bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

imgesel

New member
ya bir sıkıntım var bnm... şimdi olaylar kampus içinde oluo... eski kız arkadasım (bayan A)okulu bıraktı bende bunu duyunca aradım dönmesi için ikna ettim döndü fakat çok çok yakın bir arkadasımdan (bayan B) herşeyi sorumlu tutuyor nerdeyse ailesiyle ettiği kavgalardan bile onu sorumlu tutuyor ve çok kıskanıyor "A" nın aynı zamanda bipolar kişilik bozukluğu da var aynı zamanda sadis ruhlu hayli ne yalan diyim korkmuor değilim ne yapmalıyım + "B" görme engelli...

turkishcem

New member
bu Psikopat kız her gün zevk olsun diye beni dövüyor.Nasıl bir zevk olduğunu anlamadım kavga ederken elini tutuyorum kafam gözüm dağılmasın diye acaba ondan mı zevk alıyor.Bilmem ama bu güne kadar hiç bir kızı bu kadar sevmemiştim.

Gucchi

New member
Aşk herşey derler ama öyle değilmiş anladım... Canımdan çok sevdiğim o kızı bi yanlış anlaşılmadan dolayı bi anda kaybettim bu kadarmı kolay be... ben daha ne yapayım :(

-HaKiKaT-

Altın Üye
Gelmiyor içimden dur demek sana
Gönüllüyüm gidişine ah yolun açık ola
Gelmiyor içimden kal demek sana
Bozuyorum yeminimi güle güle aşkım

eser37

New member
benımde bı derdım varr cvp yazana sımdıdden teskkrler..
2 senedır cıktıgım bı kız arkadasım vardı benı gercekten cok sevıyodu bazı nedenlerden dolayı ayrılmıs 6 ay once ama benı sevdıgını hayatta oldugunu hatırlatyrdu ve bı gun bulusma ayarladım ve suanda cıkıyrz bende onu sevyrm ama bana bı tuhaf davranıyoo cok sevdıgını soyluyo fakat cok korktugunu da soyluyoo cok huzursuzum eskıse gbı degıl ayrı oldgmz zmn dha degsktı cıkıyrz suan daha farklı buolayı nsl yumusatablrm...

eser37

New member
benımde bı derdım varr cvp yazana sımdıdden teskkrler kımse varsa tabı..
2 senedır cıktıgım bı kız arkadasım vardı benı gercekten cok sevıyodu bazı nedenlerden dolayı ayrılmıs 6 ay once ama benı sevdıgını hayatta oldugunu hatırlatyrdu ve bı gun bulusma ayarladım ve suanda cıkıyrz bende onu sevyrm ama bana bı tuhaf davranıyoo cok sevdıgını soyluyo fakat cok korktugunu da soyluyoo cok huzursuzum eskıse gbı degıl ayrı oldgmz zmn dha degsktı cıkıyrz suan daha farklı buolayı nsl yumusatablrm...

samco_deu

samcho
İhtiyacım var aslında böyle bir şeye... Okulu uzattım yarım dönem 3 dersten dolayı ailem bilmiyor tabi bunu söyleyemedim... Kep törenindeki sevinçlerini görünce saklama ihtiyacı duydum... şu an mezumun sanıyorlar ama değilim ve içimde büyük bir pişmanlık var... Aslında pişamanlıktan ziyede onlara ihanet etmişim gibi geliyor... Şimdi İzmir'deyim ve ailem Ankara'da büyük baskı yapıyorlar memlekete dönmem için ama dönemem... Burada iş bulup çalışacağım dedim ama iş de zor ... Bunaldım sıkıldım burada kalmak istiyorum ve bir an önce şu okulu bitirip içimdeki pişmanlığı atmak istiyorum... Allah yardımcım olsun...

HTML