bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

karizma_5

karizmatik
Paradox_19' Alıntı:
Ben buraya girmek istemiyorum. çünkü benim dertlerim paylaştıkça yüreğimdeki yara daha da artıyor. kendimi bazen ölüyor gibi hissediyorum. Ben aşkın DİVANEsi olmuşum.
kardeşim yüreğinde ki yaraların en büyük ilacı
seni üzen insanla ilgili
hiç bir hatırayı bırakmaman lazım,
onun resmi,şiir,
sana aldığı hediye gibi
ve onla gittiğin yerlere gitmemen lazım,
bu dediklerimi uygulaya bilirsen
emin ol
unutman daha kolay olur saygılarımla

LaZİSH: Hayatta Yediğin En Büyük Kazığı Hayatta En Çok Değer Verdiğin İnsandan Yediysen Buna Ne Konuşmak Ne de Ağlamak Merhem Olur(Bence)
ve derdime çare olacağını düşünmüorm

yine de her türlü yardımın,iyi niyetin ve
Konu İçin Teşekkürler...

şuna emin ol kardeşim
hayatta ben ne darbeler yedim,
can dostum dediğim
kan kardeşim olarak gördüğüm insanlardan darbelerin
hatti hesabı yok,
ama hayat herşeyiyle devam ediyor,
oturup ağlayacak zaman yok maalesef,
belki derdine çare olamam ama
anlatınca rahatlaya bilirsin
saygılarımla

incubus84' Alıntı:
vay be güzel bi bölüm olmuş harbiden bende anlatim derdimi bari bazı bağımlılıklarım birazda ters bi yaşamım vardı ama herşeye rağmen beni seven bi kız arkadaşım vardı askerden gelince onunda gayretleriyle çoğu şeyden kurtuldum arkadaş çevremi değiştiridim üç ay evde hapis kaldım tam herşey düzelmişti ben küçük bi kaçamak yaptım bazı kız meselesi değil başka bi kaçamak bunu duydu aslında duymadı ama bana sordu gece neden eve gitmediğimi bende denize gittiğimi söyleyince bana eğer bi şey yaptıysaN senden duymak isterim böylece sorun fazla büyümez başkasından duyarsam buna dayanamam falan gibi şeyler söyledi bende herşeyi anlattım sonuç itibarı ile şu anda hiç bişey kullanmıyorum internetten başka ama o hala üstüme geliyo bende uyuz olmaya başladım acaba ne istiyo falan filan gibisinden düşünüyorum bu kız hep benim iyiliğimi istedi ama şimdi çok üstüme geliyomuş gibi geliyo acaba ne yapmam lazım diye düşünüyorum bunu kimseye anlatmadım daha önce zaten tek bi kişiye dertleşirmiş gibi olsa gene anlatmazdım başkasının bana güzin ablalık yapması hoşuma gitmezdi ama madem böle bi yer açılmış bende anlatim arada kaynarım hemde rahattlarım diye düşündüm bu arada son not askerden geldiğimdn beri işsizim oda biraz bunaltıyo

ulan bende yaşıyorum ya vay be

detaylı anlatmadığın için konuyu tam anlamadım,
1.ne tür bağımlılıkların ve ters yaşantın nelerdi,
2.ben küçük bi kaçamak yaptım bazı kız meselesi değil başka bi kaçamak ''ne tür bir kaçamak''
3.sonuç itibarı ile şu anda hiç bişey kullanmıyorum internetten başka''eskiden ne kullanıyordun''

bu sorularıma cvp verirsen sana yardım edebilirim.

anladığım kadarıyla kız arkadaşın
seninle evlenmeyi
bir yuva kurmayı düşünüyor,
seni sahiplenmiş
aslında bu çok güzel ,
insanın gerçekten seven birisi olması çok güzel bence
saygılarımla

T

Banned
eywllah kardeş benim ihtiyacım olan anlatmaktı sadce anlattım bi nebzede olsun rahatladım sayılır alakana teşekür ederim

G_hot

New member
oooooooooooooffffffffff oooooooooooooooooooofffffffffff :S

çok zor durumdayım : )

1 sene beraber oldugum sevgilim terketii :'( en başta cok koymuştu alıştım onadna yana bi şikayetim yok ..

sınıfta önümde oturan kıza deli gibi aşıgım şimdi... büyük bi ihtimal cıkıcaz..
ama hayatında hiç kimseyi sewmemiş , ve çok temiz bi kız .. benide sewmez die bi endişe var içimde.. ablası benden 27 saat büyük ve ablasıyla dertleşiyoruz hep :) yardımcıda oluo yerig elince..
onları bi kenara bırakalım ..
uzun süreli ve ciddi ilişkiler isterim ben ve 2 kız daha var benimle uzun ve ciddi bir ilişkiye hazır..
kafayı yiycem :S

okudugunuz içins aolun cewap yazmasanızda olur ... dinlemeniz yeterli anlatayım dedim :S

bide.. ne sigara ne alkol nede başka bi uçucu madde kullanmıorum .. kendimi verebileceğim bi alışkanlıgım bile yok :S
asp kodlarından başka..

