bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

karizma_5

karizmatik
kardeşim şiirin çok güzel sanırım sen yazdın,
ama bu kadar karamsar olmaman lazım,
hayat acısıyla-kederiyle tüm hızıyla devam ediyor,
önemli olan
tüm zorluklara rağmen ayakta kalabilmektir
saygılarımla

vetcat

New member
Sınırsız bir evrende insan oğlu kendini nasıl sınırlayabilir ki?
Mavi Çağlar da Mavi Güvercinlerimi Serbest bıraktığımdan beri aşka doyamadım,yenilerini aradım hep...

Niçin bu devirde insan bir kız için ısrarcı olur,ya da bir erkek için...
Huyunda belki deistlik var çoğunun sevdiği kişiye tapıyooo,ondan ayrılamıyoo
onun her dediği doğruymuş gibi kulağı hep onda!!!ondan telefon beklediği zaman duyduğu tek şey çalmayan telefonun sesi,ondan ayrı kaldığı zaman gördüğü tek şey trenden inip kollarına koşmayan sevgilisinin görüntüsü... şahsın ileri boyutlardaki aşkını bu betimlemeler çok iyi anlatıyor..çalmayan telefonun sesi,kollarına koşmayan sevgilisinin görüntüsü...

EVet dertliyim, insan kelimelerin sanatına aşık olursa,gördüğü tek şey yaratıcılığına gelmeyen bir teşekkürdür veya yorumdur...(Romantizm ve duygusallık>Vetcat'ten bir yorum)

ilginize,

iyi forumlar dilerim.

karizma_5

karizmatik
vetcat' Alıntı:
Sınırsız bir evrende insan oğlu kendini nasıl sınırlayabilir ki?
Mavi Çağlar da Mavi Güvercinlerimi Serbest bıraktığımdan beri aşka doyamadım,yenilerini aradım hep...

Niçin bu devirde insan bir kız için ısrarcı olur,ya da bir erkek için...
Huyunda belki deistlik var çoğunun sevdiği kişiye tapıyooo,ondan ayrılamıyoo
onun her dediği doğruymuş gibi kulağı hep onda!!!ondan telefon beklediği zaman duyduğu tek şey çalmayan telefonun sesi,ondan ayrı kaldığı zaman gördüğü tek şey trenden inip kollarına koşmayan sevgilisinin görüntüsü... şahsın ileri boyutlardaki aşkını bu betimlemeler çok iyi anlatıyor..çalmayan telefonun sesi,kollarına koşmayan sevgilisinin görüntüsü...

EVet dertliyim, insan kelimelerin sanatına aşık olursa,gördüğü tek şey yaratıcılığına gelmeyen bir teşekkürdür veya yorumdur...(Romantizm ve duygusallık>Vetcat'ten bir yorum)

ilginize,

iyi forumlar dilerim.

dertlenme kardeşim
yorumda bulundum,
paylaşımlarının devamını bekliyorum
saygılarımla

karizma_5

karizmatik
devam etmesi gamshe_Lee kardeşim
bence
iki seven insanın karşılıklı hoş görü ve anlayışının devam etmesine bağlı,
hoş görü-saygı ve sevgi olduğu sürece bitmez diye düşünüyorum
saygılarımla

[KooZ]

New member
Takvimlerden Haberin Yok mu Geçiyor Yıllar
Bana Küsmüş Yüzüme Gülmez Zalim Aynalar
Kimimiz Yorgun Kimimiz Solgun Kimi İsyankar
Acı Gerçek Bu Ömrümüz bir Su Geçiyo Yıllar
Hani Nerde Beklenenler Medet Umdum Senelerde
Acılar Hep Dolu Dizgin
Yine Hayır Yok gecelerden
Vakit Geç olmuş dönülmez yolmuş yürek bin pişmann
bundan böyle Bana meyler DOST Geceler Düşman.....

vetcat

New member
slm karizma_5 şu romantizm ve duygusallık>Vetcat'ten bir yorum konusunda
ip-ucu vermemi istemişsin...Valla verdim ama baktım konuya kimsecikler yorum yazmamış..Ben de kızdım ipin alayını verdim..:):):) açıkladım ne ifade ettiğini...

kib

[KooZ]

New member
Karizma Sensin Buraları Çekilmiyor.. Gel Bİraz Takıl yaa :cool:

aRa_GoN

New member
KIZA BU YAZIN BNDEN SÖLEMESİ...

yaz ortasnda beklenmeyen bi seklde yagan yagmur gbidn hç beklemzken yagdn üzerme iliklerme kdr ıslattn beni blıorm yaz yagmrları kısa sürer ama bu yagmr bu kadr kısa srmemelydı bu kadr ıslanmısken btmemelydi içim acımamalıydı bu kadr yanmda olmalıydn ve bu yagmrdan snra dogan güneşi beraber el ele izlemelydk

DEVAMIIIII

bgün yagmr yagrsa eger we aklına ben gelrsem bilki yagmurun altnda hayalinle ıslanıor olcam

Beq_dahq_yeniyim

New member
abi biz hadi kurtardıkta bayanlar nereye gidecek nerden dertleşecek Allaha şükür derdim yok aşk yok dert yok :) Zamanında çok çektin ama inanın arkadaşlar herşey şans.

