{DEVRIM} Msn Loglarını düşürmek ve LAN'ı kesmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

joserdal

New member
WildBoy kardeşim ben bu olayı bir türlü beceremicem galiba ya

Spoofer la taratıyorum (update yaptım çatır çatır tarıyo) ama msn chat monitor de hiç bi konuşma önüme gelmiyo ne yapmam lazım ?

WiLdBoY

Altın Üye
joserdal' Alıntı:
WildBoy kardeşim ben bu olayı bir türlü beceremicem galiba ya

Spoofer la taratıyorum (update yaptım çatır çatır tarıyo) ama msn chat monitor de hiç bi konuşma önüme gelmiyo ne yapmam lazım ?
spooferda update yaptıktan sonra kendi ipni kaldırıp spoofu başlatacaksın sonra chat monitorden kendi eth. kartını seçip capture yapacaksın, eğer böyle olmuyorsa ndis packet driverini tekrar yüklemeyi dene

seax' Alıntı:
kişi listemdekilerin de konuşmalarını alabilirmiyim tşkler...
bu yöntemle sadece ağında bulunan msn konuşmalarını izleyebilirsin

joserdal

New member
WildBoy kardeşim buraya veya bana özelden mail adresini yazsanda şu sorunu daha kolay bi şekilde hemde daha çabuk bi şekilde yapsak olur mu ? Msn adresini yazarsan iyi olur valla ben sana bendeki durumu resimli bi şekilde yollasam öyle yapsak denesek olurmu ?

sinefro

New member
Switcsnifer In Registeri Yeni Versinonun Wild Acaba Yardimci Olurmusun Tşk Ler

fe-yy-az

New member
Herkese Merhaba ,

İki sorum olacak ;
1- Resimde görüldüğü üzere , MSN deki benim konuşmalarım iki kere tekrarlanıyor.Bazen karşı tarafın konuşmaları da aynı şekilde tekrarlanıyor.Sebebi nedir?
2-Konuşma penceresi içinde,konuştuğum kişinin nickinin yanında görülen sayı neyi ifade ediyor ?

Teşekkür ederim.

Bu arada resim çok büyük çıkmış özür dilerim,Bıundan sonraki her mesajımdan birer cümle eksiltir,sebeb olduğum yer kaybını telafi ederim. :p

react

Admin
Süper Moderatör
sizi gidi çakallar hemen de kullanmaya başlamıssınız :]

WiLdBoY

Altın Üye
fe-yy-az' Alıntı:
Herkese Merhaba ,

İki sorum olacak ;
1- Resimde görüldüğü üzere , MSN deki benim konuşmalarım iki kere tekrarlanıyor.Bazen karşı tarafın konuşmaları da aynı şekilde tekrarlanıyor.Sebebi nedir?
2-Konuşma penceresi içinde,konuştuğum kişinin nickinin yanında görülen sayı neyi ifade ediyor ?

Teşekkür ederim.

Bu arada resim çok büyük çıkmış özür dilerim,Bıundan sonraki her mesajımdan birer cümle eksiltir,sebeb olduğum yer kaybını telafi ederim. :p

ilk sorunun cevabını ben de merak ediyorum :)

ikincisi ise sanıyorum uptime denilen bi olay var pcnin açık kalma süresi ama düz olarak gösteriyor saat dakika cinsinden değil

fe-yy-az

New member
Şimdi de aşağıdaki resmi irdeleyelim :Sopa ve sorunsallarımıza :) cevap bulabilmeyi umalım...Aslındaki bu programın detaylı bir kullanımını açıklayabilecek çok babayiğit var bu sitede,ama kimse parmak kaldırmıyo... :p

1- 192.168.2.3. (1) >>>> parantez içindeki rakam ,IP sahibinin o anda sadece bir kişiyle MSN görüşmesi yaptığını gösteriyor... Ancak ne onun ne de yazıştığı kişi hkk. bir bilgi göremiyoruz.Bu normal midir ?

2-Yazışma bölümünde sadece bu arkadaşın yazdıklarını görebiliyoruz,karşı tarafın yazdıkları görünmüyor.Ayrıca aynı satırlar defalarca tekrarlanıyor.Bu normal midir ?

3-Sağ alt köşede Msn Chats : 21 yazıyor.Bu arkadaşın yazdıkları sadece gördüklerimizle sınırlı değil.(Biliyorum,çünki o anda benimle yazışıyor).Bu normal midir?

