Heyyy Gidi Günler(Knight Online)

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Beramus 1-2 olan tek serwerimizdı
Oyundaki tek bug u muz kutular açılmıyodu.
Oyuna girerken pre nin p si yoktu tek sorunumuz magara biçimindeki yerden charlarımız koltuklarından kalkmıyodu.
Kops`u yiyecek bişey zannediyoduk.
Dupe yapılıyodu fakat belirgin değildi (şimdi tezgaha 9999 bus koyuyolar),
47 lvl warrıorumla skeleton,scorpıon,zombiyi 3 saat topluyodum 5-6 mage inferno ile kesiyodu beramus 2 nin vazgecilmez provekecisiydim.
7/24 smildon ve gavolt kesiyoduk (arda_gs,jackal_tr ile( cidik bilir :p ) )
En iyi itemim +2 bardish di defans olmama rağmen saber tooth kesip arkadaslarımı kasıyodum.
En fazla param 2 mil olmustu.(o nu da bütün arkadaslarım la bereber kastığımız paramızdı)
Olur sans yüzümüze gülerde safir,opal cıkarsa oyuna satar 50k,50k,50k 3 kişi paylasırdık ve o parayı bitirene kadar kasardık.
Clan nedir bilmezdik ''abi kolundaki kollugu nerden aldın ben de alcam'' diye pm attıgımı hatırlarım hala.
KNİGHT EMPİRE İLE...

Skill bug,dupe,kosp,macro,cart curt yani hersey basladı.
Pre yi cıkardılar.
Yeni serwerlar cıktı doritos,patos :D:D:D isimler alay konumuz oldu,
EZİKLİKTEN KURTULDUGUMUZ ÇAĞ bu çağdır.(aydınlık çağı m.ö 3100) :D
vs vs vs vs vs ,

Fire drake ile...

K2 networkun son bombası geldi.
Wowun agır hakaretlerinden sonra oyunda köklü değişiklik zamanının geldiğini düşündüler.fakat bir seyi düşünmediler safiri 50k,50k,50k paylasan insanlar bu karmasık oyuna alısabilirlermiydi.yanıldılar.
Şİmdi ii kötü oynuyorz ,sanırım oynamayada dewam edicez.

AMA BANA Bİ K2 GÖREVLİSİ SORSA ONA ŞÖYLE DERİM.
''Ben bu oyunda +9 sharda takıcağıma eski oyunda safiri için kavga etmeye razıyım.''
Sizinde bu konu hakkında görüşlerini istiyorum.

ofoking

New member
ya hocam sende cok eski gunl;erden bahsetmisin beee ama saol

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
yaw oyun aştı gidior :D birinin bunları hatırlatması gerekirdi :D

_DoGaN_

New member
bende diez in ilk acildigi zamanlari bilirim, 2 arkadas 2 mageydik öyle zombie keserdik. clan ne oldugunu bilmezdik, lvl 45 oldugumda ne kadar sevindigimi anlatamam inferno acilmisti .. hey gidi günler heyy.

ama 5 ay önce biraktim oyunu artik dupe yapan adam sayiliyordu +7fp set ile nasil adam kestigimi cz de herkes bilir....

out KO

III. Göz

Altın Üye
valla bende ilk önce xiegenonda oynudum en eski ko'da warriorum vardı lvl 39 tek kesebildiğim scorpiondu:D

ama keşke eskisi gibi olsa ko koltuktan kalkmak daha güzeldi yaa...

λсκυρ

New member
heyt be ne gunlerdi

yanlız ben ice mage 'imle haunga kesiodum 20-25 lvl larde.biraz uzun suruodu ama

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
abi ilk charım bır mageydı beramusta oynayanlar bilir belkı BaKKaL_GaZi_35 dıye.tabı ılk charımız oldugu ıcın bılmıyoduk olayları mekanları 41 lvle kadar maradonda kastım.(41 lvl abı az da deil usenmeden durmadan werewolf kese kese)Sonra partydekı bı adam hadi dedi pianaya gidelım(Sımdıkı el morad castle) Oyunu fark etmeye bundan sonra basladım

ugur100

New member
K.E çıkmadan önce bişeyi bilmezdik harpynin dediği gibi opal safir çıktı die hava atardık aoe ape kestiğimizde herkeze anlatırdık şimdi areste iron belt çıksa hava atamazsın çünkü nerdeyse herkezde var (lafın gelişi) şimdi olduk 65lvl++ mage FireDrake ye yeni alıştım yeni yeni keşvettim şimdi olmuş 10 yaşında çocuklar oynuyor premium çıkması bi yandanda ii oldu bide:eskiden hep death knight kesmek için 1 party kurardık:D

kenshin

New member
Charımı areste açmıştım luferson die bi şey varmış lvl 30 dan sonra ogrenmiştim o zaman a kadar sadece moradon kasmıştım :D en yuksek silah (warrior için) flamberge +1 zannetmiş +2 e basana kadar 4 tane yakmış magic anville inatlaşmıştım :D ama o zamanlar daha çok eğlendiğime eminim oyunu ogrendikce (koxp,dupe,hack) eğlenmekten çok sinirleniyorum

