bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

serselcuk

New member
Kardeş senin durumundayım bende şuan.Benim yaş 23 kızınki 21.Neyse bunlar çok önemli değil.
Senden hoşlanıyorum fakat çıkamam diyor.Bende çok fazla üstüne gitmiyorum.Herşeyi zamana bırak, o zaman kazanacaksın.Ama çok fazlada zamana bırakma.Yoksa kuş yuvadan uçar haberin olmaz...
Sevdiğini belli et,sürpriz birşeyler yap ; )

mchasso

New member
abıcım bu aksam berbat haldeyım acımı paylasıorum sevgılımden ayrıldık dınlersenız anlatayım ayrılıq sebebını ben 5 ay sonra askere gıdıorum ama kız 15 ay beklemek ıstemıyor acıkcası arkadas kalmak ıstıyor oss ye hazırlanıcam dıye ama bı turlu sevgımı anlamıyor ve bu aksam bıttı hersey bıttı dostlar coq yorgun ve bıtkın haldeyım uyqum var uyuyamıyorum paso cıgara olsem daha eı coq berbat bısı ılk defa bı kız benım ıcın agladı o da bole olsun ıstemıyo unutmucam senı dıyo ama bı turlu olmadı keske hıc sevmeseydım bole olacagını bılseydım..neyse saolun dınleyen olursa..

MiKeRiNoS

New member
simatic' Alıntı:
abıcım bu aksam berbat haldeyım acımı paylasıorum sevgılımden ayrıldık dınlersenız anlatayım ayrılıq sebebını ben 5 ay sonra askere gıdıorum ama kız 15 ay beklemek ıstemıyor acıkcası arkadas kalmak ıstıyor oss ye hazırlanıcam dıye ama bı turlu sevgımı anlamıyor ve bu aksam bıttı hersey bıttı dostlar coq yorgun ve bıtkın haldeyım uyqum var uyuyamıyorum paso cıgara olsem daha eı coq berbat bısı ılk defa bı kız benım ıcın agladı o da bole olsun ıstemıyo unutmucam senı dıyo ama bı turlu olmadı keske hıc sevmeseydım bole olacagını bılseydım..neyse saolun dınleyen olursa..
arkadasım üzüldüm. ama kız aklının sende kalmasını istemiyo belli. çünkü össye gırecek. ya aranızda söz felan yapsaydınız ne bıılım nişan gıbı bişiii.. o zmaan ikinizinde kafası rahat olurdu. kız seni unutmıycam demiş açık kapı bırakmış.. demekkı arkadas kalalım demesi ölesine söylenmiş... ama şunu da sölemeden edemicem bende ayrılırken kız bana senle arkadas olarak kalmak istıyorum ve unutamam senı demişti.. ama noldu 1ay sonra başkasının elini tutuyodu :( anlıycan bu işler böle.. bence bırakma derim peşini.. kızların sagı solu bellı olmaz.bi gun farklı konusurlar bı gun farklı.. kız senı sevıyo sanırım sende sevgın için daha fazlasını yapabılırsın.. ne bılım gıt yüzük tak eline.. gercı sen daha ii bılırsın..

ya karızma abım daha mantıklı seyler söler kusura bakma başımdan buna benzer bişii gecınce yazıyım dedımde.

mchasso

New member
derdıma derman oldun coq saol dost..

MiKeRiNoS1' Alıntı:
arkadasım üzüldüm. ama kız aklının sende kalmasını istemiyo belli. çünkü össye gırecek. ya aranızda söz felan yapsaydınız ne bıılım nişan gıbı bişiii.. o zmaan ikinizinde kafası rahat olurdu. kız seni unutmıycam demiş açık kapı bırakmış.. demekkı arkadas kalalım demesi ölesine söylenmiş... ama şunu da sölemeden edemicem bende ayrılırken kız bana senle arkadas olarak kalmak istıyorum ve unutamam senı demişti.. ama noldu 1ay sonra başkasının elini tutuyodu :( anlıycan bu işler böle.. bence bırakma derim peşini.. kızların sagı solu bellı olmaz.bi gun farklı konusurlar bı gun farklı.. kız senı sevıyo sanırım sende sevgın için daha fazlasını yapabılırsın.. ne bılım gıt yüzük tak eline.. gercı sen daha ii bılırsın..