4-Ufacık programda bu kadar hata bulan kişi sizce normal midir ..?

Cevaplar için teşekkür ederim...

WiLdBoY

Altın Üye
fe-yy-az' Alıntı:
Şimdi de aşağıdaki resmi irdeleyelim :Sopa ve sorunsallarımıza :) cevap bulabilmeyi umalım...Aslındaki bu programın detaylı bir kullanımını açıklayabilecek çok babayiğit var bu sitede,ama kimse parmak kaldırmıyo... :p

1- 192.168.2.3. (1) >>>> parantez içindeki rakam ,IP sahibinin o anda sadece bir kişiyle MSN görüşmesi yaptığını gösteriyor... Ancak ne onun ne de yazıştığı kişi hkk. bir bilgi göremiyoruz.Bu normal midir ?

2-Yazışma bölümünde sadece bu arkadaşın yazdıklarını görebiliyoruz,karşı tarafın yazdıkları görünmüyor.Ayrıca aynı satırlar defalarca tekrarlanıyor.Bu normal midir ?

3-Sağ alt köşede Msn Chats : 21 yazıyor.Bu arkadaşın yazdıkları sadece gördüklerimizle sınırlı değil.(Biliyorum,çünki o anda benimle yazışıyor).Bu normal midir?

4-Ufacık programda bu kadar hata bulan kişi sizce normal midir ..?

Cevaplar için teşekkür ederim...

öncelikle ilk mesajındaki sorularını tam olarak cevaplayayım

kendi yazdığımız mesajlar 2 kere gösteriliyor, şunu önce anlayalım bu program normalde de switche müdahele etmeden tcp packetlerini sniffliyor, yani localhost packetleri de tutuluyor. Buna göre yazdığımız mesaj ilk olarak winsocktan geçerek tcp packeti olarak tutuluyor daha sonra ise önceden başlatmış olduğumuz arp spoof saldırısı ile yazılan mesaj switche gidiyor, biz arp spoof yaptığımız için yazılan mesajı ikinci kez switchten çekiyoruz arp spoof ile. Kısaca localhosttan dönen mesaj ve switchten tutulan mesaj, böylelikle 2 defa basmış oluyor program mesajı. Gayet normal bir durum :)

diğer normal sorularına anormalden dönme normal cevaplar vermeye çalışalım :)

bu mesajındaki ilk sorunun cevabı için
1- bilgi görememen normal, çünkü program sadece mesajları tutmak amacıyla yazılmış çok ayrıntılı bir msn packet sniffer yapılabilir kişisel iletisinden tut herşeyi gösterebilir ama bu program sadece yazışmaları görmek için. Programın yazarına göre gayet normal :) ayrıca ilk başta yazışmalar IP şeklinde gözüküyor daha sonra bu mail olarak gösteriliyor.

2- cevabı verildi

3- msn chats, tüm gelen giden mesajlar da olabilir, konuştuğun kişi sayısı da olabilir. 2 veya 3 arkadaşınla deneyerek bulabilirsin açıkçası önceden ilgilenmedim bu olayla

4- Programın amacı dediğim üzere konuşmaları HUB üzerinden veya ARP Spoof kullanarak switch üzerinden izlemek için yapılmış. Benzeri 2 3 program buldum ama performans olarak bunu seçtim ve koydum.

Genelde göze gelen gariplikler ilk başta hata olarak yorumlanır, ya gereğini yapar araştırır sorarsın ya da bunun gibi ufak bir programda dağ gibi garipliklerle uğraşır durursun :cool:

bu tip mesajları görünce şimdi anlıyorum döküman yazmanın ne kadar güzel birşey olduğunu. Kullanmakla yetinmeyen, neyi kullandığını öğrenenleri görmek güzel

alperentan

New member
kardeş çok saolasın ne kadar teşekkür etsemde azdır emeğine klavyene sağlık,setuplarını yaptıktan sonra diğer makinalarda açık olan her hangi bir sayfayı kapayabiliyormuyuz?

fe-yy-az

New member

Selam Dostlar

MIm ataktan sonra açılan tarayıcı penceresinde çıkan " Connection is blocked " yazısını kaldırmak için (aslında buraya çok eğlenceli şeyler de yazılabilir :) ) ,programı Hex Editor ile açıp ilgili satırları sildim.
Kaydedip çıktıktan sonra,programı çalıştırmak istediğimde " mimsc.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil " mesajı alıyorum.
Yani Hex Editor de birşeyleri eksik ya da yanlış yaptım,ama nerede bilemiyorum.Bu konuda acele yardımlarınızı bekliyorum... Düşünsenize, buraya her seferinde farklı bir mesaj yazarak ağ komşularınızı ne hale getireceğinizi... :) Teşekkür ederim.

