bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
artık ne dayanacak gücüm kaldı nede hayata karşı güvenim..

bundan 2 sene önce sevginin aşkın insanı nasıl duygular içersine düşürdüğü farkettim.deliler gibi birini sevdim birbirimizden neredeyse hiç ayrılamıyorduk o bana uzak olsada hergün onun yanıdaydım geceleri onun sesini duymadan uyuyamazdım gündüz gezerken bile hep o yanımdaymış gibi telefondan bana eşlik ederdi.her ay sonu yanına gider 2 gün hiç birbirimizden ayrılmazdık tam evlilik hayalleri kurmuşken birbirimize sözler vermişken bir gece telefonuna ulaşamadım daha sonra günlerce aradım yine ulaşamadım sonunda içimde hüzeün ve korku ile yanına gitmeye karar verdim.İşte o an benim için hayatın yaşama sevincinin bittiği an oldu ailesinin yanına gittim tüm cesaretimle kapıda onlara sorduğumda şok olmuştum sevdiğim canım dediğim birtanem telefonuna ulaşmadığım gece trafik kazasında vefat ettiği geceymiş o lafı duyduğumda sadece annesine karşı gözlerimdeki yaşlarla baktığımı hatırlıyorum.O gün hiç konuşamadım öylece dona kaldım daha sonra İstanbul,a nasıl döndüğümü bile hatırlamıyorum bu hayatta almış olduğum en büyük darbe olmuştu yaşama ve hayata artık eskisi gibi bakamıyordum.hayata artık küsmüştüm ve yaşamdan bir beklendim kalmamıştı yaşıyordum ama her gece o günleri düşünüp ağlıyarak yattığım gecelerle yaşıyordum.:(

daha sonra birden birşeyler hissetim ve karşıma duygularımı iyi anlayabileceğini zannettiğim biriyle tanıştım tabi bunu sizlerde biliyorsunuz ama yine şanssızlıklar peşimi bırakmadı tam yaşamdan umut almışken hayata gözlerimi yeniden açmışken ikinci darbeyide ondan aldım şimdi soruyorum bu kadar acıyı hakedecek kadar kötü birimiydim neden çok sevmek karşındakini kırmamak geçirceğin günleri düşlemek özlemle evlilik yuva kurmak istemek suçmuydu
....:(

bigmanlord

New member
bende bi sene hayatimi paylastigim askimdan
ayrildim ayrilmadimi bilmyiorum benim durumum o
kadar karisik ki ne yapayim bilmyiorum
onu cok sebiyorum ondan baskasini sevmiyeceyim
tek ve son askim olacak acaba oda beni bu kadar
seviyormu düsünüyrmu keske bunlar bir cevap bula bilsem
herseye ragem onun dönmesini bekliyorum biliyorum belki gelmiyecek
cok mutzusum yasama sevinicimi kaybetim hic birsey istemiyorum
artik ne yapayim bilmiyorum keske böyle olmasydi of of of of özledim seni
birtanem ne olur geri dön of of :(

karizma_5

karizmatik
Łîøŋкïŋg' Alıntı:
artık ne dayanacak gücüm kaldı nede hayata karşı güvenim..

bundan 2 sene önce sevginin aşkın insanı nasıl duygular içersine düşürdüğü farkettim.deliler gibi birini sevdim birbirimizden neredeyse hiç ayrılamıyorduk o bana uzak olsada hergün onun yanıdaydım geceleri onun sesini duymadan uyuyamazdım gündüz gezerken bile hep o yanımdaymış gibi telefondan bana eşlik ederdi.her ay sonu yanına gider 2 gün hiç birbirimizden ayrılmazdık tam evlilik hayalleri kurmuşken birbirimize sözler vermişken bir gece telefonuna ulaşamadım daha sonra günlerce aradım yine ulaşamadım sonunda içimde hüzeün ve korku ile yanına gitmeye karar verdim.İşte o an benim için hayatın yaşama sevincinin bittiği an oldu ailesinin yanına gittim tüm cesaretimle kapıda onlara sorduğumda şok olmuştum sevdiğim canım dediğim birtanem telefonuna ulaşmadığım gece trafik kazasında vefat ettiği geceymiş o lafı duyduğumda sadece annesine karşı gözlerimdeki yaşlarla baktığımı hatırlıyorum.O gün hiç konuşamadım öylece dona kaldım daha sonra İstanbul,a nasıl döndüğümü bile hatırlamıyorum bu hayatta almış olduğum en büyük darbe olmuştu yaşama ve hayata artık eskisi gibi bakamıyordum.hayata artık küsmüştüm ve yaşamdan bir beklendim kalmamıştı yaşıyordum ama her gece o günleri düşünüp ağlıyarak yattığım gecelerle yaşıyordum.:(