E

elmomaclroy

Guest
solediklerinden hiç bişi anlamadım walla :D
millet deli gisi oynuo bu oyunu ama
hiç heves etmedim falla :D

gurkan_ademir

New member
ben diez ilk açıldığı zamanlar başladım ve gerçekten dediklerine katılıyorum bugün +9 silahlarım veya +3 +4 uniq itemlerim olacağına ozmanki opal safir için kavga etmeyi terch ederim çünkü artık oyun çok değişti ve rayından çıktı.inş bişeyler yoluna girer bundan sonra tek temennim bu.

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Herkes Dertli Anlaşılan :D Oyun başa bela kısaca. Tavsiyem bırakmanız

hondaS2000

New member
ne gunlerdı ya cıdden ben hatırlarım goblınde yatıp kalkıp para kastıgımı bırının elınde yanan bı sılah gorunce vay be dıye baktımı yada shellı orc warrıoru gorunce o ne lan dıye baktıgımı ko zamanı cıdden cok guseldı mılletın bırbırını bu kadar cok soyma calısmadıgı bu kadar cok hılenın hurdanın calınmadıgı bı zamandı ko zamanı hele proveke olayı cok ıyıydı ne gusel level kasılıyodu oyun gelısırken bı yandan da bozuluyo sonucta ole yada bole oynuyoruz:

Harpy_Queen

AMA BANA Bİ K2 GÖREVLİSİ SORSA ONA ŞÖYLE DERİM.
''Ben bu oyunda +9 sharda takıcağıma eski oyunda safiri için kavga etmeye razıyım.''
Sizinde bu konu hakkında görüşlerini istiyorum.

Bence herseyı en gusel anlatan laf bu

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Yalan mı kardeşim. Oyun Aldı Başını Gidiyor..
Eski Ko mu. Yeni Ko mu die bi anket açılsa % 90 Eskisi Der.
ama bizim elimizden gelen bişi yok.

hondaS2000

New member
cok dogru bencede eski ko o zamanlar harıkaydı en azından oyuna gırerken keyıf alıyodum ıcımde oyuna gırme ıstegı vardı sımdı oda kalmadı

react

Admin
eskisi yenisimi varmıs ko her zmn duruyor ve gırıp oynuyoruz
bence nope : )

CDnz

New member
arkadaşla Glyptodont un içinden çıkan para için kavga ettiğimi hatırlıyorum.1 gün hiç konuşmamıştık.Biraz daha üsteleseydim iş kavgaya bile gidiyordu... fakat çocuk tam zamanında bana partiden çıkan paraların eşit paylaştırıldığını ve glyptodonttan anlattığı gibi 200k değilde 2k para çıktığını söyledide:Sopa dan kurtuldu.1 yıl geçti Breth gitti...Glayptodontları kesmeyi düşünen yok:( ben 62 oldum.Glyptodont meselesinden 2 ay sonra (Skill buglarla kestiğim)Uruklardan Warior Full Plate çıktı diye cafedeki herkese kola ısmarlayan,Yıl başından önce Golemden çıkan +1 Warior Chitini Cypher da 40m ye(Fiyata dikkat) satan ben,şimdi chitinleri markete satıyorum:(

Not:Ayrıca bu Rebirth item olayı geldikten sonra yanan asa,yanan balta,yanan kılıç,+8 Ratorlu adam,+8 Mirageli adam vb.. gibi terimler tarihe karışmış bulunmakta

cLinique

New member
evett..ya eski oyunu bende özlüyorum....9 lvldan 10 lvl a atlayınca sevinirdik....1 ayda 30 lvl olurduk(şimdi 1 haftada 63)...luferson neresi diye bilmezdik.....koxpu item sanardık:D......şimdi ne oldu saçma sapan bi oyun çocuk oyunu oldu...OYUNU BIRAKIYORUM:( :( :sigara: :( :eek:ut:

CDnz

New member
cLinique' Alıntı:
şimdi ne oldu saçma sapan bi oyun çocuk oyunu oldu...
Çocuk oyunu konusuna katılıyorum...Fakat çocuklar oynasın ona lafım yok DOĞRU DüRÜST oynayan çocuklar oynasın.Önüne gelene küfreden, sürekli olarak kazık atmaya çalışan,yalan üstüne yalan söyleyen BEBELER oynamasın.

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
oyun guzeldi.Eskıden bu kadar hıle yoktu ve kasmak zordu ıcınde bır hırs oluyodu ama sımdı bırak koxp cuya 1 haftada 60 2. haftada 62 olursun.Önceden kalıtelı adamla ezık adam cok rahat anlasılıyodu sımdı herkes kendını goklerde ulasılmaz sanıyo acıkcası kotu oldu oyun