KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bence çok yanılıyorsun her kız aynı değildir Senin tanıdıkların öyleyse her kızda böyle yapacak davranacak diye bişey yok
Ayrıca bence yargısız infaz oluyor biraz.......

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
~PRENSES~' Alıntı:
Bence çok yanılıyorsun her kız aynı değildir Senin tanıdıkların öyleyse her kızda böyle yapacak davranacak diye bişey yok
Ayrıca bence yargısız infaz oluyor biraz.......
haklısın her kız aynı diildir :)
umarım benim karşıma çıkanlar düzelir :(
şu ana kadar olan durum malesef bu :(

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Eğer hayata olmulu bakarsan ve herkızı tanıdığın kızlar gibi görmessen elbet birgün seni senden çok sevecek mutlu olabilieceğin biri çıkar karşına

HaciBov

New member
benim şuana kadar beraber olduğum tüm kızlar farklı..!

şuan adam gibi bi ilişkim war ve yaklaşık 1 yıldır (27 şubatta 1 yıl olacak) beraberiz..
bugüne kadar hiç ne ister die düşünmedim. hep kendim oldum.!
zaten o benimle bi çıkar için beraber olsaydı şuana kadar çoktan bitmişti..

bana süper güzel, sexi, zengin bi hatun versinler, yinede değişmem şuanki kız arkadaşımı..

NOT: Hiç bir kız aynı değildir. Bence düzgün bir ilişki istiyorsan önce onu gerçekten sevdiğine emin ol öyle yaklaş kıza. Hiç bi zaman hiç bi konuda yalan söyleme. Hislerini dolamadan direkt olarak söyle. Zaten çoğu kız insanlarla çıkar için değil, sevgi için çıkar. Adam gibi seviyosanız eğer ve o bunun farkında olmasına size gerektiği gibi davranmıosa o kızı tavlamak hiç bi işinize yaramaz..!

AMA....

Eğer adam gibi bi ilişki değilde ölesine zevk için beraber olmak istiyosanız size tavsiye..

Kıza bi anda çok ilgi göstermeye başlayın..
kız isteğinizi büyük ihtimalle anlar..
anladığından emin olduğunuz an çok soğuk davranmaya başlayın..
hooop telefon çalar ve kız arar daha sonra anlatın ne hissettiğinizi (çok abartmadan) ve kızdan onayı alın :)

Bu anlattıklarım 17-20 yaş arası kızların çoğunda işe yaramıştır..
bknz. Bahçelievler deneme llisesi kızları :)

MAJESTE

Kadim Dost
:))

~PRENSES~' Alıntı:
Eğer hayata olmulu bakarsan ve herkızı tanıdığın kızlar gibi görmessen elbet birgün seni senden çok sevecek mutlu olabilieceğin biri çıkar karşına
Yani benim gibi :)

essen204

New member
onlar bence ne istediklerini kendileride bilmiyor ve sonra çeşitli konuları bahane ediyorlar ama en önemli şey iİLGİ beliyorlar bence...

xY_sCoRpIoN

New member
ne istediklerini ama bakmayın müsait değil kızlar ilgi isterler ama biraz aşırıya kaçtımı işin b.... çıkarıyolar o yuzden kızları bi türlü çözemedim

alperentan

New member
hasavriye katılıyorum umursayan değilde umursamayan taraf olduğun zaman birde onunla her zaman bol bol fındıktan bahsedersen vede yanındayken etrafı kesersen çok kıymetin bilinir.:)hadi kolay gelsin

BriSSeiS

New member
KooZ_BuyCu' Alıntı:
öho öhö ...
Sayın hackhelli arkadaşlarım özellikle kızlar Sizi nasıl memnun edilmesini istersiniz
sevgilinizden ne istersiniz sizin için neler önemlidir süprizlerden hoşlanırmısınız yada ne bileyim nelerden nefret edersiniz buraya yazın bende sizden bilgi çalmam gerekiyo...:)
Ona çok fazla bağlı olduğunu gösterme yeter yani seni kaybetme korkusuyla yaşasın :)

Hardter

New member
ya mesela kızlarda şey huyunu sevmem hep erkeklerın sölemesını beklıyor seven kız gelir söler kızlar mutlu etmek kolay arkadasım ama seven kızı laf olsun dıe cıkan kızı mutlu etmek para ile olur.öle kızlarda boş kız olur(bence)

HTML