daha sonra birden birşeyler hissetim ve karşıma duygularımı iyi anlayabileceğini zannettiğim biriyle tanıştım tabi bunu sizlerde biliyorsunuz ama yine şanssızlıklar peşimi bırakmadı tam yaşamdan umut almışken hayata gözlerimi yeniden açmışken ikinci darbeyide ondan aldım şimdi soruyorum bu kadar acıyı hakedecek kadar kötü birimiydim neden çok sevmek karşındakini kırmamak geçirceğin günleri düşlemek özlemle evlilik yuva kurmak istemek suçmuydu
....:(

kardeşim öncelikle başın sağolsun,
inan çok duygulandım,

şimdiki sorununun ne olduğunu bilemediğim için yorum yapamıyorum
tedaylı anlatırsan yardım etmeye çalışabilirim
saygılarımla

bende bi sene hayatimi paylastigim askimdan
ayrildim ayrilmadimi bilmyiorum benim durumum o
kadar karisik ki ne yapayim bilmyiorum
onu cok sebiyorum ondan baskasini sevmiyeceyim
tek ve son askim olacak acaba oda beni bu kadar
seviyormu düsünüyrmu keske bunlar bir cevap bula bilsem
herseye ragem onun dönmesini bekliyorum biliyorum belki gelmiyecek
cok mutzusum yasama sevinicimi kaybetim hic birsey istemiyorum
artik ne yapayim bilmiyorum keske böyle olmasydi of of of of özledim seni
birtanem ne olur geri dön of of

bigmanlord kardeşim sana tavsiyem için içini yiyeceğine
sevdiğin insanı bul ve konuş
unutmaki
aşkta gurur olmaz
seni seviyorum demekle gururun azalmaz
inşallah sevdiğine kavuşursun
saygılarımla

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
karizma_5' Alıntı:
ğeç bile kalmışsın kardeşim,
ama sırf onu unutmak için bulma

haklısın ama abı hersey guzel gıderken hatunların artıksıkıc ayrılmayız olmuor gıbı tırplerı war yaa:( bunlaranasıl asacaz

[ RigaL ]

New member
alpoguzhan' Alıntı:
hersey guzel gıderken hatunların artıksıkıcı ayrılmayız olmuor gıbı tırplerı war yaa:( bunlaranasıl asacaz
O tarz kızların ardından hiç üzülmemek lazım dicem ama insanın elinde olan bir şey değil bu sanırım :S

karizma_5

karizmatik
alpoguzhan' Alıntı:
haklısın ama abı hersey guzel gıderken hatunların artıksıkıc ayrılmayız olmuor gıbı tırplerı war yaa:( bunlaranasıl asacaz

kardeşim kız arkadaşının sıkılmaması senin elinde,
kızlar küçük süprizlerden hoşlanırlar,
hep aynı şeyler yapma,
yani hep cafe ye oturma,
ve hiç beklemediği anda msjlar yolla,
yani hayatı dolu dolu yaşa
o zaman hiç bir kız sıkılmaz
hala sıkılıyorum diyorsa
o kızı anında bırak
yoksa o seni bırakmak için bahane arıyordur
saygılarımla

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
karizma_5' Alıntı:
kardeşim kız arkadaşının sıkılmaması senin elinde,
kızlar küçük süprizlerden hoşlanırlar,
hep aynı şeyler yapma,
yani hep cafe ye oturma,
ve hiç beklemediği anda msjlar yolla,
yani hayatı dolu dolu yaşa
o zaman hiç bir kız sıkılmaz
hala sıkılıyorum diyorsa
o kızı anında bırak
yoksa o seni bırakmak için bahane arıyordur
saygılarımla

abı tecrubenle bır ısıkı gıbısın yaa valla uzerımıze doguyorsun formun abisi ılan edebılırmıyım senı :hhman:

iyiforumlar saolasın yorumun ıcın

k155

New member
valla mademki paylasim yapiliyor bende yapim bari bi dert kosesinde birazda ben dert yanayim
"hatundan 6 gun once ayrildik hatun gelecek kaygısı , kariyer kaygısı , falan filan dedi sonrada bitirdi ilişkiyi ve bunu ben yanindayken deilde telefonda yapti daha hala trabzondayim yarin yola cikip pazartesi yanina gidicem bakalim ama telefonda anladigim kadariyla hatun kesin bitirmis ne yapicam bilmiyorm 5 sene olmasina 17 gun kalmisti am abitirdi simdi de ise basladi tamamen kendisini oraya adadi kardesiyle konusuyorum oda hala seni seviyor ama bitirdi diyor ve kardesiylede konusmuyormus bu konuyu manyadim diyecem kafam dolu karmakarisik seven insan neden ayrilir ya bunu tum kızlara soruyorum hem seviyorum diyo sen ozelsin diyor hemde ayriliyor ve birlesmeye falan niyetide yok nedir bu olay ya kızlar bana yardim edip ozelden yazabilirmisiniz nedne olur bu olay ????

