W.Vista 32-64 SP1 Crack v3.0.0.1 ilac

buldum78

Banned
batandiken kardeşim ALLAH razı olsun senden.sorunum halloldu.orjinal logo çıktı.sana bir ricam daha olacaktı.media playerim çalışmıyor.herşeyi denedim.çalıştıramadım.sileyim dedim silinmedi.ne yapabilirim ki.teşekkür ederim.

Boschwer

M€SHGUL
meda PLAYER SISTEM PROGRAMIDIR silinemez !!

batandiken kardeşim ALLAH razı olsun senden.sorunum halloldu.orjinal logo çıktı.sana bir ricam daha olacaktı.media playerim çalışmıyor.herşeyi denedim.çalıştıramadım.sileyim dedim silinmedi.ne yapabilirim ki.teşekkür ederim.
SENDE sagol !!

Windows MEDIA pLAYER codec SORUNU oLMUS OLABILIR MEDIa Player sag tikla ÖZELLIKLER DAHA SONRA ÖNCEKI VERSIYONU göster yükle VEYA
media player tamamen sisteme yani vista ya BILESIK OLDUGUNDAN deinstaL edemezsin :vurDEAKTIF EDEBILIRSIN:clap BUNUN ICIN se su yolu sec !!:goz:
baslat>Calistir>regedit.exe>devam et OK(ENTER

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Active Setup \ Installed Components \ (22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95)
IsInstalled ( 1 ) degerini ( 0 ) yap !! KOLAY GELSIN umarim BENDEN ÖNCE vista rapor ederek sorununa cözüm geTIRMISDIR ....KULLANISLI OLMASI TERCIHIMDIR sahsen

dostum benim bilgisayarımda başarılı olduğu halde kardeşimin bilgisayarında sorun oldu..sistem çöktü güvenli kipte dahi açılmıyor..bios a giriyor fakat hdd e girilmiyor..nerede hata var veya ne yapmamız lazım..yardımcı olabilirmisin? sevgiler..
Dost :goz: 1.sayfada belirttigim gibi tüm sorumluluk (sakincali olmadigini zarar vermedigine dayanarak) indirirken ve kurarken size aittir ..formatlayabilirsin> Sonrasi veri kurtarma programlari da mevcut lakin yeniden Kurarken vista old( eskiden yüklü olan isletim sitemi hangisiidiyse ) kaliyor format sonrasi bile telasa mahal yok :victory
paylasim ve Forumlarda hic bir yerde!! bu verdigim CRaCk (lerin )"Sistem cökdü" :eek:ha hata si verdigine dair Tek bir yorum GÖR€M€DIM, bilgisayArdan bios a girisinizde bir manada bunu ispatliyor demekdir fiziki olmadan sabit sistem taban verileri degistirilmeden yani update ,boot vs.. bunun baska S€B€PLERI olabilir gibi zannediyorum hemde birden fazla ....ayrica uygulama?özellikle Windows Vista 64 Bit icin Birebirdir.dalinda HALA T€K ILAC (OEM LOGO üretici Himayesiyle)
bir hata kodu vermisse buraya yaz alabiliyorsan Yardimci olayim su anlamda yapabilecegim fazla birsey yok Sende calismis Olmasi iyi haber !! SONUC itibariyle elimde yeterli bilgi bilgisayariniza ait !!bulunmadigi icin Buraya Simdilik>>http://www.koolpa.com/windows/40541-bilgisayar-acilis-sorunlari-ve-cozumleri-derleme/<< bir göz at !!Sevgiler benden de size:clap

hoca25

New member
Öncelikle teşekkür ederim. emeğinin karşılığını allah versin. ben çalıştıramadım hata veriyor neden bilmiyorum acemiyim yardım lütfen

buldum78

Banned
batandiken kardeşim bilgiler için sağol.dediğini yaptım ama yine media player çalışmadı.yeni bir tanede kuramıyorum.yardımını bekliyorum

Boschwer

M&#8364;SHGUL
batandiken kardeşim bilgiler için sağol.dediğini yaptım ama yine media player çalışmadı.yeni bir tanede kuramıyorum.yardımını bekliyorum
sistemine uygun update icin 32 bit veya 64 bit media player microsoft sayfasindan indir SAYFANIN EN ASAGISINDAN SECEBILIRSIN (AYRICA AYNI SAYFANIN EN YUKARISINDAKI XP icin olani tekrar indirip üzerine instal edebiirsin .
microsoft ana sayfa link konu basligi media player yükleme
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1d224714-e238-4e45-8668-5166114010ca&displaylang=tr Bu da olmazsa WINAP la VLC player Vs, kullan KOLAY GELSIN BUKONU paylasim konumuzun disinda BASKA BÖLÜMDE daha fazla yardimci olabilecek yetenekli arkadaslara da sorabilirsin HOSCAKAL

