Kızlar en Çok erkeklerin nesine bakar

BORiS

STOLGRADNAYA
Üstadlar önce gözler...
Sonra gülüş...
Sonra iş...
Sonra dokunuş...
Senin beraber olmak istiyorsa kalçalar...

QapriS

New member
öncelikli tercihim bi erkekteki giyim kuşamı güsel olmalı dişleri beyas olmalı elleri güsel olmalı kendine bakan bi erkek olmalı sonrasında ise samimiyet sonrasında muhabbeti sonrasında bana güwen werebilen biri olması sonrasında dürüstlük sonrasında ise onuna geçirdiim zaman içinde sıkılmamalıyım zamanın nası geçtiğini anlamamalıyım bana değer wermeli onun için önemli olduğumu hissettirmeli bana fedakar olmalı alttan alabilmeyi bilmeli ilgi isterim vs.vs.......

devilcoder

Banned
kızlar erkeklerde ellere onem verırler konusmasına ve gozlerıne sonra temızlıgıne
eger bır kızı tavlamak ıstıyorsan onun sakın fazla ustune dusme..her 10 dakıkada bır arama konusurken gozlerının ıcıne bak ama sevgıyle ...onu dınle ve sozunu kesme..onun sacını veya gomlegının yakasını duzelt..esprı yapacam dıye saklabanlık yapma...romantık ol ama abartma yanındayken onun kendını degerlı hıssetmesını sagla..cıcek ver ama buketle degıl tek bır papatya daha etkılıdır..
ısrarcı olma onu hıc zorlama ...onun arkadaslarını cekıstırme...bulusmanıza gec kalmıs olsada yuzunde kocaman bır gulumsemeyle karsıla onu..bıraz yaratıcı ol onu sasırt...bırazda sabredersen kız senın :))

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
abi aslında bi yere falan bakmazlar, kızlar ne istediklerini bilmiolar bnce :D

eexh

New member
güven özveri tecrübe ne bakarlar((=

king_yavuzz

New member
önce cep diolar ama aşka inananlarda var bee.bi erkek olarak sevdiğimden beklediğim tatlı bi gülüştü başka bişey deil.ama abicim bu kızlar deişken tipler çoğu acayip şeylerden hoşlanıyo.günü gününü tutmuyo paso gezio tozuo yani cebede bakıolar.sürekli yüzyüze olamassın cepten mesaj atacan.evde adsl mi yooq
doru cafeye artıq muhabbetin tadına göre 3 saatlik 5 saatlik muhabbet.hepsi cebe ihanet:D ya önce aşık olmak lazım aşık olunca her şeyiniz aynı olucaks ;)

realman75

New member
devilcoder' Alıntı:
kızlar erkeklerde ellere onem verırler konusmasına ve gozlerıne sonra temızlıgıne
eger bır kızı tavlamak ıstıyorsan onun sakın fazla ustune dusme..her 10 dakıkada bır arama konusurken gozlerının ıcıne bak ama sevgıyle ...onu dınle ve sozunu kesme..onun sacını veya gomlegının yakasını duzelt..esprı yapacam dıye saklabanlık yapma...romantık ol ama abartma yanındayken onun kendını degerlı hıssetmesını sagla..cıcek ver ama buketle degıl tek bır papatya daha etkılıdır..
ısrarcı olma onu hıc zorlama ...onun arkadaslarını cekıstırme...bulusmanıza gec kalmıs olsada yuzunde kocaman bır gulumsemeyle karsıla onu..bıraz yaratıcı ol onu sasırt...bırazda sabredersen kız senın :))
senin elinden kimse kurtulmaz dostum işi çözmüssün ama bazen para biçok şeyin yerine geçiyor kadınlar zeki erkekleri takdir eder ama paralılarla gönül eğlendirirler zeki olamak o kadar da cazip değil kadınlar sana böylece devamlı ders anlattırır iyi niyetliysen hep arkadaş olarak görür elin kroları kızlarla oynaşırken sen zeki arkadaşları olmaya devam edersin bide senin üzerinden övünürler:D o yüzden aptal numarası yapıp çıkarcı olacan o zaman elinden kaçamazlar:D bide evlenilecek kız yokktabi bence bi tane buldum ama onunda o kadar sert bi kabuğu var ki yaklaşamıyomm bu yüzden hep arkadaş kalacaz:Sopa

murat335

New member
tabikide ilk önce cebine sonra ise kızına göre degişir:)

R_a_B_i_A

New member
Hehe gezip tozan kızlar cebe bakarlar, ama gezip tozmayanlar evde oturduğu için onlara rastlamak genelde düşük bi olasılık oluyo :D:D
Bi bayan olarak bence bi erkeğin hayat görüşü önemlidir. Mesela ayaklarını yere basmalı we bi de zekasını mantıklı işlerde kullanmalı... Tip , para fln gelip geçer önemli olan kafanın içidir...

[me|2wi$]

H & M
ne cebi yaws..siz de amma abarttınız..ya da abartmadınız haklısınız lem..kızlar hep cebe baqıyo..benim gibi bi kaç enayi war yoq paraya baqmayan :))))))))))))) a$q lazım aaa$$$qq ... PARA PUL HİKAYE ;))))

Elensu

New member
Benim icin önemli olan,Helalini haramini bilmesi lazim.Ve Insanlik olsun.
Yok cebi imis,yok kiyafeti imis bunlar fosss.Neyse bu benim dusuncem.Herkesin kendine göre dusunceleri var iste,bu da benimki.Herkesin dusuncesine de,Katilmasam bile SAYGI duyarim.:ter:

HTML