Heyyy Gidi Günler(Knight Online)

ricardo12

New member
çok iyi özetlemişsin konuyu ve haklısında o eski kight onine yi gerçektenn bulamıyoruz aynı zevki vermiyo bu oynadıgımız

temsi2344

New member
ben ılk acıldıgından berı oynudum senın gıbı br da oynuodun 1 76 1 78 warıor vardı ama k2 yaptıtan sonra aq ınanmayacan ıtemlerı yaktım sıfreyı karmasık bıse yaptım ola kaldı:d

tux1

New member
benim mage vardı bi gün aksama kadar oynadım gece rüyama girdi. luferde kaleden çıkıyosun mezarlıga giden yol üstünde dark eyes var onların orada bi agaç vardı daha duruyomu bilmiyorum. rüyamda party kurmusuz dark eyes kesiyoruz. bende agacın yanındayım. dark eyesın bi tanesi üzerime üzerime geliyo chill falan atıyom ama nafile sanırsın SW almış.:D neyse bende geri geri kaçıyorum. tam 35 atacam elimde de +8 Wood Staff var. elimdeki staff agacın dalına bi çarptı :D yarısı kırıldı. Town cekemiyom staffın yarısı yok. :D alttan yazdım yardım edin ben towna gidiyom staffımı RPR yaptırıp geleyim :D:D hiç unutmam yaa :D :D :D

psychodrea

"psychologist"
tamamen katılıyorum dostum, kimine göre yalan gelebilir ama +60 adam görmek gm görmekten daha zordu ve 60 lvl mageler lüfere inip nova attıklarında moradondan kalabalık oluyordu piyasa, gm misin diye pm ler geliyordu =) simdi oyunda zevk yok, aynen +9 choatic olacağına elimde opal safir kavgası yapalım cok cok daha iyi, kim kaldı eskilerden =)

evereseee

New member
Bende hatırlıyorum ko yu :

eskiden internet yavaşdı arkadaşım internetten indirmişti oyunu helal be fln dioduk zar zor cd sini çekmişdi bana :D.. Sonra başladım oyuna ::

-Bi baktım ana etrafta az biras adam var başladık oynamaya skiller rasgele statlar rasgele :D . Sonra olduk 30 lvl millete 30lvl im diosun nasıl kastın diyolar xD...Oyunda opal sapphire düşürünce hemen markete satar pot parası çıkarırdım.Ama yüklediğim oyun hatalıydı sadece moradondan oynayabiliodum başka yere gidince ekran simsiyah oluyodu xD ..En son hatırlıorm 1,5 m param vardı adamın biri geldi bana gel seni clana alıyım dedi 1m ver dedi verdim sonrada 500k pelerin parası ver dedi onuda verdim adam almadı clana :D .Sinirimden ko silmiştim :D ...Birde eskiden pelerini olanlara süpermen miş gibi davranırdık xD ..Şimdi 500k varsa direk pelerini alıosn..Nasıl tabikide Allianceden :D... Birde önceden millet partye alırdı her zaman şimdi millet bi illet olmuş partye almak için önceki 20-30 opal parası ödüyosun...Koxp çıktı warrior,pri,mage önemi kalmadı .Millet full roque açıyo artık .. Önceden benim arda diye abim vardı onun magesinin novası vardı nova atınca hava atıyodu bak hepsini nasıl aynı anda öldürüorm diye... HEY GİDİ GÜNLER HEY KEŞKE ESKİ KO OLSAA...!!