KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

dumani

New member
dostum bi kere onu gerçekten sevdiğini hissettirmen lazım,
ilgi göstermen lazım, dürüst olman lazım, nelerden mutlu olacağını düşünmen lazım,
lazım lazım hep lazım ama en çok dua etmen lazım :D

X

O şimdi Asker
~uYuSTuRuCu~' Alıntı:
bence kızların tek derdi *** sizler nedersiniz ok

flood yapmıyoruz
neyi nerde yazdığımıza dikkat ediyoruz üstad
şikayet üzerine uyarı niteliğinde 1 gün ban ;)

Smart_Boy

New member
Ben sana söyliiyim bak:

Kadınlar herşeyi tam tadında ister yani cok ilgi gösterirsin istedigini yaprsın hiç boş bırakmassın hep mutlu edersin ama bi yerden sonra bazı şeyler tıkanır karşındaki sana bu kadar cevap veremez o senin her istedigini yapmadıgını görünce hayal kırıklıgına ugrarsın o ililişki içinden çıkılmaz bir hal alır %80 ihtimalle de biter cok denedim gördüm..Ama hiç ilgi göstermessende umursamaz olursun ne kadar sevsende sevmiyo olursun kızların o kadar ince bi ayarı vardırki bunu yakaladıgın zaman işte o zaman herşey olur ortasını bulmak lazım bazı şeylerin yani forumdaki arkadaslara katılmyorum..

Sonra öyle bazı noktalarda üstne fazla gitmiceksin istemedigi zaman azda olsa boş bırakıcaksın kıskanıcaksın ama öyle ben maçoyum ayaklarında belli etmiceksin inceden inceden belli ediceksin o zaman ileriki zamanlarda o zaten seni kıskandırıcak bi hareket yapmıcak...

Kendini ne kadar iyi olursan ol hiç bi zaman övmiceksin elinden gelidigince trip atmıcaksın attırmıcaksın..Cinsellikte üstüne gitmiceksin yüklenmiceksin zaten o işi yapıcak olan vardır yapmıcak vardır her ililşkide bazı seyler yasanır ama zaman ister önce bazı şeylerin sevgiyle yogurulması gerekirki güzel olsun tadına varılsın onunda zamanı gelicegini biliceksin farkında olucaksın...

Onun için yaptıklarını hiç bi zaman dönüp ona geri söylemiceksin yada bi hata yaptıgı zaman yüzüne vurmıcaksın cok hafiften hatırlatıcaksın...Yeri gelicek olmıcak bi sebepten sorun yaratıcaksın o sorunu sadece senin cözebilicegine inandırıcaksın cözüceksinde böylece sana baglanıcak daha baglı kalıcak sensiz olamiyacagını hissettiriceksin...

Sana daha o kadar cok sey yazabilirimki kısacası KIZLAR sadece Dengedir eger bazı ufak noktalara dikkat edersen en iyi erkek sen olursun ve hiç bir zaman unutulmassın elimden geldigince püf noktaları yazdım :D

Dip Not: Hiç bi zaman kendini yıpratmamanı öneririm her gidenin yerini elbet birgün öyle birisi doldururki ben boşa yıpranmısım dersin kafanı taşlara vurursun...

Saygılarımla...

