XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

mirzaxe

New member
teşekkür ederim.
güzel bir paylaşım devamı gelir işallah.aslında microsoft orjinal cd ve lisansları ucuza verse veya daha iyi bir fiyat vermesi lasım. yoksa böyle çook zarar edicek. ama kendi bilir :)

yenghec

New member
saol kardes lisans sorunu olmaması gerekn cdler bile yavas yavas sorun cikartmaya basladı. Millet orjinal alsa bile yamaya muhtaç hale gelecek yakında anlaşılan...

I_PeNTaGRaM_I

New member
Bende Xp pro.vlk'yı seçmemişim ilk başta.. Uğraştırdı o yüzden.. :)
Oldu sonunda saolasın regal85 kardeş ;)

Arkadaşlar şunu sölemeden geçemiycem.. Micorosoft Windowsu 10 lira yapsa çoğu kişi yine almaz.. Microsoftu kırmak haz werio insanlara.. :D

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Bi Ara Denerim.. Eline Sağlık

msnfatihi

New member
kardeş media center 2005 te aktivasyon istiyor kurduktan sonra bi ay içinde aktive etmen lazım eger aktive ettiysen crakle kada herkangi bi yöntemle zaten senin mesi centere in orginal oluyo bence sen arama bu soruya cvp selametle

extar

New member
Sağol Kardeş Benim Pc Devamlıö Uyarı Veriyodu
Windows Un Orjinal Sürümünü En Kısa Zamanda Edinin Diye Yazı çıkıyodu
Işallah Bu Işe Yarar ....

regal85

New member
virüs derken antivirüsler tanınmayan bi exe olarak alıglıyor sanırım. bende antiviürs kulanırken hatırladım uyarı verdigini. ancak bi zararını göremedim desem yalan söylemiş olmam. sadece bir exe dosyası.tabi güvenmem derseniz yinede takdir sizin

okyanusy@

New member
dostum bandrolün yoksa hiç bir işe yaramaz verdigin şey orjinallik degil tamamen korsanlık ben de xp nin cd si var herkesde bir tane bulunması gerekli

HTML