<% sağlıcakla kalın %>

karizma_5

karizmatik
G_hot' Alıntı:
oooooooooooooffffffffff oooooooooooooooooooofffffffffff :S

çok zor durumdayım : )

1 sene beraber oldugum sevgilim terketii :'( en başta cok koymuştu alıştım onadna yana bi şikayetim yok ..

sınıfta önümde oturan kıza deli gibi aşıgım şimdi... büyük bi ihtimal cıkıcaz..
ama hayatında hiç kimseyi sewmemiş , ve çok temiz bi kız .. benide sewmez die bi endişe var içimde.. ablası benden 27 saat büyük ve ablasıyla dertleşiyoruz hep :) yardımcıda oluo yerig elince..
onları bi kenara bırakalım ..
uzun süreli ve ciddi ilişkiler isterim ben ve 2 kız daha var benimle uzun ve ciddi bir ilişkiye hazır..
kafayı yiycem :S

okudugunuz içins aolun cewap yazmasanızda olur ... dinlemeniz yeterli anlatayım dedim :S

bide.. ne sigara ne alkol nede başka bi uçucu madde kullanmıorum .. kendimi verebileceğim bi alışkanlıgım bile yok :S
asp kodlarından başka..

<% sağlıcakla kalın %>
kardeşim,
sanırım yaşın küçük
okul dediğine göre
lise yada üniversiteye gidiyorsun,
bu yaş ciddi düşünmek için erken diye düşünüyorum
tabiki bunu derken de
bir kız arkadaşınla çıkmaya başlarsın
zaman geçer ve kız arkadaşını daha iyi tanırsın,
huyunu suyunu daha iyi tanırsın
ve ciddi düşünmeye ondan sonra başlarsın diye düşünüyorum,
eğer ''sınıfta önümde oturan kıza deli gibi aşıgım'' diyorsan
ondan başkasını düşünmemen gerekir,
ben senin yerinde olsam
aşık olduğum kızın gönlünü kazanmak için uğraş verirdim,
bu aradada kimseyi düşünmezdim,
saygılarımla

T

Banned
G_hot' Alıntı:
asp kodlarından başka..

<% sağlıcakla kalın %>

napcan daha bu yaşta sigara alkol falan boş işler onlar sana benden tavsiye asp kodlarından kafanı çevirme kızlara gelince kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş ben sana o konuda bişi diyemem ama karizma abin halleder o durumu da ama uyuşturuculardan uzak dur
ÖNCEDEN ANLAMAZSIN HERŞEY HOŞUNA GİDER
SONRA FERYAT EDERSİN ÇIĞLIĞIN BOŞA GİDER

demiş büyük bi düşünürümüz (müslüm gürses)

NeCcko

Altın Üye
FLeTCh®' Alıntı:
hayatta yaptıın her işte önce mantığını kullan
diğer her şey ikinci plandadır
tribaL' Alıntı:
fLetch katıldıgımı söyleyemem sana..aşırı mantık olunca da hayatın tadı kalmıyo.bence neccko dostum sen gerçek aŞkı buLamamışsın daha..buLduğun gün zaten böyle bir sorunun kaLmayacak..bi de şu var aŞk derttir ama üstesinden geLebilirsen..
karizma_5' Alıntı:
anladığım kadarıyla,
hoşlandığın kızlara karşı aşırı ilgili davranmıyorsun,
normal davrandığın için,
kızlarda sana karşı sıcak davranıyor ve ilgileniyor,
sende sevgi başlayınca
karşındakini sevgin ve ilginle bunaltıyorsun sanırım,
onlarda sana karşı davranışlarını değiştiriyorlar,
sana tavsiyem
sevmeye başladığın kız arkadaşını
aşırı ilginle ve sevginle bunaltma,
birde sen sevdiğine karşı baskı uygularmısın
saygılarımla
Sanırım burdan çıkaracağım ders matığını kullan tabi duygularıda ihmal etme kızlar avucunun içinde tuttuğun kuşa benzer parmaklarını çok sıkarsan ölür çok açarsan kaçarlar ve sabırlı ol elbet bigün dogru insanı bulursun teşkkürler türkiye hackhell

lord_emre

New member
Benim bi sorunum war arkadaşlar bi kızı seviyorum hem de çoook ama bunu o bilmiyor sanıyorumki ummuyodurda ama bunu ne yapıp edip ona söylemem veya hissettirmem gerekiyor nasıl yapacam bilemiyorum ama kızı harbiden seviyorum şimdiye kadar hiç bi kızı sevmedim ama o bi başka tam istediğim gibi offf her gün onu düşünüyourum...

