KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

~^~[Kraliçe]~^~

New member
Arkadaşlar kızlar çok şey istemez aslında sadece bizler daha duygusalız ama siz odunlar bunu anlayamadınız hala..Onun için bizi anlayamıyorsunuz..!!

Doğru dile getirdiğimi düşünüyorum ; di mi kızlar! :)

Bu arada bu benim görüşüm herkes kendi görüşünü söylesin başkalarınınkine karışmasın ya da onların fikrini değiştirmeye çalışmasın.

QapriS

New member
biz ilgi isteris özen isteris ilişkimisde sonra fedakarlık isteris anlayış isteris hoşgörü isteris dürüstlük isteris öle işte........
aman ne biliyim işte öle başka gelmedi aklıma.......

SiyaH_KaLp

New member
FALLAA BEN BİLE NE İSTEDİĞİMİ BİLMİORUMKİİ SANA TAFSİYE FEREİM :)) DENGEZİ VE ŞUURSUZ YARATIKLARIZDIR ...DAHA ÖTESİ YOK :p :))

ramsess23

New member
işin çoooooooookk zor

:) valla arkadaşlar ben o kadar çok düşündüm kki bu konuyu ama bir türlü cevabını bulamadım.esasında bulamadım değil o kadar çoooooooooooookkk cevap buldum ki hangisine yeteceğime bulamadım.oyüzden sende canını sıkma relax ol.ne isterse o sana bi şekilde anlatır.

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
dostum kızlar ne istediklerini bilmiolar bnce...!​

:Sopa​

realman75

New member
aslında çözüm bizde herşeyden azar azar verecen baktın şımarıyoo kescen ne veriyorsan ( para - sevgi) yani bırakalım biraz bizim kıymetimizi bilsinler bu çağda koca bulmak kolay mı:)

cRaftYgirl

New member
işiniz biraz zor aslında

düşündüm düşündüm ama ne istediğimi bulamadım aklımdakileri söliyim

bikere aldatma olmayacak bi aldatırsa varyaaa :Sopa

sonra ilgi isteriz ama suyunu çıkarmayacaksınız :)

kıskanmak iyidir ama görgüsüz olmayacak :sigara:

ısrarcı olmakta pek ii değildir:goz:

yani şu anda aklıma gelenler bunlar aklıma gelirse sölerim:cool:

capo_one16

New member
bende fikrimi değil de yaptığımı söyliim bari...

çok ama çoookk seviyorum...

her sn. o aklımda...

hediye alıyorum kendisini mutlu hissetsin diye...

birinin ona gerçekten değer verdiğini anlasın diye...

öpüyorum sarılıyorum ...

ben istediğim için ve öperken kendisini dünyadan uzaklaştırmak için sarılırken onu herşeyimle koruduğum hissettirmek için...

onun gözlerinin içine bakıyorum bu gözler senden başkasına bakmaz diyebilmek için....

ona seni çok özlüyorum diyorum...göğsümde baskı var diyorum...karın kaslarım birbirine girdi diyorum...

...kendisini ölümün bile ayıramıyacağı bir sevgiyle bağlandığüımı hissettirmek için...

ve beni mutlu eden herşeyi onunla tekrar etmek istiyorum... kiii...

onsuz bu güzzellikleri gördüğümü ama tadamadığımı anlatmak için...

gece 11 de onun yanına gidiyorum...geberriyorum onsuz kaldığımda...

ona sen yüzünü görmek benim göğsüme baskı yapan şeyi bir süreliğine kaldırıp nefes almamı sağladığını anlatabilmek için...

gece kalmamak için kendime yalvarıyorum...çünkü aşıklar gece ölür...taaa sultanahmetten odabaşına gece vakti gidip onun yüzünü görememk beni kaynar sulara sokup sokup çıkarıyor...

ve ... ve... ve...

sevdiğinin acı çektiğini görüp birşey yapamamak ...seni alıyor mezarın içine sokuyor tabutsuz toprağı üstüne döküyor, tekrar çıkarıyor ,bir damla su vermiyor, sonra kaynar sulara sokuyor, içmek zorunda bırakıyor...ve o anda yanına gelip elinde olmadan sarılamadan gidiyor... senin yapabildiğin tek şey önce ona bir söz vermek ve onda sonra gözünden gittiği anda en yakın duvarı SALLANDIRA SALLANDIRA sarsmak oluyor...

acı hissetmiyorsun o anda vücuduna mermi girse acısını sonradan hissedersin...