Öncelikle teşekkür ederim. emeğinin karşılığını allah versin. ben çalıştıramadım hata veriyor neden bilmiyorum acemiyim yardım lütfen
NASIL BIR HATA ? konusunu iyice acabilirsen asama olarak uygulamalAri ve sürümleri eksiksiz olarak yaparsan bir iki deneme sonucunda sende MUTLU SONA KAVUSACAKSINDIR inaniyorum,, TELASA mahal yok :victorydene kolay gelsin

aootahca

New member
unsalg >>> yükle BENI BILGILENDIR siralamada hata yapmissin BELLI,,
BURDAN>>http://www.hackhell.com/showthread.php?t=411925

kardeş şu linkten (link) verdiğin yöntemle yapmak istiyorum ayrıntılı bilgi verebilirmisin. konunun açıldığı ilk mesajdaki yöntemi denedim verfying DMI tool bişiler yazdı ve vista açılmadı bu ihtimale karşı acronisten yedek almıştım tekrar geri yükledim. şimdi ne yapmam gerekiyor??

konfigürasyonum:
anakart biostar ta690g
işlemci amd 4400+ x2
sata hdd
sadece c de yüklü sadece vista 32 bit ultimate var...

yedeği geri yüklemem için tekrar xp kurmam gerekiyor bu da geri yüklemeyle birlikte bir saate varabiliyor yani deneme yanılma yöntemi epey bi zaman kaybı olacak gibi :vur

ne yapmam gerekiyor cvb verebilirsen çok sevinirim...

m3rih

New member
allah razı olsun senden kardeş emegine sağlık benim 12 günüm kalmıstı sp1 yükledikten sonra allah senden razı olsun benim pc lenovo ben sadece lenovo simgesini tıkladım bana yüklenio bekle dedi sonra kurulum tamamlandı dedi bilgisayarı kapatıp actıktan sonra etkin hale gelecek dedi senin resimlerde gösterdiğin gibi uninstll yapmadım yapmalımıydım? ha bide benim windows da crack dosyası war onu sileyimmi artık?

:claparkadasım cok saol allah razı olsun senden ben sp1 yükledikten sonra 12 günlük sürem kalmıstı süper calıstı saolasın ama sana bazı sorularım war benim pc lenovo ben lenovo simgesini tıkladıktan sonra beklememi söleyen bi mesaj aldım sonra tamamlanmıstır restart tan sonra yüklenecektir dedi senin gösterdiğin resimlerde uninstall war ben onu tıklamadım beni aydınlatırsan sevinirim ben yanlımı yaptım. Bende home premium 32 bit war ona uyumlu sanırım deme? Bide windows da crack dosyası war onu sileyimmi?

Boschwer

M&#8364;SHGUL
DESKTOP rar YÜKLE sorun kalmaz !!! SIRASIYLA

kardeş şu linkten (link) verdiğin yöntemle yapmak istiyorum ayrıntılı bilgi verebilirmisin. konunun açıldığı ilk mesajdaki yöntemi denedim verfying DMI tool bişiler yazdı ve vista açılmadı bu ihtimale karşı acronisten yedek almıştım tekrar geri yükledim. şimdi ne yapmam gerekiyor??

konfigürasyonum:
anakart biostar ta690g
işlemci amd 4400+ x2
sata hdd
sadece c de yüklü sadece vista 32 bit ultimate var...

yedeği geri yüklemem için tekrar xp kurmam gerekiyor bu da geri yüklemeyle birlikte bir saate varabiliyor yani deneme yanılma yöntemi epey bi zaman kaybı olacak gibi :vur

ne yapmam gerekiyor cvb verebilirsen çok sevinirim...
daha ÖNCE NE GIBI degisikliklere UGratdigin tam bilemeiyorum ama benim verdigim crack disinda BUNU VE BENZERLERI http://www.hackhell.com/showthread.php?t=394341 uygulamalarda mevcutsa fazla her önüne gelen crack DENEMESI YAPILMAZ !! AYRICA MADEM PROGRAMIN vista 32 bit yüklü hazirsa DESKTOP rar dosya sinda sirasiyla islemleri yap ;; MUTLU SONA SENDE KAVUSURSUN, uygulamalarda daha önce yüklü olan tüm crack leri BIOS larinizda ugratilmis degiskliklerden kurtarmak adina desktop RAR dosyasini paylasiyorum uyarilarimi DIKKATE ALIP BASKA crack lerden dogabilecek sorunlarida sorumluluk size aittir, kolay gelsin

