Kızlar en Çok erkeklerin nesine bakar

macro72

New member
uçurtma' Alıntı:
ayakkabılarına bakarım utancımdan yüzüne bakamadığım için aşağıya bakmam gerek o zaman boş durmayayım ayakkabısı inceleyeyim :p
:D :D Dost başa düşman ayağa bakar diye bir atasözümüz vardı.:p

Spide®

New member
KariZzzzzzzzMaaaaaaaaaaaaaa :Ç

OZZY_1999

New member
vallahi benim eşim gözlerime bakmış söylemesi ayıptır gözler ela renk değiştrir sürekli mavi - yeşil - bal rengi göz göz değil renk paleti sanki :)

dragonsan

New member
Onu bunu bilmemde kardeş benim genelde ayakkabılarıma bakarlar. Heralde bakıcak başka bişey bulamıyorlar. :(

cRaftYgirl

New member
o zaman sende bakcak bişi bulamıyolar

ben önce saçına sonra boyuna

en sonda gözlerine bakarım

hı kıyafetide unutmamak lazım tabi

heralde bi enayide benim bende erkeğin cebine bakmam

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kotun levi's ayakkabın adidas olsun birazcıkta karizman olsun her kız bakar!!!

çünkü bunların hepsi parayla ve mevkii ile alakalıdır :)

Cr@zy

New member
biz bilmeyiz güzelim sizin gibi ballı ekmek yemeyi 15 yasında dunyayı 17 yasında sewdaları satmaya savas actık her ne kadarda sosyetenın cılalı taslarında yurumesekte her kahwede masamız her kawgada adamımız her genc kızda resmımız vardır (((bence delıkanlı olanlara:)

vasya

New member
puaaaahhh:D

sülFiriK

New member
kızından kızına deişir :) ama geneli konuşmak gerekirse ilk olarak yüze bakarlar. dewamında giyim kuşam ve fizik gelio olsa gerek...

kutsanmış

New member
dinledigi müzige...giyim tarzına...konuşmasına...davranışlarına...birde sırt kısmına dikkat ederim...yani sırtı ince uzun olsun allahhh

neşe

New member
insanın gözleri çok şey ifade eder, baktığında sana güven insana güven vermeli o gözler!
ben bakamam tabii nerden bakayım lap diye ama bi gün bakarsam içinde herşeyi görebiliyim o gözelrin dürüstlük ,güven ve efendilik!

boyle bir göze sahip kimse yok sanırım olsun çizerim bendeh!

cRaftYgirl

New member
slayerr' Alıntı:
bakacak şey bulamıyorlar diye banamı dedin

ben sana demedim onu üstüne neden alınıyosun:eek:ut:

Cr@zy' Alıntı:
biz bilmeyiz güzelim sizin gibi ballı ekmek yemeyi 15 yasında dunyayı 17 yasında sewdaları satmaya savas actık her ne kadarda sosyetenın cılalı taslarında yurumesekte her kahwede masamız her kawgada adamımız her genc kızda resmımız vardır (((bence delıkanlı olanlara:)

yürü beeeeeee kim tutar seni:D

osiris_cemo

New member
PaSaKLI' Alıntı:
ben dislerine bakarim :)
sonra konusma tarzina konusmasiyla etkiler beni tipiyle digil :p
Esir mi seçiyosun yoksa eşşek mi?

Kızlar ilk olarak paraya bakar paran varsa herşey tamamdır ama unuttukları bir şey vardır paralı erkek asla tek kadınla yetinmez.Ömür boyu kafalarında geyik boynuzuyla gezen kapıdan sığmayan kadınlar işte bu paraya bakanlardır.

HTML