...ve kendini tutmaya çalışıyorsun kafanda ki ağrılar gözlerini kaplıyor...

...bu ağrılar gözlerinin kızarmasına sebep oluyor...

...bu ağrılar dişini sıkmana sebep oluyor...

...bu ağrılar dudaklarının senin kontrolün dışında aşırı titremesine sebep oluyor...

...bu ağrılar seni ayakta tutamayacak hale getiriyor...

...ve 2 dk. tutmaya çalıştığın onları artık tutamıyorsun ve senin sözüne tek karşı gelenlerde onlar oluyor ...

...vücüdunla yaptığın her savaşı sadece onlar kazanıyor sadece onlar...

...KIPKIRMIZI OLMUŞ BARDAKTAN SU ATARMIŞCASINA TUZLU PIRLANTA DEĞERİNDE Kİ VARLIKLARINI DIŞARI ATIYOR SANKİ ''SEN DEĞİL BEEENN'' KAZANDIM DİYİP SAVAŞINI ACI BİR ŞEKİLDE BANA İFADE EDİYORMUŞCASINA...

...GİZLİDEN SENLE YAPTIĞIM SAVAŞTA SENİ KAZANABİLEN Bİ KALBİM Bİ DE GÖZLERİM OLUYOR...

...ONALARA ÇOK İYİ DEĞER VER...ÇÜNKÜ ONLAR HER GÜN SENİN İÇİN BİR TON SAVAŞ KAZANIYOR GÖR ARTIK BUNLARI...

***Arkadaşlar kendimi kaptırdım biraz herhalde...Ne bileyim işte benim Şu Anda Sahip Olduğum Sevgi Bu Sevgim Hakkımda Yorumunuz Varsa**[email protected]**

nwo45

New member
walla burnum dan geldi bu aşk meşk mevzuları bana ne yaw herkes kendi işine baksın aşk neymiş...hayır kız lara neden bu kadar önem veriliyo ki bizde fazlalıkları deil eksikleri var:):):)

[KooZ]

New member
bu konuyu yardım amaçlı açmıştım ama baktım ki kızlarla erkekler arasında tartışma açıyo
buda güzel ben aldım alıcağımı saolun vallahi herkeze tşk ederim ama tşk butonuna basarken parmaklarım acır bu nedenle içten ediyorum:)

bereket

New member
sadsakat dışında hiç bişey işe yaramıyo

:( :( :( ya sadık olacaksın yada sadakatine inandıracaksın konunun özü bu

zerkalo

New member
terler sonra yakışıklı olsun isterler ama para her zaman daha önemlidir en duygusal hatun un bile bi yerde canına tak eder ve para para diye bağırmaya başlar

tecrübem yok neden diye sormayacaksınız herhalde

zerkalo

New member
terler sonra yakışıklı olsun isterler ama para her zaman daha önemlidir en duygusal hatun un bile bi yerde canına tak eder ve para para diye bağırmaya başlar

bapandsas

New member
begüm' Alıntı:
öcelikle kızı sewdiği göstermelisin.onun fikirlerine önem werdiğini göstermeli we umursamaz dawranmamalısın...
dorusun kardes ya önemmmmmmmmmmmmm sevgı saygıııııııııı ahhhhhhhhh ne varsa eskılerde varmıs
abı yok be saka ya dedık ya umursa onu sureklı veya bınde bır olmamak kaydıyla ara sorrrrrrrrr yok daha bu kız anlamdıysa bırak yawwwwww ugrasılırmı?bu arada bı kız olarak kızları terslıyomm hihihiih:biggrin

zerkalo' Alıntı:

nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

HTML