XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

regal85

New member
samur45' Alıntı:
ben xp home editionda denedim olmadi sadece xp olacak galiba

home larda olmuyo diger mesajlarda da deneyenlerin ortak sorunu home larda olmaması

xp professionlallerde oluyo kusura bakmaa yardımcı olamıcam

iyi forumlar...

m.akdeniz

New member
bende xp key'i değiştirirken (change butonuna tıkladığımda) şöle bi pencere çıktı:

windows kod merkezi

"C.\DOCUME~1\1\LOCALS~1\Temp\RarSFX0\chgxp.vbs" komut dosyası için "VBScript" komut dosyası alt yapısı bulunamıyor.

Yani naapmamız lazım şimdi?

regal85

New member
böyle bi uyarı vermedi "ne yaptıysam cıkaramadım bu hatayı" sisteminden kaynaklanan bi sorun olsa gerek format at öyle dene istersen sen bilirsin tabi

dyermaker

New member
Windows Orijinal Ürün Avantajı Bildirimi (KB905474) BU Güncelleştirmeyi iptal ettim..siz yüklediniz mi? bunu yüklemeden explorer 7 yi fln kurdum..

smokers

New member
ya babacan ben yaptım hata verıyo yanı kabul etmedı heralde benım wın versıyonu home ondan yapıyor olabılır. elınızde bana gore olan herhangı bır xp legallestırıcı program varsa yardımcı olsun. yazılım sahtecılıgı kurbanı olmak ıstemıyorum :D

regal85

New member
bunu hep yazdım gene yazıyorum home edition larda olmuyo arkadaslar
bütün yorumları okuduktan sonra mesaj yazarsanız hem sorularınıza daha hızlı çözüm bulmak acısından hem de forumda aynı konuyla ilgili birden fazla cöp bulunurmamamıs olacaksınız

home editionlar bilgim yok ama windows işletim sistemi altındaki konularda arayabilirsin
kolay gelsin

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
regal85' Alıntı:
lordx bi şeyler paylasman güzel ama...

1) linkin calısmıyor
2)calıssa bile acıklamlarına göre benim verdiğim dosyanın aynısnı vermişsin
3) yeni üyeysen(ki öyle görünüyor)konu verildimi diye aratmalıydın sonra paylasmalıydın
sen başkasına öğüt vermişsinde sen bu konuyu açmadan önce hiç arama yaptın mı?

bu konu sen açmadan 2 ay önce açılmış zaten

http://www.hackhell.com/showthread.php?p=1350183

ergnnn

New member
cok saol ya kac gündür masaüstünün sola alt kosesine yazı geliodu yazılım kurbanı olmasyın fln die kurtulcam inş..

abi ama bi tavsiyem var programın boyutunu yazarsan accan dier konulara ii olur

walla oldu dio ama bakıım yazı yine cıkacak mı??

eyvallah kerdes süper.. fena calısıoo....

chapboy

New member
sağolasın güzelll

tamam be oldu.rahatlıkla yapabilirsiniz arkadaşlar şu an ben de m.player 11 açık
emeğine sağlık

HTML