XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

regal85

New member
beyler işe yara oldugunu görmek ne güzel önerin tanıdıklarınıza onlarda yararlansın

solaris

New member
Hocam eline sağlık arayüz çok hoş. Yalnız bir sorum olacak.

Microsoft'un sitesinden windows'un orjinal olup olmadığını kontrol eden yamayı yüklersek ne olur. probelm çıkar mı. Şimdiden teşekkür.

regal85

New member
ya bi dene derim ama durup dururken olmadık bi sorun cıkmasın
sonucta para verilip de alınmıs bi sistem olmadıgı için problem cıkabilir

mrbugra

New member
Bu kadar açıklama bu kadar kolay program çok teşekkürler.
Media Player 11 yükleyemiyodum. Bu siteye üye oldumdan beri PC ile ilgili hiç sorunum kalmadı.
Teşekkürler Regal85
Teşekkürler HackHell

nitromania

New member
Eywallahj..
az önce (muhtemel) bil geyts le başım dertteydi..
beni bu dertten kurtardın..
:p

MacLOAD

New member
regal dostum bisey sorayım bendeki home versiyonu yapamıyodum dediklerini aradaki verilen linkide indirdim 3 adıda basarı ile oldu kontrol ettim hersey ok guncellemeleri yapmadım daha bi sorunla karsılasırmıyım yardımların için saol........

regal85

New member
MacLOAD' Alıntı:
regal dostum bisey sorayım bendeki home versiyonu yapamıyodum dediklerini aradaki verilen linkide indirdim 3 adıda basarı ile oldu kontrol ettim hersey ok guncellemeleri yapmadım daha bi sorunla karsılasırmıyım yardımların için saol........

home versiyonununda işe yaramıyo diye biliyodum ama yaptıysan zannımca sorun olmaz nedenmi?
1)ben ve bircok arkadasım denedik + forumdakiler de öyle ; bi sorunla karsılasan olmadı
2)zaten lisanssız kullandıgın bi windowsun var sorun gelseydi şimdiye kadar gelirdi zaten ama microsoft bi çok sahte de olsa üyesini kaybetmemek(baska işletim sistemlerine yönlendirmemek )için bunu cok sıkı tutmuyor
vs ..

enjoy..

takavor

New member
son denememde oldu öncekilerde product family kısmından xp pro.vlk yi secmemişim şimdi kapatıp acıcam bakalım ne olaçak teste numara değişti. teşekürler. not: sağ alt köşedeki uyarı da kayboldu.

sağılası çok makbule geçti.

kenzz_

New member
Ya arkadaşlar ben bu orjinelleştirmeyi yaptımda güncelemelerde yüksek öncelikli güncellemeler kısmında

Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1, .NET Framework 1.1'in ilk sürümünden sonra bulunan çeşitli sorunları çözümlemiştir. Bunlara hem güvenlikle ilgili olan hem de güvenlikle ilgili olmayan sorunlar dahildir.

böyle bişey yazıyo ama ben windows SP2 kullanıyorum bu güncellemeyi yapmalımıyım ve orda daha birsürü istege baglı güncellemeler var hepsini güncellemenin bi zararı olurmu sisteme...:)

ciftci_eng

New member
Bendede Olmadı Arkadaşlar Resimde yazanaların hepsini Tek tek uyguladım hayır olmuyor orjinal cd den kurdum ondan olabilirmi.

HTML