{DEVRIM} Msn Loglarını düşürmek ve LAN'ı kesmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

react

Admin
Süper Moderatör
linklerde sorun olduğunu bir daha söylersen cezalandırılırsın arkadaşım
linkler sapasağlam

react

Admin
Süper Moderatör
blackman89' Alıntı:
bunu ben verdim resimli anlatımda senden önce kimsenin dikkatini cekmedi..yani forumda vardı..

arkadaşım nerede verdiysen linki istiyorum ?

bu döküman noktasından virgülüne capsına kadar WiLdBoY'a aittir.

WiLdBoY

Altın Üye
bırakın bu forumu bu dökümanı, bu teknik hakkında ufak bir fikir bile görmedim ben türk forumlarının hiçbirinde

mitron85

New member
tam aradığım şey kardeş.walla helal olsun sana...saygılar...

WiLdBoY

Altın Üye
lawer' Alıntı:
ya peki bu yontemi kablosuz bağlantılardada kulanabilirmiyiz !!
msn sniffing ve mimsc yöntemi kablosuz ağlarda olmuyor ama switch sniffer programını indirirseniz o programla tüm kablosuz ağda gelen ve giden paketleri görebilirsiniz hangi adreslere girildiğini falan

Epicure

New member
ellerine saglık kardes....

kardes ellerine saglık!! bı sorun var mim programında eth secımı kısmı bos??:eek: diger programlarda sorunsuz calısyor.. eth secımı yada poıson ve monitorde problem yok...cok super. bırde msn konusmalrını takip edebiliyorum kım kımınle ama says: bolumunde yazılanlar gozukmuyor?? o da bos? :eek:

sinefro

New member
siniffer in serial yada crack ı var mı acaba kardeş bulamadım

joserdal

New member
WildBoy kardeşim ben bu WinArpSpoofer programını ilk indirdğim 1-2 ay sorunsuz kullandım konuşmaları izledim fakat artık sorun çıkarıyo konuşmları izleyemiyorum sorunda şu : Subnet is mask less is than 255.255.0.0 bu sorunu nasıl halledebilrim

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

WiLdBoY

Altın Üye
joserdal' Alıntı:
WildBoy kardeşim ben bu WinArpSpoofer programını ilk indirdğim 1-2 ay sorunsuz kullandım konuşmaları izledim fakat artık sorun çıkarıyo konuşmları izleyemiyorum sorunda şu : Subnet is mask less is than 255.255.0.0 bu sorunu nasıl halledebilrim

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
maalesef winarpspoofer programının subnet maskı default olduğu için bazı ağlarda sorun çıkartıyor, ama programın yeni versiyonu olan switchsnifferda böyle bir sorun yok onu yüklerseniz sorun ortadan kalkacaktır. switchsniffera winarpspooferi açtığınız zaman upgrade etmek isteyecektir siz ok derseniz switchsnifferi indirmeye başlayacaktır

free!

artık yok...
koskoca ünivde çatır çatır çalışıyo çalışmıyor diyenler ozy nin avatar yeter size :D
bölüm başkanını MIM ledim şapşalladı :D

joserdal

New member
Baba büyüksün be valla helal olsun çok saol ... Sana minnet tarım eğer bi isteğin varsa bana gel elimden gelini yapamaya çalışırım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML