Kızlar en Çok erkeklerin nesine bakar

BuZ KaLpLi

New member
kız bende ne arar bilmem ama ben kızda islam ahlakı ararım arkadaş..gerisi boş geliyor .. zaten islam ahlakı olan kız parana bakmaz sevgisi vardır.. tipinede pek bakmaz ..zor durumda yanındadır..hep eğlence aramaz yeri gelir derdini dinler..

( buda benim görüşüm ) :)

nilhos

New member
Ne yalan sölim ben erkegin ses tonundan ve konusma tarzindan etkilenirim. Düzgün ve akici bir diksiyonu olan her erkek dikkatimi çeker:)
Dis görünüste bi yere kadar. Önemli olan iyi huylu olmasi, kiz arkadasina sadik kalmasi bunlar önemli seyler bir erkekte.

DaRK34

New member
neşe' Alıntı:
insanın gözleri çok şey ifade eder, baktığında sana güven insana güven vermeli o gözler!
ben bakamam tabii nerden bakayım lap diye ama bi gün bakarsam içinde herşeyi görebiliyim o gözelrin dürüstlük ,güven ve efendilik!

boyle bir göze sahip kimse yok sanırım olsun çizerim bendeh!

bırkez daha dusunmekde fayda var bence:)

»» dαкi ««

PsychostyLa
bu taktikleri deneyelim :D
ama kızlar da değişio . kimi tipine giyiniş tarzına cebine baqar, kimisi ise samimiyetine ona ne kadar deger werdiine baqar. bunlar yasanmış deneyimlerim güvenerek yazıorum :) )

LİOŋ

New member
valla şimdiki kızlar en başta çaktırmadan ayakkabılara bakıyolar giyimine sonrada yandan yandan yüzüne bakıyolar .................

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
kişiliğine ve ee bide tipine tabi.şeyyy bi de sert olcak, sürekli gülmeyecek.ağır başlı olcak.çookk mu şey istiyorum yaaaa???

pinkrain

New member
tepkilerine bakar sırf bunu görebilmek için sizi dener sooora mimiklerine bakar konuşmasına bakarrr zekasına bakarr...

cLuBbEr59

New member
buradan öğreneceğiz bakalım nerelere bakıyorlarmiş hatunlar bizde o bölgelere önem göstereceğizz :))))) ):)

asterix_e

New member
kızlar erkeklerın herseyıne bakar ama ne ıcın bakdıgı onemlıdır maksat yanı :pP:)

emretaskin

New member
cuzdanınamı desem acaba? yok yok o evli bayanların tercihi idi. Gözüne kestirdiyse gözlerinin içine bakar bence. Yanılıyormuyum bayan arkadaşlar

nitromania

New member
büyük kısım MANGIR diyoda... e bizde "Cep delik cepken delik,cebimde yok tek bir metelik ! " durumlarındayız bu -uzunca- aralar...onu napçaz beyaw...?

:D

alish

вυяαq αℓι&#1
KıRmIzIkIz' Alıntı:
kişiliğine ve ee bide tipine tabi.şeyyy bi de sert olcak, sürekli gülmeyecek.ağır başlı olcak.çookk mu şey istiyorum yaaaa???
Aynen Beni Tarif Ettin :)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ben ayakkabısın giyimine tavrılarına bana olan davranışına çok dikkat ederim..

Uni_Ts

New member
İlk bakışta kesinlikle giyim tarzı ve temizlik..Eğer bu kısmı geçerse yüz güzelliğine bakıyorlar..Ordan da sınavı geçerse karakter..Ordan da geçerse sevgili..Ordan da geçerse evlilik..

wippet

New member
"bayan arkadaşlar yanlış anlamasınlar geyik olsun diye diyorum :D" bunu 2 ye ayıralım.. benim izlenimime göre
1. tipe önem veren kızlar vardır. dediğiniz gibi giyime kuşama yakışıklılığına bakanlar.
2. cüzdana bakan tipler vardır capital varsa sorun yok ben bunu bi şekilde adam kılığına sokarım tiplemeleri.. :D

Hayat işte naparsın olduğum gibi bakmayacaksa bakmasın kimse için hiçbirşeyimden ödün veremem.. kendimi kızlara beğendirmek için türlü numaralara bürünseydim şimdi maymun olur çıkardım hatta maymunlar bile almazdı beni aralarına..
:D

phrisme

New member
neye baktıkLarının önemi yokki sen kafanı kuLLan iyi bir düşünce iLe çık karşısına zaten herşey kendiLiğinden geLişir bunada gerek kaLmaz :)

HTML