EDİT : Bu SS leri Imagehell galeriye upload edip oradan siteye copy+paste yapmıştım.Şimdi galeriden kaldırırsam,buradan da silinir mi ?

WiLdBoY

Altın Üye
fe-yy-az' Alıntı:

Selam Dostlar

MIm ataktan sonra açılan tarayıcı penceresinde çıkan " Connection is blocked " yazısını kaldırmak için (aslında buraya çok eğlenceli şeyler de yazılabilir :) ) ,programı Hex Editor ile açıp ilgili satırları sildim.
Kaydedip çıktıktan sonra,programı çalıştırmak istediğimde " mimsc.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil " mesajı alıyorum.
Yani Hex Editor de birşeyleri eksik ya da yanlış yaptım,ama nerede bilemiyorum.Bu konuda acele yardımlarınızı bekliyorum... Düşünsenize, buraya her seferinde farklı bir mesaj yazarak ağ komşularınızı ne hale getireceğinizi... :) Teşekkür ederim.

EDİT : Bu SS leri Imagehell galeriye upload edip oradan siteye copy+paste yapmıştım.Şimdi galeriden kaldırırsam,buradan da silinir mi ?
hex editor kullanmana gerek yok zaten programın üzerinden o hex değerleri değişilebiliyor, connection blocked yazısının üzerine farklı bişi yazabiliyorsun

digrev

New member
msn

arkadaşlar wildboy denen kendini hacker zanneden lamer kırması uğraşmış bi dökümanhazırlamış bi de övüne övüne bunu heryerde bulamassssınız bakın ben çok iiii bildiğim işin derinliklerine indiğim için buldum veya işte neyse hazırladım dior.bu gibi asalak herifler işte böyle hayatları boyunca başkalarına zarar vererek yaşar sonrada geberip giderler maarifet yapmış gibi bide bunları net cafelerde deneyip bağlantı kesmekten bahsedio.internet cafeler senin gibi asalak heriflerle yeteri kada uğraşmak zorunda kalıyolar zaten ... sen git bunu bi cafede dene sonra git eve kendini tatmin et...bu arada mailimi hack edersen kızmam zati başka bi halt edebileceğinede inanmıyorum

WiLdBoY

Altın Üye
digrev' Alıntı:
arkadaşlar wildboy denen kendini hacker zanneden lamer kırması uğraşmış bi dökümanhazırlamış bi de övüne övüne bunu heryerde bulamassssınız bakın ben çok iiii bildiğim işin derinliklerine indiğim için buldum veya işte neyse hazırladım dior.bu gibi asalak herifler işte böyle hayatları boyunca başkalarına zarar vererek yaşar sonrada geberip giderler maarifet yapmış gibi bide bunları net cafelerde deneyip bağlantı kesmekten bahsedio.internet cafeler senin gibi asalak heriflerle yeteri kada uğraşmak zorunda kalıyolar zaten ... sen git bunu bi cafede dene sonra git eve kendini tatmin et...bu arada mailimi hack edersen kızmam zati başka bi halt edebileceğinede inanmıyorum
sen bana msn adresini ver ordan konuşalım, bu arada ben ne lamer ne de hackerim ben programcıyım ve 7 senedir de network programı yazıyorum

react

Admin
Süper Moderatör
digrev' Alıntı:

Sen öncelikle kurdugun kelimelere dikkat et, senin lamer kırması dediğin kişi yıllarını verdi bu işe, 3 ay bir fill uğraştı kaynak topladı bu güzel dökümanı hazırlayabilmek için, senin söylediğine bakarsak sigara satımı da yasaklansın insanların sağlığına zararlı diye? ! bu programı hangi amaçla kullanacağı tamamıyla kişiye aittir,şunu da adım gibi biliyorum ki senin bir cafen varsa hepsinde unverified windows kullanıyorsundur,bu kadar ayrıntılı düşüneceksen sende kul hakkı yemiş oluyorsun bu Allah'a revamıdır ? Forum üyelerimizden birine yapmış oldugun hakaret nedeniyle 3 gün uzaklaştırıldın,iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML