XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

kmesutyasar

New member
olmuyorrrrrrr kardeş habiri yeni key diyor anlamadım ben bir eksik var ama anlamadın yardımcı olursan sevinirim kardeş her şey icin sağolll ...

crixallis

New member
kardeş ellerine sağlık mediya playeri yükledim sayende exploreri de sana yazdığım sırada yüklüyorum...tam aradığım program.

Hattushil

New member
dostum ben windows xp media center 2005 kullanıyorum.
verdiğin yama bende işe yaramıyor, işe yarar bir şeyin var mı media center 2005 için.?
iyi çalışmalar.

regal85

New member
windows x professyonel de calısıyor (home için calısmadıgını biliyorum fakat senin işletim sisteminde calısır mı bilmiyorum. denemen cok zaman kaybettirmez :)

windows xp profesyonelmi senin işletim sistemin(kmesutyasar)?değilse olmayabilir
belki de olmustur farkında değilsindir ie7 yi ve media player 11 i yüklemeyi bi dene

yorumsuz54

Banned
yardım ederseniz çok sevinirim

Resimde de görüldüğü gibi 1. adımda şifreyi oluşturup 2. adımdaki keyfinder sekmesine tıkladığımda aşağıdaki uyarı hatası gelir ve ben oluşturduğum şifreyi yazamıyorum.

bu işten analayan arkadaşlar lütfen yardım etsinler

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
işe yarıyor. VAr ya kardeş şunu bulduğunuz için size ne kadar dua etmöişimdir bilemezsiiz. Teşekkürler size ve bu patchi yapan herkese!

kadir_45

New member
abi verdiğin link nerde hem bende legal xp diye bir program var 2. adımda en son change derken vb script altyapısı bulunamıyor diyor lütfen yardımcı olun

weletto

New member
Olmuoyr olmuyor olmuyor neden bende olmuyor ya wındowsu etkınlestırmem ıcın 10 gunum kaldı nasıl yapcam ya bı yardım edın :(

syrll

New member
aynen çalışıyo ama bi sorun var.ofiste falan kullananlar DENETİM GELİRSE CEZA YEMEKTEN KURTARMAZ!!!

HTML