ya karızma abım daha mantıklı seyler söler kusura bakma başımdan buna benzer bişii gecınce yazıyım dedımde.

ddostum ben olumune sevecektım hala mesaj atıyor ben unutalım dıyorum unutmam dıyor 15 ay sonra senı aynı cafede beklıcem dıyor ben oleyım ya bu olaya askerlık geldı gelecek az kaldı hala unutamıyorum oda unutamıyor bu olaya bı kıtap olur bence cok garıb duygular ıcındeyım cok ben hıc boylesıne sevmedım kız aglıyor camda utanmasam bende aglıcam gozlerım dolmustu bıtırelım dıyoruz ama kopamıyoruz bu nasıl ıstır abıcım askerlıq ve öss dalgasına sevgımızden ayrılıyoruz hayatmı bu yuzuk kolay gıdıp hemen alır takarım ama mantıklı evlenmek en guzelı kız cok calıskan takdır alıyor su anda kendı alanında bırıncı ve ogretmenlıq ıstıyor ama benı oss ye hazırlanırken hayatında ıstemıyor engel olacagım korkusunda halbukı ben askerde olacagım ama neyse kafanızı agrıtmayayım coq saol ..allaha emanet ol

MiKeRiNoS

New member
arkadasım o kafeye cagır bugun bulusmak için.. falla al bi yuzuk konusurken cıkar tak elıne derım ben.. sen askerdeyken hiç görusmeyın aramasın bölece aklı da sende kalmış olmaz en iiyisi bu gıbı gelıyo bana.. ama bence kızı daha fazla ağlatma.. hatta ilişkiyi bıtırelım dıye kendinizi bitirmeyın artık..bi an önce bişiiler yap.. falla benim sevdıgım ayrıldıktan sonra senı istemıyorum demesıne ragmen cok ugrastım fakat olmadı inşallah sizin kı olur:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
simatic' Alıntı:
ddostum ben olumune sevecektım hala mesaj atıyor ben unutalım dıyorum unutmam dıyor 15 ay sonra senı aynı cafede beklıcem dıyor ben oleyım ya bu olaya askerlık geldı gelecek az kaldı hala unutamıyorum oda unutamıyor bu olaya bı kıtap olur bence cok garıb duygular ıcındeyım cok ben hıc boylesıne sevmedım kız aglıyor camda utanmasam bende aglıcam gozlerım dolmustu bıtırelım dıyoruz ama kopamıyoruz bu nasıl ıstır abıcım askerlıq ve öss dalgasına sevgımızden ayrılıyoruz hayatmı bu yuzuk kolay gıdıp hemen alır takarım ama mantıklı evlenmek en guzelı kız cok calıskan takdır alıyor su anda kendı alanında bırıncı ve ogretmenlıq ıstıyor ama benı oss ye hazırlanırken hayatında ıstemıyor engel olacagım korkusunda halbukı ben askerde olacagım ama neyse kafanızı agrıtmayayım coq saol ..allaha emanet ol
bende istersen bu konudakı fikrimi söyleyım .

Şimdi sen askere gideceksın kız senden ayrılmak ıstıyor yanlış anlamadıysam.
Neymiş öss'ye hazırlanacakmış falan filan. geciniz :)

Öss ye calısacakmış :) yahu öss ye calısan insan nıye bekleme gereği duysun ki zaten ders calısacak.ama 15 ay sonra aynı kafede beklıycekmiş :D
kusura bakma ama gercekler bunlar senın sevdiğin kız cok film seyretmiş.

seven ınsan böyle konusmaz.Seni bırakamaz.Agzından oyle yada bu şekılde de cıksa kabullenılecek şey değil.Sen askerdeyken gönul rahatlıgıyla vicdan azabı duymadan baskalarıyla gezıp tozmak yada yenı sevgılelere yelken acmak ıcın mı ayrılmak ıstıyor?

