bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

cantanem

New member
karizma abicim sana bi kaç soru sormak istiorum cevap verirsen çok sevinirim

1) Aşk ne demekdir?

2) Aşık olduğunu nerden anlarsın?

3) Evet ben buna aşık oldum dediğin kişiyi unatabilirimisin?

4) Unuturum diosan sence bu aşk mıdır? yoksa gelip geçici ufak çaplı gönül maceralarımıdır?

5) Aşık olmakdan korkulur mu? Korkulursa bile neden korkulur? Sebep nedir?

6) Daha doğrusu aşk varmıdır?

ykdc

New member
Saat 13:25 Yine O aKLımda.İçimde oLan oLan aŞk O Kadar Büyüdüki GeceLeri Yatamıyorum.İştahım BiLe KesiLdi.Bir TürLü açıLamıytorum.açıLsam içimdeki Sıkıntı Bir zerrede oLsa aÇıLacaq.aMa Korkuyorum Ve Bi TürLü aÇıLamıyorum.Kaybetmekten Korkuyorum.Nefretinden Korkuyorum.Ve Ondan Korkuyorum.Çünkü Seviyorum Çünkü aŞıgım.Onu iLk Gördügümde aŞık oLmuştum Ve Bu Tam 4 YıLdırda BöyLe.ReaLde Görüyorum Sohbet Edemiyorum Konuşamıyorum.Msn Ye GeLiyor.Yazamıyorum.ParmakLarım Titriyor.Lanet oLan SENİ SEVİYORUM KeLimesini Bir TürLü Yazamıyor ParmakLarım..Ve Su Anda Yine Msnde.Yine Bişi Yazamıyorum. Ve Sanırım Bu GidişLe CıLdıracaqım.Benim OkuLda Var.Napıcagımı BiLemiyorum.YaLnızım Ve SıkıntıLıyım.OnLarca İnsaanın Arasında YapaYaLnızım.Napıcagımı BiLmiyorum.Acaba Seni Seviyorum Desem Ne Yapıcak.aMa Demesemde KaYbedeccegim off aLLahım Ya offf.

karizma_5

karizmatik
cantanem' Alıntı:
karizma abicim sana bi kaç soru sormak istiorum cevap verirsen çok sevinirim

1) Aşk ne demekdir?

2) Aşık olduğunu nerden anlarsın?

3) Evet ben buna aşık oldum dediğin kişiyi unatabilirimisin?

4) Unuturum diosan sence bu aşk mıdır? yoksa gelip geçici ufak çaplı gönül maceralarımıdır?

5) Aşık olmakdan korkulur mu? Korkulursa bile neden korkulur? Sebep nedir?

6) Daha doğrusu aşk varmıdır?

1.)kardeşim aşkın tam tarifi bence olamaz,
tek diyebileceğim aşk ansızın seni yakalar
2.)ben aşık olduğumda, hep onu düşünür ve özlerim,
onu mutlu etmek için uğraş veririm
3.)eğer aşık olduysan unutman mümkün değil
bende unutamadım tabiki
4.)unuturum diyorsa kesinlikle aşk değildir
olsa olsa beğenmedir,yada hoşlanmadır
5.)korkulmaz, yeterki aşkının kıymetini bilen ve karkılıklı aşk yaşansın
6.)tabiki vardır

umarım cvpların seni doyurmuştur kardeşim,
eğer dertleşmek istersen
pm den msn adresini yazarsan dertleşebiliriz
saygılarımla kardeşim

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Ya hıc buraya yazacagım aklıma gelmezdı..Bir sevdıgım var ama ona sevdıgımı acıkca soleyemedım.Aynı dersanedeyız hemen yan sıramda oturuyor.3 yıldırda aynı okuldayız ama bır turlu soleyemedım ıste ya.tam cesaretımı topluyom tmm dıyom bu sefer solıcem her seferınde bı aksılık cıkıyo.Baska erkekle konusmasına dayanamıyom kıskanclıktan kuduruyorum.Her an elımden kacıracakmıs gıbı hıssedıyorum kendımı.Derslerde onu dusunuyorum...Soru cozerken bır anda aklıma gelıyor ve dusuncelere takılıp gıdıyorum...Kısacası Seviyorum ben Bu Kızı..İçimden Geldiği gibi Seni Seviyorum SENEMMM demek ıstıyorum :( :(

nickel_tec

New member
boşyere dememişler, gizli sevda çekmesi ateşten gömlek imiş diye...
walla kardeş dersane yıllarında bende öyle bişey yaşamıştım ama sonunda cesaretimi toplayıp açılmıştım kıza, güsel bi ilişkimiz oldu ama dersane sonrası o Ankara da bi okul kazandı, ben ısparta ya düştüm, yani aşkımız 450 km yola yenik düştü :)

[KooZ]

New member
ben giderim sen boşver bana biraz izin ver!!!
Yalvarıyım mı ayrılalım mı!!!