allah razı olsun senden kardeş emegine sağlık benim 12 günüm kalmıstı sp1 yükledikten sonra allah senden razı olsun benim pc lenovo ben sadece lenovo simgesini tıkladım bana yüklenio bekle dedi sonra kurulum tamamlandı dedi bilgisayarı kapatıp actıktan sonra etkin hale gelecek dedi senin resimlerde gösterdiğin gibi uninstll yapmadım yapmalımıydım? ha bide benim windows da crack dosyası war onu sileyimmi artık?

:claparkadasım cok saol allah razı olsun senden ben sp1 yükledikten sonra 12 günlük sürem kalmıstı süper calıstı saolasın ama sana bazı sorularım war benim pc lenovo ben lenovo simgesini tıkladıktan sonra beklememi söleyen bi mesaj aldım sonra tamamlanmıstır restart tan sonra yüklenecektir dedi senin gösterdiğin resimlerde uninstall war ben onu tıklamadım beni aydınlatırsan sevinirim ben yanlımı yaptım. Bende home premium 32 bit war ona uyumlu sanırım deme? Bide windows da crack dosyası war onu sileyimmi?
BILGISAYAR masa üzerindeki simgesine sag tikla özellikler tikla eger aktivlesmis se yazili pencere den + senin bilgisayarla ilgili MARKA BIOS BILGISI VEREN LOGO varsa ok (LOGO olmazsa da OLUR TABI HOME icin de gecerlidir,)LENOVE LOGO SU GÖRmen lazim basdigina göre DOGRU UYGULAMA YAPMISSIN takip ettigim kadariyla ,, crack dosyasini silme BILGISAYAERINDA ki antivirüs GIBI PROGRAMLARDA SAKINCASIZ DIR GÖRÜLDÜGÜ SÜRECE LAKIN ÖYLEDIR; KALSIN kolay gelsin ...
hic birseyi elleme..crack KONUSUNDA :clap

aootahca

New member
daha ÖNCE NE GIBI degisikliklere UGratdigin tam bilemeiyorum ama benim verdigim crack disinda BUNU VE BENZERLERI http://www.hackhell.com/showthread.php?t=394341 uygulamalarda mevcutsa fazla her önüne gelen crack DENEMESI YAPILMAZ !! AYRICA MADEM PROGRAMIN vista 32 bit yüklü hazirsa DESKTOP rar dosya sinda sirasiyla islemleri yap ;; MUTLU SONA SENDE KAVUSURSUN, uygulamalarda daha önce yüklü olan tüm crack leri BIOS larinizda ugratilmis degiskliklerden kurtarmak adina desktop RAR dosyasini paylasiyorum uyarilarimi DIKKATE ALIP BASKA crack lerden dogabilecek sorunlarida sorumluluk size aittir, kolay gelsin

sistemde hiç bi değişiklik yok kardeş sıfır yüklenmiş 32 bit vista ultimate sp1 in yedeği var elimde ve hiç crack yapılmamış bir yedek bi sorun olduğunda tekrar yüklemek için aldım yedeği

verdiğin linkteki konuya sp1 kullanmaya başlamadan önce cvb yazmıştım:goz:

o kurulumun üstüne belki 10 kere daha kurdum. kullandığım programlar işlemler ve benim kullanım şeklimden ötürü sık sık format atıyorum.

bahsettiğin desktop crack ini de yine yeni yüklenmiş yedek üstünde denedim.

3 parça vardı hepsini yaptım hiç yeniden başlatmadan ve söyle bi yazıyla karşılaştım

Booting 'windows vista'

acpi

vista loader 2.1.2

ve bu yazı 10 dk felan bekledi kar etmedi ben de yine yedekten geri alıp tekrar ettim

bu bahsettiğin desktop crack in tam olarak kullanımını açıklarsan sevnirim tek umudum o çünkü...

