XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

one_live

New member
saol dostum program için çok işe yarıyo
ama microsoft otomatik güncellemelerinin arasına orjinal sürüm kontrolü ile ilgili yeni bişey eklemiş onun yüzünden artık legal XP yada onun gibi biçok prog. (yama, vs.) işe yaramıyo yine ÜHÜHÜHÜ :(
:vur

regal85

New member
one_live' Alıntı:
saol dostum program için çok işe yarıyo
ama microsoft otomatik güncellemelerinin arasına orjinal sürüm kontrolü ile ilgili yeni bişey eklemiş onun yüzünden artık legal XP yada onun gibi biçok prog. (yama, vs.) işe yaramıyo yine ÜHÜHÜHÜ :(
:vur

ya eklemiş ama nasıl bişey eklemiş biraz bahset yada link ver de diğer arkadaslar da yararlansın dimi ama:)

elektr10

New member
Benim xp lisanssız ama güncelleme yapabiliyorum.Benim bunu kullanmama gerek var mı?
Bir de bunu kullandığımız zaman windowsun "ürününüz lisanssız..." gibi masaüstüne yapıştıracağı uyarıdan kurtulabilir miyiz?

regal85

New member
elektr10' Alıntı:
Benim xp lisanssız ama güncelleme yapabiliyorum.Benim bunu kullanmama gerek var mı?
Bir de bunu kullandığımız zaman windowsun "ürününüz lisanssız..." gibi masaüstüne yapıştıracağı uyarıdan kurtulabilir miyiz?

öyle bi uyarımı varmıski masaüstüne yapıstırılsın.ben ve diğer arkadaslarım bu yöntemle exp 7 artı media player 11 i hiç bi uyarı almadan kurduk ve uyarı yapıskanı da yoktu:) sana o uyarıdan gelirse bu programla o na ancak bi güle güle demiş olacaksın (bence tabi):D

elektr10

New member
regal85' Alıntı:
öyle bi uyarımı varmıski masaüstüne yapıstırılsın.ben ve diğer arkadaslarım bu yöntemle exp 7 artı media player 11 i hiç bi uyarı almadan kurduk ve uyarı yapıskanı da yoktu:) sana o uyarıdan gelirse bu programla o na ancak bi güle güle demiş olacaksın (bence tabi):D
Öyle bir uyarı var.Şuradaki haberi incele:goz:
http://shiftdelete.net/site/content/view/1251/1/

Şimdi ben bu uyarının gelmesini bekleyeyim mi yoksa hemen uygulamaya mı geçeyim.

Bir de bu "legal xp" programı seri numarasını mı ne değiştiriyormuş.Bir sorun çıkması durumunda laptopla birlikte verilen xp home versiyonunu yüklemeyi düşünüyorum.Seri numarası değişiyorsa bunu kullanamaz hale gelir miyim diye korkuyorum.

regal85

New member
babacanaga' Alıntı:
Windows Kod Merkezi Hata weriyor bunu nasıl halledeceğiz???
windowsun home değilse bu program calısmaz ama değilse sana diğer yapamayan arkadaslarımıza verecegim cözüm önerilerinden baska bir secenek sunamayacagım ok. bu konun diğer sayfalarını bi incele umarımbi çözüm bulursun.

elektr10 sana cevabım da şu

bak şimdiye kadar bi ton kullanıcı lisanssız olarak windows kullandı.her ne olursa olsun windowsun belli bir pazarı var.yani herkes windowsu kullanımını seviyor yani her yani bilgisayar aldıgında işletim sistemini de yanın da istiyor.yani bu da pazar payı arttırılabilir bir durumu gösteriyor.en kötü ihtimalle bizler linux gibi bir işletim sistemini tercih ettigimizde ki bu microsoftun korkulu rüyası olur tabi bunlar bi anda olacak değil ama hackerlar bunun da üstesinden gelecektir.son olarak sen bu programı işletim sistmeine uygulasan da uygulamasan da kaybedecegin br sey yok ama yine de tercih senin.

kaan2991

New member
helal be kardeş yaptım işe yaradı
hatta orjinal microsoft yazılımı kullandığım için bana teşekkür bile ediyo
hemen media player 11 ile internet expoler 7 yi indirdim
internetin hızı 3-4- kat arttı tekrar teşekkürler

elektr10

New member
kaan2991' Alıntı:
helal be kardeş yaptım işe yaradı
hatta orjinal microsoft yazılımı kullandığım için bana teşekkür bile ediyo
hemen media player 11 ile internet expoler 7 yi indirdim
internetin hızı 3-4- kat arttı tekrar teşekkürler
İnternet hızı niye artsın ki?:saskin

carreras

New member
millet bunu yaptıktan sonra spyware doctorla taratan varmı bende bitane buluyor en yüksek risk derecesi diyor ve silemiyor naapcaz

HTML