Ben burdan bunu anlarım.,Başka bir anlamda cıkmaz.

Üzgünüm ama o kızın senı gercek anlamda sevdiğinin sanmıyorum.Aynı olay benim başıma gelse anında hayatımdan sılerdım.Cunku beni sevmeyen insanı sevsem bıle
içimde severdım.Artık onunla beraber olamazdım.Onunla devam etmem kişliğimden
ödün vermem anlamına gelir.

Bu konularda oldukca tecrubelı sayılırım.
ama tabıkı bu soyledıklerim kendım için gecerli Sen nasıl bılıyorsan oyle yap dostum :)

mchasso

New member
yuzule olmaz..

MiKeRiNoS1' Alıntı:
arkadasım o kafeye cagır bugun bulusmak için.. falla al bi yuzuk konusurken cıkar tak elıne derım ben.. sen askerdeyken hiç görusmeyın aramasın bölece aklı da sende kalmış olmaz en iiyisi bu gıbı gelıyo bana.. ama bence kızı daha fazla ağlatma.. hatta ilişkiyi bıtırelım dıye kendinizi bitirmeyın artık..bi an önce bişiiler yap.. falla benim sevdıgım ayrıldıktan sonra senı istemıyorum demesıne ragmen cok ugrastım fakat olmadı inşallah sizin kı olur:)

yuzuqle olsa bu ıs hemen takayım sevmemız ıcın tek neden bırbırımızı sevmemız ben askerde olunca benı dusunucekmıs calısamıcakmıs hayatına engel olucakmısım dodru dıyorsun dedım ama banada hak ver ben nasıl olsa askerdeyken ayda yılda bı arayıp sorucam anlamıyor gıttı hala mesaj cekıyor ..yuzuk zamanı gelınce zaten olurdu ..ıstesem su anda ıstetırım ama zamanı gelınce olması gerek gelecekte ne olucak gormeden bısı dıyemem ..

MiKeRiNoS

New member
abi yaa çok karamsar konusuyosun bence.. belkı de kızın aklı karısık ve böle şeyler söluyo olamazmı..

MiKeRiNoS

New member
simatic' Alıntı:
yuzuqle olsa bu ıs hemen takayım sevmemız ıcın tek neden bırbırımızı sevmemız ben askerde olunca benı dusunucekmıs calısamıcakmıs hayatına engel olucakmısım dodru dıyorsun dedım ama banada hak ver ben nasıl olsa askerdeyken ayda yılda bı arayıp sorucam anlamıyor gıttı hala mesaj cekıyor ..yuzuk zamanı gelınce zaten olurdu ..ıstesem su anda ıstetırım ama zamanı gelınce olması gerek gelecekte ne olucak gormeden bısı dıyemem ..
abıcım ya mesejlarla konusmayın ya ben bu yuzden kaybettım zaten. yüz yüze konus yoksa kıza msj atmasına ızın verırsen onun işini kolaylastırmıs olursun.. yüz yüze konusursan ya bi elini tuttugunda belkıde kız ıkna olcak...

mchasso

New member
dostum ıkna olmasına gerek yoq aklıda karısık degıl sadece ortada öss ye hazırlanma ve ayrılık var kolay degıl onun acından bılıorum ama bende bılmıyorum artık oluruna bırakıcam kızında uzulmesını ıstemem ama derse ben dayanamıyorum ıns. bole der bende dayanamam dobra dobra solerım herseyı...zaten olayın farkında sadece barısmak ısı bıtırır.

