmatik
sagopa_22' Alıntı:
walla abi şu forumdaki en sewdiğim fenerli sensin:D:D

teşekkür ederim kardeşim,
yalnız fazla fanatik olmamanı tafsiye ederim,
spor barış-kardeşlik getirmeli
kavga dövüş değil,
yenmekde yenilmekte sporun içinde,
önemli olan dostluk kardeşliktir
saygılarımla

Beq_dahq_yeniyim

New member
Birden titriyorum az önce çalan şarkımızın hatırıyla sarsılıyorum..

Peki ne oluyor neden her seferınde aynı düşünceler neden her seferınde bu karamsarlıklar ? ne zaman vazgeçeceğim tüm bu acılardan ? özlemlerden ? daha önce hiç karşılaşmadıgım yaşayamadığım hasret kalmaktan?

Birisi bir adını koyabilecekmi tüm bu çektiklerimin ? sevgilerimi gözlerimin önüne serebilecekmi ?
Koyverebilecekmi tüm hasretini tüm cesaretiyle tüm kaybettiklerinin acısını hala yaşıyor olmasına rağmen ?

Hiç sanmıyorum Hiç !!! Belki bunlar gençlik hikayeleri gençlik kanında akan aşkın gözyaşları diyorum kendi kendime ben kimi kandırıyorum ?
kimi teselli ediyorum bilmiyorumki :(

İşte sende gidiyorsun yine ben yine başbaşayım kendimle bu şarkı yeter bana vefasız bunca gün geçti ardından hala nefret ediyorum senden hala kin doluyum hala sımsıkı sarıyor mutlu anlar bedenımı kahredercesine çırpınıyorum kurtulamıyorum bu işkenceden

Gözyaşlarım dökülüyor ardından yeter diyorum kendime yeter bu son olsun aldatmaların bu son olsun karşılıksız sevdaların bu son olsun Allahım ne olur bu son dileğim olsun :([/SIZE][/B]

beq_dahq_yeniyim

[KooZ]

New member
hayatımızda kişilermi değişiyor yoksa biz mi kişiliklerimizi kaybediyoruz??

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
karizma_5' Alıntı:
teşekkür ederim kardeşim,
yalnız fazla fanatik olmamanı tafsiye ederim,
spor barış-kardeşlik getirmeli
kavga dövüş değil,
yenmekde yenilmekte sporun içinde,
önemli olan dostluk kardeşliktir
saygılarımla
karizma abi düsüncelerini gercekten cok güzel belirtmissin sana katilmamak elde degil.

saintt

New member
Bir zamanlar dünyanın en çirkin kadınıyla bir an gözgöze gelmeyi ihanet sayarken şimdi nasıl başka kollarda sabahlıyorum.Ne yaptın bana bu aşk nasıl nefrete döndü.

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
ben ıkı ya once ayrıldım hala sarkılarda bıraz onu hatırlıorum acı werıor yenı sewgılımı aramalıyım acaba :(

HTML