fatu

Banned
Ben maalesef hiçbirinize katilamicam..! Kizlarin ne istedigi yasina göre, çevresine göre, ailesine göre, olgunluguna göre degisir. Kizlar 19 yasina kadar sadece biri olsun farketmez düsüncesiyle hareket eder. (Tabiki beyenebildikleri herhangi biri.) Genelde arkadaslarina gösterebilecekleri tipte erkek isterler. Bu onlara yeter.
19-23 arasi ne isteyecekleri hiç belli olmaz valla; Erkegi ile hava etmak isteyebilir, güçlü bi erkek olmali, yakisikli olmali, ilginç olmali, zeki olmali, karizmatik olmali. Bunlarin hepsini birden isteyebilirler ama sadece bir tanesi de yetebilir. Genelde bu yaslardakiler için karizmatik ve zeki olmasi yeterlidir erkeginin. Sadece cinsellikte isteyebilir. En ucuk dönemleridir. Hersey isterl bu zamanda. (Egerki yillardan sevdigi bir yoksa tabiki)
23'ten sonrasi zaten artik yavas yavas bazi seylerin tatmini olustuktan sonra elin ayagin düzgün olduktan sonra sadece isinin gecerliligine bakarlar. Evelenebilecekleri tarzda biri olup olmadiginiza bakarlar.
27-18'den sonra hala bekarsa :) yada yanlizsa genelde sadece cinsellie bakarlar..!
Yas cok önemlidir. Benden sölemesi. Genel olarakta zaten erkegin laf ebesi olmasi gerekir. Hazir cevap olmasi gerekir. Erkegin sözleri ile her türlü üste çikabilmesi gerekir, her konuda..! Çikamazsa karizma kaybi olur. :):):)

[KooZ]

New member
Smart_Boy' Alıntı:
Ben sana söyliiyim bak:

Kadınlar herşeyi tam tadında ister yani cok ilgi gösterirsin istedigini yaprsın hiç boş bırakmassın hep mutlu edersin ama bi yerden sonra bazı şeyler tıkanır karşındaki sana bu kadar cevap veremez o senin her istedigini yapmadıgını görünce hayal kırıklıgına ugrarsın o ililişki içinden çıkılmaz bir hal alır %80 ihtimalle de biter cok denedim gördüm..Ama hiç ilgi göstermessende umursamaz olursun ne kadar sevsende sevmiyo olursun kızların o kadar ince bi ayarı vardırki bunu yakaladıgın zaman işte o zaman herşey olur ortasını bulmak lazım bazı şeylerin yani forumdaki arkadaslara katılmyorum..

Sonra öyle bazı noktalarda üstne fazla gitmiceksin istemedigi zaman azda olsa boş bırakıcaksın kıskanıcaksın ama öyle ben maçoyum ayaklarında belli etmiceksin inceden inceden belli ediceksin o zaman ileriki zamanlarda o zaten seni kıskandırıcak bi hareket yapmıcak...

Kendini ne kadar iyi olursan ol hiç bi zaman övmiceksin elinden gelidigince trip atmıcaksın attırmıcaksın..Cinsellikte üstüne gitmiceksin yüklenmiceksin zaten o işi yapıcak olan vardır yapmıcak vardır her ililşkide bazı seyler yasanır ama zaman ister önce bazı şeylerin sevgiyle yogurulması gerekirki güzel olsun tadına varılsın onunda zamanı gelicegini biliceksin farkında olucaksın...

Onun için yaptıklarını hiç bi zaman dönüp ona geri söylemiceksin yada bi hata yaptıgı zaman yüzüne vurmıcaksın cok hafiften hatırlatıcaksın...Yeri gelicek olmıcak bi sebepten sorun yaratıcaksın o sorunu sadece senin cözebilicegine inandırıcaksın cözüceksinde böylece sana baglanıcak daha baglı kalıcak sensiz olamiyacagını hissettiriceksin...

Sana daha o kadar cok sey yazabilirimki kısacası KIZLAR sadece Dengedir eger bazı ufak noktalara dikkat edersen en iyi erkek sen olursun ve hiç bir zaman unutulmassın elimden geldigince püf noktaları yazdım :D

Dip Not: Hiç bi zaman kendini yıpratmamanı öneririm her gidenin yerini elbet birgün öyle birisi doldururki ben boşa yıpranmısım dersin kafanı taşlara vurursun...

Saygılarımla...

