Kızlar en Çok erkeklerin nesine bakar

satranc19

New member
Önceden beyaz atı olması ve prens olmasına bakıyorlardı. Şimdide beyaz mercedesi olması ve fabrikatör olmasına bakıyorlar.

RingAteşi

KicKBoks
Sempatik,espiritüel,sıcak kanlı,samimi ve doğal olacaksın.Kıza vericeksin güveni sonra o bırakmaz ztn seni..Seninde g.tün kalkmasın sende artsitlk yapcam die onu bırakma:D

mehmedim

New member
ayakkabılarına bakarım utancımdan yüzüne bakamadığım için aşağıya bakmam gerek o zaman boş durmayayım ayakkabısı inceleyeyim :p

Ayakkabıya mı :victory buna katılıyorum aşağıdan yukarıya doğru süzerler genelde :melek ama uçurtma çok titizlerdir ben de çok kızarım tamam eleştir ama birde kendine bak derim kimse mükemmel değildir ancak birilernin gözünde mükemmel olursun..Bu ne ya ne oluyo bana bu gece kendimi aştıımm :biggrin

Sempatik,espiritüel,sıcak kanlı,samimi ve doğal olacaksın.Kıza vericeksin güveni sonra o bırakmaz ztn seni..Seninde g.tün kalkmasın sende artsitlk yapcam die onu bırakma:D
woooww ne bu şiddet bu celal senden korkulur valla:vur

mchasso

New member
Walla bi kere bi kız göz rengim çok hoşuna gitmiş aynen böyle demişti ayyy ne güzel göz rengi varrrr demişti ama ben kıza dönüp baktığımda kız 150 kiloydu :D oralı bile olmamıştım bizdeki şans iste :D

man212

New member
yabancı kadınlar icin senden hoslanması yeterli.ama türk kadınları için yazmam biraz zaman alır.

bluetankk

New member
man212 arkadasım cok doğru demiş kadınlar abi bunlar seni baştan aşağı maddi manevi incik cincik ederler ondan hiç kasma kendini cool ol biras hoslanıosan kızdan ve kız türkse git söle pat die de en kestirmesi hem ilerde keşke söleseydim demes içinde ukde kalmamış olur ;)

HTML