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
BaKKaL_GaZi' Alıntı:
Ya hıc buraya yazacagım aklıma gelmezdı..Bir sevdıgım var ama ona sevdıgımı acıkca soleyemedım.Aynı dersanedeyız hemen yan sıramda oturuyor.3 yıldırda aynı okuldayız ama bır turlu soleyemedım ıste ya.tam cesaretımı topluyom tmm dıyom bu sefer solıcem her seferınde bı aksılık cıkıyo.Baska erkekle konusmasına dayanamıyom kıskanclıktan kuduruyorum.Her an elımden kacıracakmıs gıbı hıssedıyorum kendımı.Derslerde onu dusunuyorum...Soru cozerken bır anda aklıma gelıyor ve dusuncelere takılıp gıdıyorum...Kısacası Seviyorum ben Bu Kızı..İçimden Geldiği gibi Seni Seviyorum SENEMMM demek ıstıyorum :( :(
muabbet iyise teklif et kabul etmeme ihtimalini fazla düşünme
ne olucaksa olsun mantığıyla hareket et
güzel bi çıkma teklifi yaparsan kabul eder bence
hemen teklif et elinden kaçırma sakın :eek:

beshkempir

HH Clan Team
geçen sene bi kızla tanıştım o beni arkadaşı olarak görüyodu ama ben ilk anda etkilenmiştim ondan. sonraları aşka döndü benimkisi ama ben hala onun arkadaşıydım. dayanamadım en sonunda 6 ay önce açıldım kıza seni seviyorum dedim.biz arkadaşız ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum biz arkadaş kalalım dedi bana. onu kaybetmektense arkadaş kalmaya rzı oldum. sonunda ne mi oldu? yarım saat önce arkadaşlığımızda bitti. bişey öğrendim ben bu işten sevdiğin kızdan arkadaş olmaz.
oh be rahatladım vallaha :)

karizma_5

karizmatik
BaKKaL_GaZi' Alıntı:

kardeşim msn den sohbetimiz umarım faydalı olmuştur
saygılarımla

nickel_tec kardeşim :
boşyere dememişler, gizli sevda çekmesi ateşten gömlek imiş diye...
walla kardeş dersane yıllarında bende öyle bişey yaşamıştım ama sonunda cesaretimi toplayıp açılmıştım kıza, güsel bi ilişkimiz oldu ama dersane sonrası o Ankara da bi okul kazandı, ben ısparta ya düştüm, yani aşkımız 450 km yola yenik düştü

bence yenik düşmez,
eğer ğerçenten aşıksanız birbirinize,
aşkınız dahada büyür.
''msn adresini kaydettim,msn den daha detaylı sohbet
edebiliriz kardeşim''
saygılarımla

beshkempir kardeşim :
geçen sene bi kızla tanıştım o beni arkadaşı olarak görüyodu ama ben ilk anda etkilenmiştim ondan. sonraları aşka döndü benimkisi ama ben hala onun arkadaşıydım. dayanamadım en sonunda 6 ay önce açıldım kıza seni seviyorum dedim.biz arkadaşız ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum biz arkadaş kalalım dedi bana. onu kaybetmektense arkadaş kalmaya rzı oldum. sonunda ne mi oldu? yarım saat önce arkadaşlığımızda bitti. bişey öğrendim ben bu işten sevdiğin kızdan arkadaş olmaz.
oh be rahatladım vallaha

kardeşim ben senin yerinde olsaydım eğer,
teklifimi kabul etmiyorsa
onunla arkadaş olarak da kalmazdım
çünkü kalmak zor olur,
arkadaşlığa zarar verebilir,
bundan sonraki hayatında istediğine kavuşman dileğiyle
saygılarımla

combanant

New member
BaKKaL_GaZi' Alıntı:

seni anlıyorum

ama sana bişey öneririm

yerinde olsaydım en kısa zamanda açılırdım

eğer açılamıyorsan tek bişey kalıyor

müslüm dinle :sigara: jilet getirinn :p

bigmanlord' Alıntı:
bende bi sene hayatimi paylastigim askimdan
ayrildim ayrilmadimi bilmyiorum benim durumum o
kadar karisik ki ne yapayim bilmyiorum
onu cok sebiyorum ondan baskasini sevmiyeceyim
tek ve son askim olacak acaba oda beni bu kadar
seviyormu düsünüyrmu keske bunlar bir cevap bula bilsem
herseye ragem onun dönmesini bekliyorum biliyorum belki gelmiyecek
cok mutzusum yasama sevinicimi kaybetim hic birsey istemiyorum
artik ne yapayim bilmiyorum keske böyle olmasydi of of of of özledim seni
birtanem ne olur geri dön of of :(

jilet verin arkadaşa :( :(

saintt

New member
biri var uykusuz gecelerimin,akan yaşlarımın,ömrümde ilk defa içmemin sebebi.Onsuz hayatı düşünmek bile delirmeme yetiyo.Birde bana cok yakın davranan kardeş gibi abla gibi derdime ortak olan bana nasihat eden biri var.Bir taraftan deli gibi sevdiğimi düşünüyorum bir taraftan bana bütün iyi niyetiyle yardımcı olmaya calışana kalbim akıyo tarif edemediğim duygularla.Kafam allak bullak.Çok sürmez yakındır bakırköyden manzaralı bi oda ayırın banada