çok saol bende bundan bahşetmiştim klasik şeylerden daha güzel olmuş:)

matei

New member
benim tanıdığım kızların nerdeyse tamamı pışpışlanmak ister. herzaman iltifat, güzel ister. sonra bunları yaparsanız daha fazlasını bekler. sonu yoktur yani. yaa sonunda kendini kaybedersin yada kızı. taa başında pışpışlamazsan zaten kazanamazsın kolay kolay. iki ucu pis deynek muhabbetinir yani kadınların anlayışı.

snow_wave

New member
arkadaşlar çok basit aslında hergün sıkılmadan usanmadan bir önceki günden daha çok ilgi daha çok sevgi beklerler eğer iki gün aynı şekilde seversen ilgisizleştiğini söylerler bu kızları anlamak yukarıdaki formülü uygulamak kadar basit
yanlız bu formülü uyguluyacak arkadaşlara ip ucu verim hiç derdiniz tasanız olmaması lazım işte sonsuz mutlu etmenin formülü buyrun hep beraber...

snow_wave

New member
mutlu etmeniin formülü

arkadaşlar çok basit aslında hergün sıkılmadan usanmadan bir önceki günden daha çok ilgi daha çok sevgi beklerler eğer iki gün aynı şekilde seversen ilgisizleştiğini söylerler bu kızları anlamak yukarıdaki formülü uygulamak kadar basit
yanlız bu formülü uyguluyacak arkadaşlara ip ucu verim hiç derdiniz tasanız olmaması lazım işte sonsuz mutlu etmenin formülü buyrun hep beraber...

[KooZ]

New member
kızlar hep ilgi bekliyo hep sevgi istiyo neden kendileri biraz çaba göstermiyo onlarda bize sevgi versin hep biz mi vercez:)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
ben sunu bilirim sunu soylerim.cok ilgi gosterdiginiz zaman sımarıyor az ilgi gosterdiginiz zaman kızıyor.derecesini ayarlıyorsunuz.yine olmuyor cunku yetinmesini bilmiyorlar.ama ben cozdumn artık olayı ve bu sır da bana kalsın:):):)

[KooZ]

New member
twilight zone' Alıntı:
ben sunu bilirim sunu soylerim.cok ilgi gosterdiginiz zaman sımarıyor az ilgi gosterdiginiz zaman kızıyor.derecesini ayarlıyorsunuz.yine olmuyor cunku yetinmesini bilmiyorlar.ama ben cozdumn artık olayı ve bu sır da bana kalsın:):):)
ABİ O ZAMAN AÇIKLASANA ALLA ALLA AYIP OLMUYOMU:d

BuNaLım

Bunalım
ende kız olmadığımdan cevap veremem ne ister bılıyom ilgi ve sevgi ister en kısa cevap bu olur herhalde

DeaD_PriNCe

New member
kızlara dunyayı versen yınede bişiler isterler karafatmalar :D

kakao

New member
hahaha... kadınlar zor yaratıklarr.dolayısıyla anlamakta zor!öncelikle kendine sygı duy;kendi isteklerini ortaya koy.sen onu tavlama,o sana tav olsun!bi kadını eninde sonunda tavlarsın,on yılda olsa ısrarla peşinden koştuktan sonra tavlarsın.ama sorun elinde tutmakta:p bunun içinde ;sende kayda değer,saygı duyulacak,ilgi çekecek birşeyler olmalı(tabiki kibar omanı,düşünceli olmanı,onu önemsediğini göstermeni,arkadaş olman gerektiğini söylemiyorum bile).sen kendi yaşamını sev ve özen gösterki oda seni sevip sana özen göstersin.aksi halde kazansan bile çabuk kaybedersin!!!! kendimden biliyorum,başlıyorum ama çok çabuk sıkılıyorum.iltifatlar,ilgi,hediye bile çekilmez geliyooo.....:p

DayWalkerr

ABDUSSABUR
piken' Alıntı:
evt konuları aratsan çok şey bulurdun buraya dvmlı bu tarz konular açılıo zaten...:) kadınlar ne istemes desen daa ii cvp verirdim,şimdi hangi birini yazayım...:)

Walla güzel bi düşünce PikeN...Açayım bari bu başlığı ben....Hahhh....

canel

New member
Bir şey söyleyeyim mi ..Evli kadinlara sorsanız paramı yakışıklılıkmı yoksa sexmi hepsinin cevabi sex olur:)

HTML