Vista Ultimate Turkce x64-64 Bit_full DVD_ISO_full crack+caps

savassim

New member
Arkadaşım şu an son partı indiriyorum umarım sorun çıkmaz o zaman sen rep i görrr:durdurun:durdurun:durdurun

olgu17

New member
indirdim kurulumda verdiğiniz seriali yazdım kurulumdan sonra creak dosyasını çalıştırdıktan sonra bilgiyar bidaha açılmıyor.
Üçüncü formattan sonra creak dosyasını çalıştırmadan bütün driverları yükledim bilgisayarı biraz zorladığımda mavi ekran çıkıyor ekrandakileri okuyamadan pc resetleniyor.. neyi yada neleri yanlış yapıyorum yardımcı olurmusunuz..

Asus P5Q ANAKART
İNTEL QUAD Q6600 İŞLEMCİ
4GB RAM 1066MHz
FX2400 ATI 256MB DDR2 EKRAN KARTI
SEAGATE 250GB 7200D\D 32MB HDD
SAMSUNG 750GB 7200D\D 32MB HDD
HARDWARE SİZCEDE 64 BİT İŞLETİM SİSTEMİNE UYGUN DİİLMİ

lielielom

New member
bütün partları indirdikten sonra zipi açıp iso olarak dvd ye kaydettiğimizde dvd den setup edeceğizdir yanlış mıyım?

K4D!R

New member
1- Starter dışındaki tüm Windows Vista sürümleri göremedim
2- Windows yükledikten sonra etkinleştirme yap diyorum aynı yerde kalıyo serial yazmadan yüklemiyor ( orjinal 32 bit home piremium) lisansin keyini yazdım bu şekılde yükledim. wista 64 bit home piremium'u
3- Wındowsu kurduktan sonra 5 gb ram göstermesi yerine 4 gb gösteriyor
4- Crack yaptiktan sonra yeniden başlattiktan sonra teleteks sayfası olurya tv oyle bi ekran geldi buyrun resimhttp://img18.imageshack.us/img18/1284/image071u.jpg

EvOmAs

New member
Vista 64 bitde performans keyfi gerçekten 1 başka...
Tam oturtursam ve stabil giderse asıl hd ye kurucam.Yetti artık kasıntı uyuz xp den.
Hayvan gibi sistemlerimiz var vista 64 w7 ler alayı gelsin.

Erman_

New member
ilk mesajına teşekkürü borç bildim dostum. Partların hepsi sağlam ve jdownloadera ekledim hepsini.. İzmirlisin ne diim.. Binlerce teşekkü hakediosun benden xD Helal olsun.

musti1980

New member
Teşekkürler

Kardeş iyi hoş güzel olmuşta 32 parca vermek yerine tek ISO dosyası olarak versen süper olurmuş indir indir bitmiyor.emeğine sağlık güzel olmuş.

Bu part olayları insanın canına sıkıyor tek link olsa bırakacan inecek sabah akşam iyi değilmi?

SAYGILAR iyi çalışmalar

godless86

New member
22. rar dosyasını indiremiyorum.

Merhabalar, üstat bu 22. rar dosyasında hata war, indiremiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Şimdiden herşey için teşekkür ederim.

prag81

New member
emeğine saglık, ama 64 bit kurmak icin indirdiğimiz dosyaları bir DVD ye yazıp calıştırmak yeterlımıdır ? bana nasıl yuklenecegınız yazabılırsen sevınırım...

godless86

New member
Merhabalar,
Beyler acil yardıma ihtiyacım war. Şimdi tüm crackleri dvd'ye koplyaladım, hatta crack'ide eklenmiş olarak attım dvd'ye.
Ancak bilgisayara dvd'i takıp yeniden başlattığımda direk yükleme yapmadan windowsa gelio. Acaba nerde yanlış yaptım.

Bu işin nasıl yapıldığını bana detaylıca yazarsanız çok sevinirim, okadar zahmetle indirdim gece gündüz. Bari bir işe yarasın. EGELEE özellikle senden cvp bekliorum kardeşim.

Herkese teşekkür, hoşçakalın.

vdemirci

New member
Merhaba vista 32 bit işletim sistemim var donanımım 64 bit uyumlu. şimdi 64 bit kuracağım.
şu an biosum 32 bit için hazırlanmış olan bios, vista 64 bit kurmadan önce biosumu 64 bit için olanla güncellemelimiyim.?

HTML