T

Banned
kardeş sana benden eski ama işe yarayan bi tavsiye gelsin o zaman
al iki tane extra kimse olmasın ama yanında meyheneye falan gitme otur sessiz bi köşeye tenha çek onları arada müslüm dinlersen daha bi hoş olur tabi sonra kalk bi kutu ronaldinholu sakızlardan al ağzında alokol kokusu kalmayana kadar çiğne sonra git kızın karşısına çık gerisi dersen alkol senin yerine halleder o işi
not:
içerken müslümü tavsiye etmemdeki sebeb her sonucu düşünebilmen içindir sakın kendini falan kesme artık kızlar hoşlanmıyo bu tip şeylerden :)

karizma_5

karizmatik
lord_emre' Alıntı:
Benim bi sorunum war arkadaşlar bi kızı seviyorum hem de çoook ama bunu o bilmiyor sanıyorumki ummuyodurda ama bunu ne yapıp edip ona söylemem veya hissettirmem gerekiyor nasıl yapacam bilemiyorum ama kızı harbiden seviyorum şimdiye kadar hiç bi kızı sevmedim ama o bi başka tam istediğim gibi offf her gün onu düşünüyourum...

eğer direk söylersen,
kız arkadaşın seni
normal bir arkadaş gibi görüyorsa
senden kaçabilir,
ben senin yerinde olsam,
ilgimi belli ederim,
sık sık buluşur sohbet ederim,
kendimi iyice tanımasını sağlarım,
beni tanıdıktan sonra
zaten bana karşı ilgisi sevgisi artmaya başlar
ve onun davranışlarından
ilgili olup olmadığını anlarım.
tek yapman zamana bırakmak sabırlı olmalısın,
saygılarımla

EGESİS

New member
AŞk Nasil Bİr Şeydİr Anlamadim. 22 Yil önce Bİrİsİnİ Sevdİm. Hala Sevİyorum Galİba. O İse Benİ Sevmedİ Sanirim. 22 Yil İçerİsİnde Kendİsİyle Oturup Bİr Defa Olsun Ayrintili Olarak KonuŞmadi Benİmle. Belkİ Unuturum Dİye 10 Yil Uzaklara Gİttİm Ondan UzaklaŞtim. Bu Süre İçerİsİnde Ne Onu Gördüm Nede Bİr Haber Aldim. Sonra Onunla İlgİlİ Bİr Haber Ve Ben İŞİmden Ayrilip Gerİ Döndüm. 6 Ay önce "hİçbİr Şey Yapmiyorsun Dedİ" Ne Demek İstedİĞİnİ Anlamak Mümkün DeĞİl. Evden çikmiyor. Bazen Benİ Görünce çikiyor Sanirim Ama Benİmle KonuŞmuyor. Bende üstelemİyorum Zaten. DiŞarida Bİraz DolaŞiyor. Bİr Şeyler Alip Eve Gİdİyor. Ve Onu GördüĞümde Kİ MutluluĞum Bİtİyor. Sonrakİ Mutluluk İse Mechul..............

karizma_5

karizmatik
EGESİS' Alıntı:
AŞk Nasil Bİr Şeydİr Anlamadim. 22 Yil önce Bİrİsİnİ Sevdİm. Hala Sevİyorum Galİba. O İse Benİ Sevmedİ Sanirim. 22 Yil İçerİsİnde Kendİsİyle Oturup Bİr Defa Olsun Ayrintili Olarak KonuŞmadi Benİmle. Belkİ Unuturum Dİye 10 Yil Uzaklara Gİttİm Ondan UzaklaŞtim. Bu Süre İçerİsİnde Ne Onu Gördüm Nede Bİr Haber Aldim. Sonra Onunla İlgİlİ Bİr Haber Ve Ben İŞİmden Ayrilip Gerİ Döndüm. 6 Ay önce "hİçbİr Şey Yapmiyorsun Dedİ" Ne Demek İstedİĞİnİ Anlamak Mümkün DeĞİl. Evden çikmiyor. Bazen Benİ Görünce çikiyor Sanirim Ama Benİmle KonuŞmuyor. Bende üstelemİyorum Zaten. DiŞarida Bİraz DolaŞiyor. Bİr Şeyler Alip Eve Gİdİyor. Ve Onu GördüĞümde Kİ MutluluĞum Bİtİyor. Sonrakİ Mutluluk İse Mechul..............

