XP niz Hala Lisanslı Değilmi????Buyrun içeri

Frozenmetal

New member
Bende de olmadı.Xp pro kullanıyorum ama büyük ihtimalle keyi değiştirmiyor.Kaspersky'dan kaynaklı olduğunu düşünüp kapattım antivirüsü, yine olmadı

regal85

New member
büyük bi ihtimalle keyi değiştirmiyor tam emin olmadıgını gösterir.yönergeleri dogru okumalısın ve ondan sonra değişip değişmediginden emin olabilirsin.mesela kontrol ettin serial in değiştigini gördün updateleri yapabiliyorsa sorun yok demektir ama serial değişip de yüklemeleri yapamıyorsan program senin işletim sisteminde calısmamıs demektir(tabi iyi ce kontrol edip dogru serial i değiştirdiysen)fakat serial değişmiyorsa sanırım bazı arkadaslar gibi sana da cok dikkatli bir sekilde tekrar yapmanı önericem.onun dısında diyecek bişey bulamadım..

Frozenmetal

New member
Arkadaşlar, orijinal yapamayanlar için önerim var.Benim de olmuyordu, denedim çalıştı.
İlk önce keyi değiştirmek için program indiriyoruz: http://mjbforum.com/files/keyfinder.2.0.beta.2.5.zip

Daha sonra burada verilmiş olan legalxp programını açıyoruz.Keyimizi kopyalıyoruz.2. bölümdeki program yerine keyi indirdiğimiz programa yazıyoruz.3. kısımdan devam ediyoruz.

zeki_ce

New member
gerçekten muhteşem bi olay..EMeği geçen herkese çok teşekkürler..
Sorunsuz Çalıştı bende..

msbunlu4

New member
Keyi değiştirdim.Burada sorun yok.Sorun güncelleştirmelerde.Güncelleştime tamamlanamadı diye hata veriyor.Kaspersky'de kaldırıp denedim yine olmuyor.Ne yapmalıyım?

regal85

New member
мc_тυяιѕт' Alıntı:
elleriNe SaqLık dostum.. pekii herhangbir süre birimi war mı??

Bide Şu Şekilde Bir Hata War ??

bu hata değil değiştirmişsin yani :)

hephasitos' Alıntı:
eyw işe yaradı da nasıl yaptın anlamadım meslek sırrı derser ayrı tabi ama sakat gibi gözüktü
bana da öyle gözüktü ama işe yaradı sonucta:) sonucta kaybedecegin bişey yok gibi şahsen benim yok :D

msbunlu4

New member
msbunlu4' Alıntı:
Keyi değiştirdim.Burada sorun yok.Sorun güncelleştirmelerde.Güncelleştime tamamlanamadı diye hata veriyor.Kaspersky'de kaldırıp denedim yine olmuyor.Ne yapmalıyım?

Ustalar bunun çözümünde yardım edermisiniz.Nedir bunun yolu yordamı?:durdurun

regal85

New member
¢єнєηηєм' Alıntı:
dosyayı winrar içinde çalıştıramadım klasöre çıkarıncada içi boş geliyor nedendir acaba av ler kapalı

dosya yı winrar formatından acmayı biliyorsundur umarım. yanlısanlamzsan sana anlatayım
dosya üzerine sağ tus (extract here) buraya çıkar a tıkla sonra sorun kalmaz sanırım. daha önce böyle bi sorunu kimse yasamadı.sen yasıyorsan heralde winrarını bi update et en kötü ihtimalle sorunun budur sanırm.calısmazsa pm atabilirsin kolay gelsin

HTML