karizma_5

karizmatik
saintt' Alıntı:
biri var uykusuz gecelerimin,akan yaşlarımın,ömrümde ilk defa içmemin sebebi.Onsuz hayatı düşünmek bile delirmeme yetiyo.Birde bana cok yakın davranan kardeş gibi abla gibi derdime ortak olan bana nasihat eden biri var.Bir taraftan deli gibi sevdiğimi düşünüyorum bir taraftan bana bütün iyi niyetiyle yardımcı olmaya calışana kalbim akıyo tarif edemediğim duygularla.Kafam allak bullak.Çok sürmez yakındır bakırköyden manzaralı bi oda ayırın banada

kardeşim ,
öncelikle sana sırdaş olan yakın olan kişinin yakınlığından dolayı
ona karşı sevgi beslemeye başaldın
bu sevgi ama seninle ilğilenmesinden kaynaklanıyor,
eğer o kişiye doğru yönelirsen,
hem sevgilini,
hemde sana dostça yaklaşanı kaybedebilirsin,
aynı olayın bende yaşadım,
benim çok sevdiğim,
dost gördüğüm arkadaşım bana karşı hislerinin olduğunu anladım,
hemen kendimi geri çektim,
oda duygularını içine gömdü,
şimdi hala dost olarak devam ediyorum
umarım senin için hayırlı bir karar verirsin,
unutma bazen geri dönme şansın olamaz
saygılarımla

altayagan

New member
arkadaşım bir insanın üniversite hayatı bukadar rezil geçermi ya. Hazırlıkta bi kız vardı ayrıldık, perişan oldum sonra birisi çıktı iyi güzel hoş bi başladık 3 yıl bitti her şey güzel gidiyor bir şey haricinde hala o kızı unutamadım ve işin b.k tarafı üçümüzde aynı sınıftayız. Başkasının elini tutup onun gözlerine bakıyorum. Böyle çile varmı ya. o da pişman biliyorum ama 3 yılını bana vermiş birini hem de herşeyin farkında olduğu halde bunu yapan birini bırakamıyorum. Lanet olsun üniversite bitiyor neredeyse evleneceğim ama hala aklım onda. :(

sagopa_22

Banned
bu sabah 4 aydır çıktığım kızdan ayrılmak zorunda kaldım,kendi istedi we ortada bişe yokken,çok güvenmiştim ona,çok farklı buluodum ama bu sabah anladımki hiç sewilmemişim çok koydu bilemessin.hiç beklemediğim bi anda dünya başıma yıkıldı.çok sewiodum çokta mutluydum gerçi hala sewiorum ama artık hiç mutlu deilim:(:(:(

react

Admin
Süper Moderatör
sagopa_22' Alıntı:
bu sabah 4 aydır çıktığım kızdan ayrılmak zorunda kaldım,kendi istedi we ortada bişe yokken,çok güvenmiştim ona,çok farklı buluodum ama bu sabah anladımki hiç sewilmemişim çok koydu bilemessin.hiç beklemediğim bi anda dünya başıma yıkıldı.çok sewiodum çokta mutluydum gerçi hala sewiorum ama artık hiç mutlu deilim:(:(:(
Allah sabır versin

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Karizma hiç aklıma gelmezdi buraya yazacağım ama canım cok sıkkın be kardeşim,İşyerim Afganistanda(hemde en belalı kendi kandaharda) şantiye kurdu ve benide başına yolladı...O kadar sıkkınki canım,hem tehlike kol geziyor,hem 2 yıl istanbuldan ayrı kalıcam,hemde kurulu tüm düzenim mahvoldu...Yapacak birşey yok aslında ama teselli edecek birkaç cümleye o kadar ihtiyacım varki... :(:(:(:(:(

react

Admin
Süper Moderatör
sagopa_22' Alıntı:
saol react0r ya kızlar iin deymez diyorum tamam deymezde işte adama koyuyo sonuç olarak böle kalıoz ortada :(

Nasıl deymez bu lafı bir daha duymamış olayım, sen seni seveni ve sevebileceğini bulduktan sonra en ağır yükler altına girsen,üzülsen hatta yıkıldıgın zamanlar olsa bile vazgeçme, çünkü en büyük güç kararlılıktır, kararlı olursan elde edemeyeceğin hiç bir şey yoktur

ikRa

Banned
Öncelikle ben pek konu açmam genelde paylaşımcı değilde yorum olayına giriyorum yalnız dikkatimi çeken bişe var belli insanlar var sitede çark onların etrafında dönüyo açtıkları konuyu belki okumadan herkes yorum ve tşk. yapio ama diğer uğraşan ve bişeyler paylaşan insanların açtıkları konulara bakıyorum onlara pek yanaşılmıyo bu beni rahatsız etti biraz bence yenilerde araya alınmalı ufak ufak en azından hakedenleri eyvallah..

HTML