sen konuşmak için caba sarfettinmi kardeşim ,
hiç bir şey yapmıyorum demekle
işte çalışmadığını
sanırım
kalbininde boş olduğunu ima etmiş sana,
şunu unutma kardeşim
kızlar konuşmayı erkeklerden beklerler,
seni görünce dışarı çıkıyorsa
senin ondan hoşlandığını düşünüyor
adım atmanı bekliyor olabilir,
ben senin yerinde olsam
dışarı çıktığı zaman
bende çıkar tesadüfen karşılaşıyor gibi yaparım
selam veriri konuşmak için öylesine konu açarım
eğer konuşursa,
belli süre havadan sudan konuşur
sonrada duygularımı belli etmeye başlarım
bol şans dilerim
saygılarımla

MiKeRiNoS

New member
siz unutulur unutmak lazım gibi şeyler sölemıssınız ama insan unut diyince unutamıo kı. yaf çok sevmiştim bağlanmıştım evlenmeyı bılem düşünüoduk ama ortada kaldım. 3sene geçti daha kapanmadı yarası..! o yuzden başkalarıylada çıkamıyorum belkıde korkuyorum. bağlanmaktan/ortada kalmaktan korkuyorum :( bide çıkacağım kişinin kalbini kırmak istemiorum çünkü önce unutmam lazım hazır olmam gerekio..
çivi çiviyi söker derler o sevgi içinde geçerli midir?? belkide denemeliyim..
bazen görüyorum sevdigim kızı üzülüyorum.ben onunla mı çıkmısım die şaşırıorum.birinde sarmaşdolaş gördum bırıyle. herşeyi degısmıs makyaj felan yapar olmus.yane anlıycanız eski benım sevdıgım kız deil artık ama naparsın kendime söz anlatamıyorum. dertlerimi paylastıgım arkadasımda askerde malum kaldık bölee.. anlatınca rahatlıyorum. hatta kriz geldimi hiç tanımadıgım birine bilem anlatabılırım :)

dursun

New member
MiKeRiNoS1' Alıntı:
siz unutulur unutmak lazım gibi şeyler sölemıssınız ama insan unut diyince unutamıo kı. yaf çok sevmiştim bağlanmıştım evlenmeyı bılem düşünüoduk ama ortada kaldım. 3sene geçti daha kapanmadı yarası..! o yuzden başkalarıylada çıkamıyorum belkıde korkuyorum. bağlanmaktan/ortada kalmaktan korkuyorum :( bide çıkacağım kişinin kalbini kırmak istemiorum çünkü önce unutmam lazım hazır olmam gerekio..
bazen görüyorum sevdigim kızı üzülüyorum.ben onunla mı çıkmısım die şaşırıorum.birinde sarmaşdolaş gördum bırıyle. herşeyi degısmıs makyaj felan yapar olmus.yane anlıycanız eski benım sevdıgım kız deil artık ama naparsın kendime söz anlatamıyorum. dertlerimi paylastıgım arkadasımda askerde malum kaldık bölee.. anlatınca rahatlıyorum. hatta kriz geldimi hiç tanımadıgım birine bilem anlatabılırım :)
kardeş burda anlatır dertleşirizde hani biz sadece söyleriz

hoş lafta kalır sadece kimse ben uygularım demesin yürektir bu kalptir
söz geçmiyorki laf dinlemiyorki emirlere uymuyorki

onun için zamanı akışına bırak nelere katlandı bu yürek bunada katlanır elbet de geç

bunu yapamassın biliyorum seven yapamaz olmuyor olmuyor işte yaaa ne desem boş kardeş bende hayatımı şaşırmışım konuşuyorum işte boş boş kal sağlıcakla

MiKeRiNoS

New member
boş boş olurmu hiçç. paylasınca insan rahatlıyo. nerde yanlıs yaptıgını ögreniyo ve bundan sonra ne yapacagını bilio.. ama ortada kalmak çok koyuyo be insana:(
lutfen paylasıma dvm..

karizma_5

karizmatik
MiKeRiNoS1' Alıntı:
kardeşim unutmak kolay değildir,
eğer unutuyorsa sevmemiştir,
3 yıl da artık bazı taşlar yerine oturması lazım,
eğer onunla tekrar birleşme ihtimalin varsa
sonuna kadar mucadele etmeni tavsiye ederim,
eğer artık mümkün değil diyorsan
kendi yolunu çizmenin zamanı gelmiş ve geçiyor,
sana uygun mutlaka birini bulursun,
belkide o karşılaştığın
sevdiğini düşündüğünü unutturacak özelliklere sahiptir,
umarım herşey istediğin gibi gelişir
saygılarımla

gerilla_21

Banned
güzin abla ben sevmek ve sevilmek istiyorum.Etrafta beni isteyen çok insan var bunu biliyorum ama nedense bir türlü benim içimden gelmiyor yardım edersen sevinirim abla

HTML