mchasso

New member
abı saol allah razı olsun

J@CK@L' Alıntı:
Bu mesajım kale alınmadı sanırım :D

http://www.biribizidurdursun.com/showpost.php?p=985519&postcount=51

Bende üşenmeden baya bir yazmışdım .

abı gormedım ozur dılerım ama su yasımda hıc bı kız benım ıcın aglamadı ılk defa oluyo benı sevmıyor degıl o da hazır ama askerlık sebeb oldu bence zamanla daha pekıstırecektık sevgımızı ama uzmek ıstemıyorum kızıda acıkcası sevdıgını sanmıyorsun dıyorsun ama bıttı dedım herse ve hala mesaj cekıyor bana duygularını yazıyor sence sevmıyormu abı?

bız bebek degılız 23 yasındayız bazı seylerı algılarız yanı ama ben bu kızı olumune sevıcektım ıns. eskısı gıbı olur ınsallah..

derdımı dınleyen arkadaslar hepsınden allah razı olsun allaha emanet olun..

MiKeRiNoS

New member
abıcım insan sevdı mı pek fazla kaale almıyo. biz ne dersek diyelım arkadas aklına göre dvm edecek bence.

karizma_5

karizmatik
simatic' Alıntı:

kardeşim;
anladığım kadarıyla arkadaşın seni seviyor,
ama askerden sonra geldiğinde
onu unutacağından korkuyor,
eğer unutmazsan geldiğinde seni beklediğini söylüyor,
ben senin yerinde olsam,
hemen bir söz yüzüğü takarım,
aramızdada olsa
yüzüğü takarım,
kız arkadaşım ciddiyetimi görür,
umarım aranızda sorun olmaz,
kavuşursunuz,
saygılarımla

mchasso

New member
ya flood gıbı olucak ozur dılerım arkadaslardan saol karızma_5 ınsallah beklıcez zaman gorucek.. ama dua edıcem bu kızdan ayrılmamak ıcın...

karizma_5

karizmatik
simatic' Alıntı:
ya flood gıbı olucak ozur dılerım arkadaslardan saol karızma_5 ınsallah beklıcez zaman gorucek.. ama dua edıcem bu kızdan ayrılmamak ıcın...

kardeşim sen sevdiğini göstermen lazım,
arkadaşının aklı biraz karışmış,
hem üniversiteyi okumak
hemde senin askerliğin,
zaman içinde sevginizin kaybolacağından korkuyor,
arkadaşına çekinmeden
seni seviyorum ve seni unutamam de
bol şans kardeşim
saygılarımla

Seciil

New member
Simatic Arkdaşima...

Mrb arkdaşlar Öncellikle karizma'yaa tşk etmek lazım ettim zaten tşk ettim laf aramızda :)
SİMATİC sana gelince bi bayan olarak sana kız arkdaşının fazla üzerine gitmemeni tavsie ederim..Olayı akışına bırak..Kız arkdaşında benim gibi dili ayrılığı söyler kalbi çok farklı şeyleri..Ancak sürekli bu konunun üzerinde yoğunlaşırsanız her ikinizde depresyona gireceksiniz.Bu durumda ne olacak sen huzursuz bi askerlik yapacaksın kız da Öss'yi kazanamaz kafasını toparlayamazkii derse konsantre olmasss..Sen git askerine gel bak bakalımm çevrene ne olup bitmişş Kıss bu kadar çok seviyosa zaten seni beklerr,geldiğinde de hala senin beklemişş olduğunu görmüş olursun.Ama geldiğinde sonuçlar böyle değilsee kız için bukadar üzülmene değmezz Birbirinize zaman tanıyınn Yşım 23 diyosun amanda ne büyüksünn :) Ohoooo kimler gelir kimler geçer konunun üzerinde takılı kalmaa Kızın msjlarına cvp vermemyi dene bakalım Kızlar nazlı olurr ağlar sızlar Şekil A :) Erkekler de dayanamaz Şekil B(o da benim erkek ark.oluyo) Nese arkdaşım üzmeyin birbirininzi ama bi ark.demişti hatırlamıyom msj çekmekle olmasss olmasssssss duygular msjlarda anlaşılmass,Gözlere görüp elle dokunmadan o sıcaklığı hissedemezsiniz barışmak da güçleşirr

mchasso

New member
saol secıl herkez ayrı bı telden calıo yorumlarınıza saygı duyuyorum ama hala aglıyo ve benımle msn de qonusmak ıstıo degısıq msn ler acıp qonusmak ıstıo neyse saolun...

