KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ben katılmıyorum bayanlar başta bağlıklık isterler sonra güven sevgi..

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
hala ısrarcıyım bi tomar 50 milyon taşıyın cebinizde :cool: (üste 1-2 tane 50 milyonluk at kalanı 1 milyonluk olsun önemli olan GÖRÜNTÜ :D ) kızın yanına git konuş arada paraları say kızların %90 ı etkilenecektir.niye mi ???

kızları etkileyen şey aslında ilgi vs. diildir.güçtür.çağımızda fiziksel gücün yerini parası olanın gücü aldığı için günümüzde bu güç PARADIR.

bunun için ilk başta show yapıcaksın aranızda duygusal bişiler olduğu zaman ilgi,anlayış vs. başlar.önce show çünkü ilk izlenim önemlidir :cool:

kızları etkileyip ne yapıcaksın boşver :p hayatta düşünecek daha önemli sorunların olmalı bence :)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ben karşıyım buna şahsen kızların çoğununda bana katılacağına eminim herşey para demek değil.Bazı şeyler parayla satın alınmaz sevgi aşk öyle basit değil..

free!

artık yok...
FLeTCh® dediğine katılıorm
ama hava için demiom
yaw ben bişi yapmıorm neden hep beni buluolar?
yaw Allah aşkına bi kıza teklif ettiysem ne olayım yaa.
kurtulamıyorum, yapışınca kırmakta istemiorm:(

remenyaren01

New member
chuckies herşeyide gösterme bence biraz fazla gosteriyosun işte cok fazla gosterırsen o kacar sen kovalarsın bunun olmasına izin verme

angelus_83

New member
kızlar ne ister...bi anlasak zaten onları 1 night stand lerden kurtulucaz....pfff sıkıldım ben 1 night standlerden insan arasıra düzenli bi ilişki istio valla....

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
şöyle bişi de vardır kızlar ne istediklerini de bilmezler

giderler maymun tipli bebelerle parası için çıkarlar
yakışıklı çocuklarla çıkarlar millete hava atarlar
istediklerini tam olarak ortaya koymadıkları için evlenirken de zengin erkekleri seçerler

isterseniz inanmayın ama her şey para

cebinizde paranız olmasa bırakın sevgilinizi yanınızda kaç tane kız kalır??? :cool:

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Boşuna dememişler parayla saadet olmaz diye..Tabi para olmalı ama illa çok olsun çok zengin olsun herşeyi alsın heristediğini yapsın demek değildir..

maniac88

New member
bende erkegım ama cvp vercem
bence memnunıyet ister aşk ve guven huzur ister aşkının erişilmez olmasını ister ...

kadymp

Turk4lyfe
cok basit zopa:D sevgi ve saygi bence bi de aldatilmamak olabilir ...

cliper1907

forum elektro gitaristi
ben 16 yaşımda kızları çözdüğüme inanıyorum çok param yok çok yakışıklıda deilim ama dişime göre sitediğim kızla çıkıyorum... bence kızların istediği üç şey var duygusallık, bağlılık ve karizma... duygusalım, bağlıyımda hayatımda kimseyi aldatmadım.. karizma desen zaten var eee daha ne olsun varsın çok param olmasın

xsuaty

New member
Bence kızlar sahiplenmek ister ama bu sahiplenme olayını aşırıya kaçırmamak gerekir.Her söyledğimi dinleticem tarzı davranışlarda kızlar kendini geri çeker.Kızlar aynı zamanda hoş davranışlarda bekler(romantizm-hediye-hoş süprizler-Güzel sözler)

İşte erkekler için en büyük sorun bu ikisi arasındaki dengeyi sağlayabilmektir.Sağlayabilenler ömür boyu mutlu olur sağlayamanların ilişkisi bi kaç ay sürer.sağladığına inandıktan sonra su koyverenlerin ilişkileri anlamadan damdan düşer gibi biter.

Tabii bunlar genel geçer doğrulardır.Bazı istisna kızlarda vardır.Kimisine yüksek sesle konuşunca ağlar.Kimisi sürekli sahiplenilmek ve ona ait olduğunu hissetmek ister..

İşin özeti kızlar isterde ister bu böyle gelmiştir ve böyle gidecektir.Ama unutmayalımki kızlarsız yani dişilersiz bu hayat düşünülemez.

Eve yorgun argın geldiğinde hoşgeldin aşkım nasılsın işin nasıl geçti gibi sözler sarfeden bi bayanı kim istemezki.hani derlerya bayanlar cicektir.hARBİDEN BAYANLAR ÇİÇEKTİR İTİNA İSTER,DİKKAT İSTER :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
~PRENSES~' Alıntı:
Boşuna dememişler parayla saadet olmaz diye..Tabi para olmalı ama illa çok olsun çok zengin olsun herşeyi alsın heristediğini yapsın demek değildir..

boşu boşuna demişler emin ol :D
hayatta her istediğini yapman zaten mümkün diil :)
istediklerinin %90 ını yaparsın yeter o da

kızlar hakkında bi yorum daha
kızlar siz ilgilenmedikçe üzerinize gelirler.yani ilgilenmezseniz peşinizden gelebilirler ya da size benimle ilgilenmiyosun diye kızabilirler :S her ikisinin birden olduğu durumlarda vardır :S en iyisi ilgilenmeyin hayatın daha güzel olduğunu o zaman anlarsınız :)

HTML