Ben aşkı sadece şans olarak görüyorum. dogru zamanda dogru yerde dogru kişiyle olmak, dogru zamanda dogru rakamı bilip sayısalı tutturmak 2 side aynı şey ŞANS

Acı çekmekte bir şans Hiç yaşamasak bu dinlediğimiz bu güzel şarkıları içtiğimiz içkileri - aşk sarhoşlugunu nasıl tadacaktık ?

siz şimdi kızacaksınız bana ulen yarın sende düşersin ayagımıza diye :) aman sakın ha beddua etmeyin bana :)

Saygılar sevgiler en büyük aşkların sizi bulması dileğimle

karizma_5

karizmatik
sırf aşk dan insanlar dertlenmez kardeşim
bazılarını arkadaşları üzer,
bazıları ailevi sorunlar yaşar,
bazılarıda maddi sıkıntı yaşar
burada önemli olan
sohbet mahiyetinde
sıkıntıların bi nebzede olsa azalmasını sağlayabilmek
saygılarımla

Beq_dahq_yeniyim

New member
usta :( ben romantızım&duygusallık,sevgi bölümü olunca bir an sadece aşkı düşündüm haklsını her sorun aşktan ibaret değil biri tutsa diğeri tutmuyor.

Al işte az önce işitme cihazım arızalandı :( sinir oldum daha geçen hafta şişliye gittim yaptırdım 70 ytl verdim yarın yine gideceğim boşuna bir hafta sonu daha heba :(

üstüne üstlük kartvizitide kaybettim telefonunu bulamıyorum şirketin işallah yarın doktor oradadır yoksa 1 bucuk saatlik yolculugu cekecegım bu halde :

2 bucuk ay önce kendi işyerimizde iş kazası geçirdim serçe parmagım tam kökten koptu gözümün önünde hemen hastane kaldırdılar şok içindeydim

6 kez lokal amelııyat oldum o kadar kötüydümkü 3 haftaayaga kalkma yasagı kolum sargılı işin kötü tarafı 1. amelıyatta harıka geçtiğini söylediler

istanbulun en iyi hastanesi kesiklerde kopma vakalarında ( Vatan has. ve gazetelerde adı çıkmmış ünlü profosor amelıyat etti sabırsızlıkla bekliyordum ilk 1 haftanın sonunda ayaga kalkacaktım artık gözlerim dolmuştu şükrediyorum derken

1 haftanın bitimindeki sabah doktor geldi sargıyı açtı ve gördüğünde şok oldu ! parmagım yarısına kadar ölüydü sinirlendi nasıl olur ya mukemmeldi dedi ve ardından sıra sıra ameliyatlar...

o kadar acı çektimki sonunda haykırdım yapamıyorlardı geri gelmiyordu işte yeter dedim dahafazla işkence istemiyorum ve doktor yüzde10 şans verdı kurtulabilir diye.

ve ayaga kalktım yarı sevinçliydim eve gelmiştim uzatmayacagım kendime çok iyi baktım ne sıgara nede alkol aldım nede bu acı şiirleri acı türküleri dinledim.

hep neşeli olmaya çalıştım. karşılıgında ise parmagım ın kesilecek olan yarısı tırnagımın ucuna kadar kurtuldu.o kadar zor gunlerdiki yerimden kalkamadıgımda yemin ettim kendime Bir daha dışarıda evde gezmelerde sağlıgımda hiçbir zaan kesinlikle sıkıldım cümlesini almıyacaktım ağzıma çünkü anlamıştım gerçek sıkıntıyı.

ve şuan karşınızdayım hersey bitti şuan parmagımı tam kıramıyorum ama haftaya fizik tedaviye başlıyacagım hayat işte benimki sadece küçücük bir parmak.

benim asıl sizlere söylemek istediğim birşey var lütfen bu sözümü her ne kadar beni tanımasanızda güvenmesenizde ;

Hiçbir zaman hiçkimseye kendinizden fazla değer vermeyin,hiçbir zaman hiç bir şeyi kafanıza sürüyle takmayın

yemin ediyorum ilk defa itiraf ediyorum bu olayı bunu kimse bilmiyor ben bir başkasını düşündüğüm an bu kazayı geçirdim ama kimseye söylemeye cesaret edemıyecegım.

ve söylemeyeceğimde. ve soruyorum size değermiydi ?

değermiydi benim hayatımın gözlerimin önünden geçmesine orada parmağımı değil kolumuda kaybedebilirdim eger 5 cm daha ılerı tutsaydım elımı.

peki ya sonun bunun kahrını kım cekecektı ? neredeydı sevdıklerım ? neredeydı o benı gulduren ınsanlar ? neredeydi lanet olsun hepsine

Herşey yalan benim için herşey ne sevgi ne aşk ne dost ne arkadaş nede akraba bunu kimse değiştiremez.

Ve şükrediğime bunu yaşadıgıma hala yasadıgıma ve artık ınsanları daha ıyı tanıdıgıma, ve en iyi şeyi öğrendiğime

Hayatta sizi güldüren değil ağlatanlara değer verin arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Madem buraya tüm bunları yazdım bir dilek diliyorum Allah hepinizin yüzünü güldürsün hepinize bir ömür boyu önce sağlık versin Her zaman hayat dolu olmanız dileğiyle

karizma_5

karizmatik
kardeşim çoook geçmiş olsun,
İNŞALLAH eski sağlığınakavuşuresun,
hayat yaşadıklarımızdan tecrübe kazanmamızı sağlıyor,
önemli olan onlardan ders alıp aynı hatalara düşmemek,
eğer canın sıkılır muhabbet etmek istersen
pm den msn adresini verirsin,
herşey gönlünce olsun,
iyi dileklerin için teşekkür ederim
saygılarımla

HTML