{DEVRIM} Msn Loglarını düşürmek ve LAN'ı kesmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dencarlio

New member
peki hepsini hallettimde bir sorun var burda
diyelimki ağdaki 1.kişiye msnden mesaj geldi onu görüyorsun fakat kişinin verdiği cevabı göremiyorsun yada diyelim ağdaki kişi msnden birine mesaj yazdı bunu görüyorsun fakat karşı tarafın yazdıklarını göremiyon bu seferde yani her zaman konuşmayı ilk başlatanın yazdıklarını görüyon ama 2.yazan kişiyi kesinlikle göremiyon

de-ja-vu

New member
mesaisdeyim dökümanı en kısa zamanda incelicem ama başlığı bile aradığımı bulduumu gösteriyor emeğine sağlık. Peşin Peşin teşekkürler :D

falco911

New member
benim başka bir problemim var: ağda bikaç kişi winarpspoofer ve mimcs kullanarak ağı kendi keyfine göre kesiyor.
bunu yapanı bulma şansım var mı ?
ya da beni kesememesini sağlayacak bir yöntem ?

WiLdBoY

Altın Üye
falco911' Alıntı:
benim başka bir problemim var: ağda bikaç kişi winarpspoofer ve mimcs kullanarak ağı kendi keyfine göre kesiyor.
bunu yapanı bulma şansım var mı ?
ya da beni kesememesini sağlayacak bir yöntem ?
bunun için bir mesaj yazmıştım
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=820713&postcount=103

dencarlio' Alıntı:
peki hepsini hallettimde bir sorun var burda
diyelimki ağdaki 1.kişiye msnden mesaj geldi onu görüyorsun fakat kişinin verdiği cevabı göremiyorsun yada diyelim ağdaki kişi msnden birine mesaj yazdı bunu görüyorsun fakat karşı tarafın yazdıklarını göremiyon bu seferde yani her zaman konuşmayı ilk başlatanın yazdıklarını görüyon ama 2.yazan kişiyi kesinlikle göremiyon
bunun da sebebini yazmıştım
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=794156&postcount=92

bvale' Alıntı:
ya arkadaslar ben şunu anlayamadım winarp spoof ta scan yapıp start yapıtıgım zaman ip çakışması diye sağ alt kosede task bar da hata veriyoo ve bişiye yaramıyooo neden olabilir bu.
ilk anlatıldıktan sonra denedim ve olmustu ama şimdi olmuyoo ağdaki başka bi ip ile çakışıyo diyo ipniz diyo msnmi otomatik olarak kapıyo açıyoookapıyo açıyoo birine bi mesaj attıgım zaman tekrar msn kapanıyoo ip değiştiriyom
yine ole hata veriyooo.
ama ilk denediğimde takır takır çalışıyoduu.

saygılar....
yeni switch sniffer ile MAC adresi spoof aralıklarını değişerek halledebilirsin

toprak2' Alıntı:
merhaba ;
ben 4 port çıkışlı birmodem ve bir swichle aga baglıyım bana modemin bir portundan geliyor diger porttan çıkan baglantılar swice gidiyor . dediğiniz programları kurdum fakat sadece kendimin msn yazışmalarını görüyom. diger makinelrin ip numaralarını switchsniffer programında görebiliyorum. ama diger makinelerin msn yazışmalarını göremiyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
anlatmıştım bunun nedenini
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=794156&postcount=92

jediking' Alıntı:
kardeş bu yöntem ile knight online oyun şifresi alabilirmiyiz ? şahsen denedim olmadı. sniff yapıyor siteleri felan fakat sadece siteleri sniff yapıyor cain&abel. bunu kullanıyom. bildiğiniz internet bağlantılı programlarıda sniff edecek program varmı ? teşekkürler,
onun için keylogger kullanman lazım, senin şifreyi yazarken gönderdiğin yer knightonline serverı, dolayısıyla şifreleri sniff edebilmesi olanaksız.

erdemustun' Alıntı:
arkadaşlar,uzun zamandır boyle bir sey arıyordum.denedim bazı seyler oldu.ancak söyle bir duru var.
çalıştıgımız yerlerde networkculer ve güvenlikciler görürlerse ne olur sorunu başlar.

anladıgım kadarı ile bu programlarla kendi pc mizi bir tür gateway gibi gösteriyoruz gelen paketi alıyoruz daha sonra forward ediyoruz.dolayısı ile nslook up veya tracert gibi komutlarla bu işlem yapılırken farkına varılma olasılıgı yüksek diye düşünüyorum.
bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

sanırım bu iş bir çok arkadaşımızın hoşuna gidiyor ancak kullandıgımız kaynaklarıda biraz dengeli kullanmalıyız diye düşünüyorum.
aslında ben meraktan diğer nete girenler hangi sayfalra giriyor ve mailerini takip edebilir mi ile araştırmaya başladım bu sayfalrı buldum.
bunları yapan bir ürün var mı?
yardımalrınız için teşekürler...
nslookup ve tracert gibi olaylar IP protokolü üzerinden gerçekleşir, dediğim yöntem IP protokolünden önce hazırlanan bir ARP paketi, ağda MAC adresi dönüşümleri için kullanılıyor.

ayrıca siteleri görebilirsin ama mail olanaksız

yunuskb' Alıntı:
peki ağdaki her bilgisayarın internetini kesmek değilde istediğimiz birinin ip sini kesmek mümkün olurmu
ya ben burda dosya indiriyom adam orada görüntülü chat yapıyo milletle tanıışmak felan istiyo bi sürü dalga sniffden biliyom tabikide:) bende saatlerce bekliyom ufak bi dosya için bunu nasıl hallederiz yaw
verdiğim programlarla bunu tek IP üzerinde yapamazsın

7rr7

New member
yaw ama sılmısler galıb a dedıgın progları bulamdım fakat googleden aratarak buldum coq saol gende yawas yavas yapıom olcak galıba :D

secereci

New member
ben bu yazıyı başka bi forumda gördüm takomartin adlı bi kullanıcı hazırlamış. Sadece kötü düşünmek istemiyorum. Belki o site de aktifsinizdir ama bilemiyorum sadece burda resimler eksik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML