W.Vista 32-64 SP1 Crack v3.0.0.1 ilac

mystic_26

New member
yaklaşık 1 ay önce ultimate kurdum ve crackladım. dün sp 1 güncellemesi yaptım ve crack uçmuştu orjinal logosu gitmişti ve 2 gün diyodu. şimdi tekrar orjinal logosunu gördüğüm için çok mutluyum. gerçekten çok teşekkür ederim. Allah razı olsun inşallah bi sıkıntı olmaz daha sonra.

bodum

New member
selamlar

genelde bu crack işe yaramış gibi görünsede benim makinedeki 30 günlük aktivasyon zamanı direk 3 güne düştü ve sistem aktive edilmiyor eğer bu işi yapabileceğimiz baska bir çözüm varsa lütfen yardım edin :D

deathroll

New member
bende bi türlü olmadı nedense.3 kere reboot oldu ama nafile.benim önceden crackliydi ondan olabilir mi?

Boschwer

M€SHGUL
selamlar

genelde bu crack işe yaramış gibi görünsede benim makinedeki 30 günlük aktivasyon zamanı direk 3 güne düştü ve sistem aktive edilmiyor eğer bu işi yapabileceğimiz baska bir çözüm varsa lütfen yardım edin :D
sana yardimci olmasi icin ÖNCEKI crack leri
burdan>> http://rapidshare.com/files/119156267/crack_KILLER.rar.html <<< SiL
sonra>>> http://rapidshare.com/files/119157208/logo_aktiv_.rar.html <<< CRACKL€
Yine de olmadiysa>> http://rapidshare.com/files/119157711/aktiv_crack.rar.html >>>

sonuc seni MUTLU EDECEKDIR :biggrin

bende bi türlü olmadı nedense.3 kere reboot oldu ama nafile.benim önceden crackliydi ondan olabilir mi?

sana yardimci olmasi icin ÖNCEKI crack leri
burdan>> http://rapidshare.com/files/119156267/crack_KILLER.rar.html <<< SiL
sonra>>> http://rapidshare.com/files/119157208/logo_aktiv_.rar.html <<< CRACKL€
Yine de olmadiysa>> http://rapidshare.com/files/119157711/aktiv_crack.rar.html >>>

önceki crackler aktif görünüyorlarsa birbirleriyle uyusmazlik gösteriyordur emin ol ONLARDAN ARINDIR AYNI ISLEMLERI UYGULAMA SIRASINA GÖR€ uygula NETICEYI GÖR :biggrintelasa mahal yok :victory

nuvanda3

New member
arkadaşlar bugünlerde vista dvd sini indiriyorum. 32 bit ultimate indiryorum. indirdiğim yerde crack dvd nin içinde olacak diyor. acaba vistayı kurduğumda o crack çalışmazsa bunu deneyebilir miyim. bir de vista yüklerken bize şifre sorduğunda ne yapmalıyım. kurulumda dikkat edilecek bişeyler var mı? son olarak bu crackı ne sp1 i yükledikten sonra mı kuracağım? teşekkürler biraz karışık oldu gibi ama daha yeni vista yükleyeceğim.

Boschwer

M&#8364;SHGUL
arkadaşlar bugünlerde vista dvd sini indiriyorum. 32 bit ultimate indiryorum. indirdiğim yerde crack dvd nin içinde olacak diyor. acaba vistayı kurduğumda o crack çalışmazsa bunu deneyebilir miyim. bir de vista yüklerken bize şifre sorduğunda ne yapmalıyım. kurulumda dikkat edilecek bişeyler var mı? son olarak bu crackı ne sp1 i yükledikten sonra mı kuracağım? teşekkürler biraz karışık oldu gibi ama daha yeni vista yükleyeceğim.
muhim olan sp1 yüklü olmasi VE AYRICA MADEM crack icinde diyor !! ÖNCE HIC BIR KEY girmeden PROGRAMI KUR sonra aktif et secenegini secerek BASLAT .CALISMAZSA << 1.sayfadaki ILACI deneyebilirsin :Kolay olacak , merak etme sadece uygulamalari iyice gözden gecir ona göre inst.et.karisikligi gideren OKUDUGUNU ANLAYABILMEKDIR umarim 1:SAYFA yeterlidir,

AsiBoss

New member
Dostum bende vista ultimate yüklemeye başaldım benim sorum bu ilk sayfadaki markalar anakart değil değil mi işlemci sanırım yani hangi işlemciyi kullanıyorsak onu seçeceğiz değil mi öylese ben intel şeçersem sistem orjinal olacak sanırım doğru alamışmıyım.

Ayrıca ben vistayı yüklerken şifre kurulumda zorunlu istiyor oraya bir tane nette bulduğumu yazdım ama kurulumdan sonra crack yapmıyorum snaırım ilk önce sp1 indiriyor onu kuruyor sonra bu programı deniyeceğim değil mi.?

Boschwer

M&#8364;SHGUL
Dostum bende vista ultimate yüklemeye başaldım benim sorum bu ilk sayfadaki markalar anakart değil değil mi işlemci sanırım yani hangi işlemciyi kullanıyorsak onu seçeceğiz değil mi öylese ben intel şeçersem sistem orjinal olacak sanırım doğru alamışmıyım.

Ayrıca ben vistayı yüklerken şifre kurulumda zorunlu istiyor oraya bir tane nette bulduğumu yazdım ama kurulumdan sonra crack yapmıyorum snaırım ilk önce sp1 indiriyor onu kuruyor sonra bu programı deniyeceğim değil mi.?
yükleme BITMISDIR vista ULTIMAT€ sanirim artik !!islemcini bilmiyorsan !! BILGISAYARIM >sagtiklaÖZELLIKL€R>>PROZ€SSOR(ISL€MCI) istersen üretici FIRMA logosundaki ISMI bulamadiysan EGER ISLEMCINI? DAHA SONRA vista yüklerken illada KEYistiyorsa salla bir tane gitsin ,, lakin BILDIGIM KADARIYLA VERM€DEN D€ KURULABILINMELI;; tabi O ZAMAN nasil bir windows kopya OLDUGU MUHIM OLUR;; SAGLAM BIR YERDEN OLMALI,, anlatabiliyormuyum ;AYNEN DEDIGIN GIBI sonra YANI SP1 kurdukdan sonra indiriyorsun ILACI admin MODUNDA INSTAL €T DIYORSUN izin veriyorsun, islemcini artik biliyorsan ( BU ARADA BASKA crack DENENMISSE önce UNINSTAL TUSU BASILMALIDIR ) ADINI LOGOSUNA TIKLAMAK SURETIYLE sana cikan yazida ISLEM YAPILIYOR; 1 DAKIKA KADAR SÜRECEKDEDIKDEN SONRA;; HEMEN ok deyip devam edeceksin ; SONRA tekrar bir kutuda yeni bir yazi islem basariyla gerceklestirildi , BILGISAYARINIZI kapatip tekrar logosunu ve aktiflesip aktiflesmedigi görmek icin ACINIZ DIYECEK; AYN€N UYGULAMAYI yapip, BILGISAYAR (LAPTOP) aciyoruz,, BILGISAYARIMIZI ACDIKTAN SONRA aktiflestigine dair MICROSOFTUN aradigi logoyu da ok€Ylemesini BEKLEYEBILIR VEYA direk görmek icin YINE bilgisayarimiza COMPUT€R sag tiklayip özelliklerden LOGO NUN oldugunu VE V€RILMIS K€YIN aktiflestigini GÖRMÜS olacagiz;; LAKIN islem MICROSOFT DAN ok almasi BAZI SITEMLERD€ bir reSET la OLAMAYABILIYOR; acip kapama ISL€MINI bir IKI D€FA TEKRARLAMAKDA FAyda görüyorum, olabilecek !!olumsuz sonuc da PANIG€ KAPILIP OLMADI D€MEYIN inanin KI sizde DENEM€LERINIZI sabirla yaparsaniz BU IS telasa kapilmadan SIZI MUTLU ED€CEK S€KILD€ sonuclanacakdir,, KOLAY G€LSIN;;ORJINAL OLACAK telasa mahAl yok ::

xf7er

New member
Gerçekten çok emek sarfetmişsin ve epeyde sabırlısın :). Benim problemime gelince :p
Vista Ultimate Türkçe yi kurdum ardından da verdiğin dasuma crack i uyguladım çalıştı, fakat SP1 i kurunca crack iptal oldu. Ardından tekrar format attım bu sefer vista ve sp1 kurup dasuma yı uyguladım ama çalışmadı hatta geri sayım sayacı 15 gün e düştü. diğer activasyon metodlarınıda denedim. kaç kere format attığımı hatırlamıyorum artık :)) ama hiç biri işe yaramıyor. SP1 kurulunca hepsi iptal oluyor. SP1 kurduktan sonra zaten çalışmıyorlar. Kullandığım sistem AMD xp2500@3200, MSI k7n2delta ILSR, ati x1950 gt, 1gb ram. Acaba bu crackler anakartın chip setinden veya bios modelinden etkileniyor mu? Award modellerinde çalışıp diğerlerinde çalışmamazlık yapabilir mi, yada bios ta extra bi ayar yapmamız lazım mı? yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

ALFA73

New member
@batandiker Elerıne kolarına saglık arkadaşimizin vermiş olduğu %100 calişmaktadır VISTA'da SP 1 yuklu olsa dahı calişmaktadır LISAN'sı kırmaktadır tum HACKHELL FORUM Katılımcı uyelerıne duyrulur rahatlıkla kulana bılırsınız herkese kolay gelsın

Boschwer

M&#8364;SHGUL
saniyorum UYGULAMADA HATA YAPMISSIN !! YAZDIGIM CEVAPLARa dikkat!!

Gerçekten çok emek sarfetmişsin ve epeyde sabırlısın :). Benim problemime gelince :p
Vista Ultimate Türkçe yi kurdum ardından da verdiğin dasuma crack i uyguladım çalıştı, fakat SP1 i kurunca crack iptal oldu. Ardından tekrar format attım bu sefer vista ve sp1 kurup dasuma yı uyguladım ama çalışmadı hatta geri sayım sayacı 15 gün e düştü. diğer activasyon metodlarınıda denedim. kaç kere format attığımı hatırlamıyorum artık :)) ama hiç biri işe yaramıyor. SP1 kurulunca hepsi iptal oluyor. SP1 kurduktan sonra zaten çalışmıyorlar. Kullandığım sistem AMD xp2500@3200, MSI k7n2delta ILSR, ati x1950 gt, 1gb ram. Acaba bu crackler anakartın chip setinden veya bios modelinden etkileniyor mu? Award modellerinde çalışıp diğerlerinde çalışmamazlık yapabilir mi, yada bios ta extra bi ayar yapmamız lazım mı? yardımların için şimdiden teşekkür ederim.
sabrin sonu s€lam€ttir.1: SAYFADA ZAT€N DIKKAT €D€RS€N:goz: sp1 YÜKlenmesini ARDINDAN uygulanmasini yazmisdim:victory, kacirmissin sanirim :saskinsaglik olsun.format atmana gerek yokdu eger ayni crack D€ki sadece UNINSTAL tusuna basmis olsaydin YÜKL€DIGIN SP1 yüklü haliyle BILGISAYARINA ANLATTIGIM ikinci bir hamle ile AYNI S€KILD€ BU S€F€R INSTAL €T TUSUNU kullanacakdin.. yine buna ragmen calistirmiyor olsa idi sorun olduguna bende sahsen inanmis olurdum SU HALIYL€ HATALI BIR UYGULAMA YAPTIGINA DIKKATINI C€KM€K ISTIYORUM madem formati atmissin O ZAman islemcinin markasini anladigim kadariyla AMD ama 32 BIT mi 64 bit mi ona dikkat et GIR logo AKTIFL€STIR ve netice de göreceksin ki SP1 yüklü oldugu halde calisacakdir,:biggrin BIOS DA senin kurcalayacak bir ayarin söz konusu degil!!!BIOS modellini otomatikmen taniyan bir CRACK desem ve uygulamayi gözden gecirmeni istesem sanirim YANLIS YÖNLENDIRM€ YAPMAMIS OLURUM; KOLAY G€LSIN t€LASA mahal yok :goz::clap:clap:clap

mustafakal

New member
Birader ben vistaya sp1i yükledim. Üstüne yeni update vardır belki diye yeni güncellemeleri de yükledim (yaklaşık 27mblık güncelleme daha yaptı sp1 üstüne) sonra dediklerinin her birini tek tek uyguladım. Defender dahil gerekli programları kapattım. Sonra işlemleri uyguladım. Bi kaç adım sonra windows tekrar açılışta aktifleştirilecektir yazdı. Özelliklerde de windows aktifleştirildi yazıyodu. Fakat bundan önce bi kaç crack programı daha denedim vista sp1le ilgili. Onlarda çıkan hata burdada çıktı. "bootmgr is compressed. ctrl alt del to restart" gibi bişi yazıo resetliyosun tekrar aynı yere geliyo. Bootmgr tamiri yapmadan açılmıo. Tamir yaptıktan sonrada normal olarak eski halinde kalıyo. Aktifleştirme iptal oluyo. İşlem hatası yapıyo olsam restarttan sonra aktifleşecek demez. Sorun nedir acep?

Boschwer

M&#8364;SHGUL
Birader ben vistaya sp1i yükledim. Üstüne yeni update vardır belki diye yeni güncellemeleri de yükledim (yaklaşık 27mblık güncelleme daha yaptı sp1 üstüne) sonra dediklerinin her birini tek tek uyguladım. Defender dahil gerekli programları kapattım. Sonra işlemleri uyguladım. Bi kaç adım sonra windows tekrar açılışta aktifleştirilecektir yazdı. Özelliklerde de windows aktifleştirildi yazıyodu. Fakat bundan önce bi kaç crack programı daha denedim vista sp1le ilgili. Onlarda çıkan hata burdada çıktı. "bootmgr is compressed. ctrl alt del to restart" gibi bişi yazıo resetliyosun tekrar aynı yere geliyo. Bootmgr tamiri yapmadan açılmıo. Tamir yaptıktan sonrada normal olarak eski halinde kalıyo. Aktifleştirme iptal oluyo. İşlem hatası yapıyo olsam restarttan sonra aktifleşecek demez. Sorun nedir acep?
BUNDAN ÖNCE YÜKLEDIGIN Cracklerden dir. onlar aktif gibi bios da islem yaparken isletim sistemine yeni bir crack yükledigin zaman HELE HELE BASKA BIR ISLETIM SISTEMI LINUX VEYA XP de üzerinde vardiysa öyle veya böyle kalintilariyla SORUN BIOS DA CAKISMAYA SEBEBIYET VERMISDIR SIMDI AYNI CRACKLE 1.sayfadan indir ve yppdigin uygulamalari yapmadan önce cracklerden arindir.uninstal TUSUNU SEC akapt ac.. sistemine ayni crack KULLANARAK TEKRAR UYGULA göreceksin icinde sadece bu crackle bootloader ediliyorsa saglam bir sonuc cikacakdir emin ol ki..bu sebeplerdendir, KOLAY GELSIN uninsTAL VE YENI INSTAL bu kadar<<<kolay gelsin AYRICA VISTA YI BÖYLE DURUMLARDA dvd deden tamir etseceneginden yapmak en dogrusu;..

HTML