KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

blackwolf

uid=0(root)
kızlar kızlar çpk bilinmiyenli denklemlerden olusur onlar nemi ister en kısa ve net cevabı verem kendileri gibi sevgili isterler kız çok konusuosa o tür sevgili az konusuyorsa az konusan sevgili bunun gibi işte Tabi Bana Göre Suda Var En İyi Kız Konusamayan Kızdır :D

ReM

New member
arkdaşlar ben daha cözmedim wallla kızlar ne ister şimdi bir şey söylerdimdeee neyseee

CraitChiK

New member
Bence onların ne istediğini boşver,daha çok senin ne istediğin önemli.Sen ne istediğine karar ver ve al zaten o ne istiyosa senden alıcakdır.

Ghost_Gho

New member
vermekmi onemli, almakmi?
yani kendin ol..maskeler takma..kendini oldugun gibi kabul ettirebilirsen zaten olay odur..fakat tabiki bazi seyler karsindakini huzursuz edebilir..bu durumdada bunlara ozen gosterirsin..

bayanlarin en cok istedigi sey; sevgi gosterisi : ) tadinda olcak ama..

combanant

New member
İLK BAŞTA İLGİ İSTER
DÜRÜSTLÜK İSTER ONA KENDİNİ GÜVENDİRMEN LAZIM KIZLAR YAKIŞIKLI İNSANLARA DEĞİL DÜRÜST İNSANLARA AŞIK OLUR ERKEKLER İSE GÜZEL KIZLARA AŞIK OLUR TEK FARK BUU :hhman: :hhman: :hhman:

superjet

Banned
evt ole ama kardeşler hemen haşır neşir olmayın soguk olun açıkxası uzun zaman istiosanızı yok sa çabuk biter ve üstüne gitmeyin vede insan oğlu yıllardan beri anlıyamadı bunları kızları

zaten bişiler oluyosa olur ya ayrılıklar yada herşey hatatta hepinize başarılar aerkadaşlar siya bürünmeyiin kayıp imajlara girip kendinizi kayp edmeyin hepinize selamlar

wippet

New member
Abi ben çözdüm olayı ama bilinmeyen çıkıyo :) İşin kısası kızlarda ne istediğinide bilmiyor. Hiç özel çaba sarfetme derim. :p Onları anlayabilmek çok güç onlar kendi içlerinde bile anlaşamıyorlar anlamaya çalışmak haddimiz değil şöylr yapalım dersin olmaz der böyle olsun bitanem dersin olmaz der tabi bu arada yapacak seçenek yoktur sen söyle nasıl olsun dersin cevap alamazsın çünkü cevabı oda bilmiyor :eek:

[me|2wi$]

H & M
benim kadar onun da anlayı$lı olmasını isterim.. bi de aranmaq sorulmaq isterim.. öle hediyeydi gezmeq tozmaq yemeq içmeq önemli değil.. bi sewgilisi olduğunu unutmasın ona göre dawransın yeter..öle pahalı isteqlerim yoqtur..cadde kaldırım fln gezebilirim yanımda beni anlayan biri olsun yeter ;)))

HTML