karizma_5

karizmatik
simatic' Alıntı:
saol secıl herkez ayrı bı telden calıo yorumlarınıza saygı duyuyorum ama hala aglıyo ve benımle msn de qonusmak ıstıo degısıq msn ler acıp qonusmak ıstıo neyse saolun...

kardeşim kız arkadaşın görüşmek istiyor sen kaçıyormusun yoksa?
sakın böyle bişey yapma
üzülen hem sen
hemde arkadaşın olur
zaman herşeyin ilacıdır
görüşmek istediğini söyle
görüşmede
herşey belli olur
hayırlısı olsun kardeşim
saygılarımla

dursun

New member
Bakamam Başkasına ihanet Etmem Aşkına Dönersen Bir Gün Bana Dayanmaz Yürek Buna

Yıllar Yılı Geçsede Ben Senin Peşindeyim Dönersen Bir Gün Bana Dayanmaz Kalbim Buna

Ben Sana Aşık Ben Sana Vurgun Iste Benden Canımı Uğruna öleyim

Off çok Doluyum Arkadaşlar Ne Yazsam Olmuyor çünkü Bilenler Hatırlar Hep Yapılmş Hemde Yapma çiçek Satanlar Bahçıvanlar Değil Tüccarlardır

Benzemez Kimse Sana Diyorum Tavrına Kurbana Olayim

Eskiden Mevsim Seçerdim Solardım çiçek Açardım şimdi Ben O Ben Değilim Bir Nefes Bir Ahım Var

Bilmem Ne Günahım Var Vedalar Yordu Beni Dostlarım Bildiğiniz Gibi Değil

Eskiden Bir Adım Vardı Umudum Düşlerim Vardı şimdi Ben O Ben Değilim

ölmüyor Gülmüyorum Bu Hayat Yordu Beni Dostlarım Bildiğiniz Gibi Değilim

çıldrmanın ötesine Geçtim

Herşey üstüme Geliyor Hiç Bir Şeyden Tat Almıyorum Güllerim Devriliyor Gençliğim Savruluyor Bir Ayaz Vurdu Beni Dostlarım Bildiğiniz Gibi Değil

Rabbim Bana Bir Dert Vermiş Derdin Adı Gönül Yarası Kapanmıyor Dinmek Bilmez Kanayıp Duruyor Işte

Işte Böyle Boktan Bir Durumun Içindeyim

Buraya Niye Yaziyorum Inanın Bilmiyorum

Sitem Ediyormuyum Evet

Madem Diyorum Aşıklar Sofrasında Leyla Değilsin Ne Diye Mecnunu çağırıp çölü Incitirsin

Ben Bu Gece ölmessem ölmem ölmem Hiç Bir Vakit

Arkadaşlar Derdim çoktur Hangisine Yanayim

Allahim Kuluna Bırakma Sen Al Canımı

Bir Hayat Böyle Tersine Dönmez Bir Yiğit Böyle Eriyip Gitmez şehrin En Karanlık Yerinde Duruyorum Artık

Vurun Beni

Ben Bu Hayata Asiydim Böyle Değildim Bir Yildiz Kaydı ömrümden

Yemin Ettim Artık Herşeye Sırtımı Dönüp Koşuyorum Beyaz Güller Kahrolsun

Kaldırım Taşları Mutluluk Dilekleri Kahrolsun

Ben Bu Hayatin A.q.

HTML