Boschwer

M&#8364;SHGUL
arkadasim sen okuyamiyormusun yoksa BENMI ANLATAMIYORUM!! 1.islem yapdiktan sonra bilgisayarini tekrar baslatacaksin ;;; LAKIN ZATEN SAN UYARI VERIYOR BENI BASLAT DIYE DAH SONRA BILGISAYAR ACILDIKDAN SONRA 2.islemi yaptir SAN YINE mesaj gelecek BILGISAYARINIZDA DEGISIKLIK YAPILDI BASARIL OLMASI ICIN BILGISYARINIZI TEKRAR ACIN DIYE bunlari okumuyormusun allh askina !!!! DAHA sonra eger hala etkinlestirme göremiyorsan (MASA UZERINDEKI bilgisayarim >SAG TIKLA>ÖZELLIKLER>ACILAN PENCEREDE AKTIFLESIP AKTIVLESMEDIGINI GÖRÜRSÜN ) EN SON 3:ISLEMI YAPACAKSIN TÜM islemler esnasinda bilgisayari kapat ac ..kontrol et aktiv olup olmadigina göre,>>>>>>>>>>>>>>>>>>>HEPSINI DENEDIN diyelim olmadi öyle veya böyle sebeplerden dolayi ANA konu basligindaki VISTA loader v3.bios üretici ni secerek logoya iSARETLEYIP CIKACAKSIN hersey zaten resimli ve yazili uygulamalari iyi takip et!! bu kadar,,

m3rih

New member
BILGISAYAR masa üzerindeki simgesine sag tikla özellikler tikla eger aktivlesmis se yazili pencere den + senin bilgisayarla ilgili MARKA BIOS BILGISI VEREN LOGO varsa ok (LOGO olmazsa da OLUR TABI HOME icin de gecerlidir,)LENOVE LOGO SU GÖRmen lazim basdigina göre DOGRU UYGULAMA YAPMISSIN takip ettigim kadariyla ,, crack dosyasini silme BILGISAYAERINDA ki antivirüs GIBI PROGRAMLARDA SAKINCASIZ DIR GÖRÜLDÜGÜ SÜRECE LAKIN ÖYLEDIR; KALSIN kolay gelsin ...
hic birseyi elleme..crack KONUSUNDA :clap[/QUOTE]

kardeş logo çıktı eskiden 12 gün kaldı diodu şimdik windows etkinleştirildi dio allah senden razı olsun emeğine sağlık. ben sadece logoyu tıklayarak yaptımda ilk sayfada uninstall die bişi wardı bide yükledikten sonra 32 bite uygun olup olmadıgını merak etmiştim. Crack dosyası daha önceden wardı fortmattan sonra orjinal olmadıgı için ondan sordum sileyimmi die bi sorun cıkarmaz herhalde windowsda durması. neyse seni fazla yormayayım herşey için teşekkür ederim:goz:

Boschwer

M&#8364;SHGUL
BILGISAYAR masa üzerindeki simgesine sag tikla özellikler ...
hic birseyi elleme..crack KONUSUNDA :clap

kardeş logo çıktı eskiden 12 gün kaldı diodu şimdik windows etkinleştirildi dio allah senden razı olsun emeğine sağlık. ben sadece logoyu tıklayarak yaptımda ilk sayfada uninstall die bişi wardı bide yükledikten sonra 32 bite uygun olup olmadıgını merak etmiştim. Crack dosyası daha önceden wardı fortmattan sonra orjinal olmadıgı için ondan sordum sileyimmi die bi sorun cıkarmaz herhalde windowsda durması. neyse seni fazla yormayayım herşey için teşekkür ederim:goz:[/QUOTE]

sende sagol sorun cikarmaz DURSUN dosya tüm vista sürümleri icin gecerlidir donanimin 32 Bit olmasi cözümü kolaylastiriyor 64 Bit donanimlar icin özel tararlanmis bir ilac diyebiliriz simdiye kadar ki crackler sp1 den yonraki uygulamalarda logo oem sorununa yakamiyorlardi bios üretici firma logo sunun tescil edilmis orjinal microsof a ait oldugu software oldugunu ( bu anlamda muslugu kapattigi icin) v3.loader tüm vISTA isletim sürümleri icin gelistirilmis foksiyonlariyla piyasadaki EN GECERLI 64 Bit icinde diyebiliriz ..sen rahat ol!! BILGI PAYLASDIKCA cogalir N€TIC€D€ birilerini mutlu edebildiysem ne mutlu hepimizin basarisi bu YORUMLARIN beni yormadi motive etti iyi forumlar ..

HTML