Kızlar en Çok erkeklerin nesine bakar

crash06

New member
kızlar erkeklerin göbeğine bakar ne kadar göbeğin var o kadar çekiciliğin var hı bi de kelsen o zaman yaşadın :p ya biraz saçmalayayım dedim. :) Hem bu arada göbekli ve kel olanlara biraz moral olur :cool: :hhman:

Iced Earth

New member
öncelikle erkeklerde saat ve ayakkabı önemli aksesuarlar. giyime uydurabilmek önemli.bi de erkekte dil sağlam olmalı etkileyici konuşabilmeli cıvıtmadan karşı tarafı da şımartmadan,ama bakıyorum da artık kızların tercih nedenleri ve sebepleri değişmiş araban varsa cukka da sağlamsa 1-0 öndesin demektir önemli olan kızların neye baktığı değil ne açıdan sana bakmak istediğini öğrenmektir.parayiyici mi gönül eğlendirici mi yoksa gerçekten belli şeyleri aşmmış yaşamış aşk mı arıyo bunu kestirebilmek önemli

erayto

New member
kızları erkeğin neresine baktıklarından çok şunu tartışalım. Erkekler kızların en çok nesine bakar.

Seciil

New member
İlk etapta:
1-yüzüne
2-Şöyle bi baştan aşağı süzdükten sonra,
3-Ayakkabılarına
4-O karaktermiş,aktiflikmiş sonraaa İlk başta bnular
Ama saçlarına falan özen gösterrr

kadymp

Turk4lyfe
tv de izlemistim bi arastirma sonucu en cok ilk bakisda ayaklarina bakiyomus ...
ee insanin aklina su atasozumuz geliyo...
dost basa dusman ayaga bakar :)

AXİ_KISS

New member
Walla onu bunu bılmem gıyım tarzına tıpıne ve gözşerıne bakarım sarısın erkekler her zaman artı puan almısdır:p

Warn:nG

New member
:) Walla Arkadaşlar Bunlar Kız hiç Belli Olmaz Nereye Bakacakları Korkmak Lazım Her An Hiç Tahmin Etmediğiniz YErden Acık Verebilirsiniz..!

didem86

New member
heryerıne ayrı ayrı bakarlar..... bakarız.......bakarım yanı.).)ustu bası konusması en en enonemlısı bnm ıcın yanı...GOZLERI...

facetoface

Altın Üye
ilk goruste neresine bakarlar diye soruyosun sanırım ;)
bildigim kadarıyla ki kızlar kendileri solemiştir poposuna(herkesden ozur),boyuna,gozlerine ve eline bakarlar

sonraları işler deişir tabi oralara girmeyelim : )

barangs

New member
buda soru mu kardeşim. niye burdayım bılmıyorum ama bi bakam dedim.bi daha da bakmam. soyleyecegım tek şey. her insan farklıdır. önemli olan o farkı bulabılmek. gerisi boş.suymus da buymus da. bosverın bunları. başkalrından akıl almayı bırakın. kendiniz uygulayın.

xo6gencler

New member
dislerine,ayakkabisina,sac modeline ,tipine hatta we hatta kisilik yapisina utanmasanalr kutugune de bakacaklarda utaniyolar iste:D

HTML