cantanem

New member
k155' Alıntı:
valla mademki paylasim yapiliyor bende yapim bari bi dert kosesinde birazda ben dert yanayim
"hatundan 6 gun once ayrildik hatun gelecek kaygısı , kariyer kaygısı , falan filan dedi sonrada bitirdi ilişkiyi ve bunu ben yanindayken deilde telefonda yapti daha hala trabzondayim yarin yola cikip pazartesi yanina gidicem bakalim ama telefonda anladigim kadariyla hatun kesin bitirmis ne yapicam bilmiyorm 5 sene olmasina 17 gun kalmisti am abitirdi simdi de ise basladi tamamen kendisini oraya adadi kardesiyle konusuyorum oda hala seni seviyor ama bitirdi diyor ve kardesiylede konusmuyormus bu konuyu manyadim diyecem kafam dolu karmakarisik seven insan neden ayrilir ya bunu tum kızlara soruyorum hem seviyorum diyo sen ozelsin diyor hemde ayriliyor ve birlesmeye falan niyetide yok nedir bu olay ya kızlar bana yardim edip ozelden yazabilirmisiniz nedne olur bu olay ????
gerçekden çok güzel bi konuya deinmişin arkadasım dediğin gibi kızların çoğunda bu var seviyorum deip hemde ayrılırlar bak kardeşim sende demişsin yazında kız arkadasın yeni iş hayatına atılmıs kariyer felan kafası iice allak bullak zaten bide sen eklenince eminim bunu kaldıramamıştır geriyede tek secenek kalıo ya seni bırakıcak ya da işini ama senin arkadaş işi seçmiş bu gayet normaldir eğer seni gerçekden seviosa bilki işinde rahatlığa eriştiği zaman sana geri döncekdir mutlaka dönmezsede seni sevmemiş demekdir sadece ayrılmak için bahane arıodur seviorum seni demeside seni üzmemek isteyişinden kaynaklanıodur. ama sen diosun ki 5 senedir çıkıoruz büyük bi ihtimal arkadasın seni gerçekden sevio ve emin ol sana geri döncek sana tavsiyem biraz rahat bırak üstüne gitme ve o yokkende bi yanlış harekette bulunma o sana döncekdir.

[KooZ]

New member
karizma api kızlar mı şeytan yoksa bizlermi onların yanında melek gibiyiz?

karizma_5

karizmatik
alpoguzhan' Alıntı:
abı tecrubenle bır ısıkı gıbısın yaa valla uzerımıze doguyorsun formun abisi ılan edebılırmıyım senı :hhman:

iyiforumlar saolasın yorumun ıcın

teşekkür ederim kardeşim,
yardım edebildiysem ne mutlu bana
saygılarımla

k155´isimli üyeden Alıntı

kardeşim sana tafsiyem,
kız arkadaşınla gidip konuşma,
eğer dayanamam konuşmam lazım diyorsan konuş ama ısrarcı olma,
ısrar ettikce kaçacaktır
bekle zaman herşeyin ilacıdır,
eğer gerçekten seni seviyorsa mutlaka sana dönecektir,
dönmüyorsa bilki seni sevmiyordur
senin için hayırlısı olsun kardeşim,
saygılarımla

cantanem

New member
[KooZ]' Alıntı:
karizma api kızlar mı şeytan yoksa bizlermi onların yanında melek gibiyiz?
kardes neden öle diosun erkekler çok mu iiler tamam ben kızlar çok ii demiorumm ama erkeklerde melek sayılmaz yanii artık bu devirde insan kalmamışş bütün insanlar sadece kendi çıkarları için yasıolar bu devirde kimseye güvenmiceksin degerde vermiceksin veriosunda ne oluoo giderken hiç bişi demeden bi açıklama yapma gereği duymadan gidecek kadar küçülüolar en iisimi "KİMSEYE GÜVENMİCEKSİN" ben bunu derim

karizma_5

karizmatik
güven olmadan yaşana bilirmi sence,
bence zor
mutlaka en azından birine güvenmen lazım
diye düşünüyorum
saygılarımla

cantanem

New member
karizma_5' Alıntı:
güven olmadan yaşana bilirmi sence,
bence zor
mutlaka en azından birine güvenmen lazım
diye düşünüyorum
saygılarımla
ama o güvencek kişiyi bulmak çok zor bu güne kadar kimseye güvenmedim diemem ama güvendimde ne oldu sırtımdan vuruldum

karizma_5

karizmatik
cantanem' Alıntı:
ama o güvencek kişiyi bulmak çok zor bu güne kadar kimseye güvenmedim diemem ama güvendimde ne oldu sırtımdan vuruldum

kardeşim inan bende dost bildiğin çok kişiden darbe yedim,
yinede insanları seviyorum
tabiki temkinli olmakta fayda var,
eğer istersen
pm den msn adresini verirsen dertleşe biliriz
''HH DEN OLAN TÜM KARDEŞLERİM MSN ADRESLERİNİ VERİRLERSE DERTELEŞ BİLİRİM''

saygılarımla

HTML