Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

furkan1988

New member
emre91' Alıntı:
ben resimleri slayt şeklinde avatar yapmak istiyorum. 5-6 resim slayt şeklinde avatarda dönüyor. hangi programı kullanabilirim. lütfen yardımcı olun.
Photoshop da çok rahat yapabilirsin başka bi programa gerek yok bile.

Burada yapabilmen için gerekli bilgiler mevcut.

Hareketli avatar yapımıyla aynı tekniği kullanabilirsin forumda arat çıkar büyük ihtimal.

Carlos11

New member
arkadaşlar Photoshop un cs trialini yüklemiştim fakat 30 gün geçtiği için cs2 sini kuramıyorum bunun formattan başka bi yolu var mı yani regeditten falan...

Carlos11

New member
arkadaşlar ben önceki yüklediğimin süresi bittiğinde silmiştim şimdi yerine kurmaya çalışınca olmuyordu ancak önceden C ye kurmuştum şimdi D ye kurunca sorun kalmadı yinede teşekkürler

photoshopc

New member
carandiru' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar ;

ya yaklaşık 3-4 saattir google sayesinde biton site gezdim ama bu web templateleri gibi broşür katalog templateleri bulamadım.. ama olduğuna eminim?

bu konuda bi bilgiye sahip olan arkadaşlar bizimle paylaşabilir mi?

ya bi broşür yapcaz 3 aydır artık daral geldi..
kurtarın yaw

:hhman:

bu calısma konusunda yardımcı olabılırım...grafik tasarımcıyım...bu konuda template bulmak gercekten zordur...bu tanıtım calısmanız ıle ılgılı elınızde doneler hazırmı yani malzeme diyelim kısaca...300 dpi resımler kullanılacaksa tabı..metın v.s
matba baskı olayında resımlerın kalıtelı olması gerekıyor web de kullanılan resımler burada kullanılamaz...brosur hakkında detaylı bılgı verırsenız bunu cozmek kolay...

LoRd_SeLo' Alıntı:
Selam arkadaşlar... Photsop hakkında neredeyse fazlasıyla bilgim var ama insanın kaçırdığı noktalar oluyor... Ben şimdi pc'de yüklü olan photoshoptamı sorun var yoksa benim bildiklerimin dışında birşey mi var ¿¿ bilemiyorum... Layer daki resmi seçiyorum ve üzerinde filter menüsündeki bazı efekleri uygulamayı istiyorum, ama filter menüsünü açıyorum ki artistic, brush strokes,sketch, texture , video gibi efek kullanım alanları kapalı... Yaa biliyorum ben önceden bunları kullanabiliyordum e şimdi noldu yani ¿¿ :(... Anlıyacağınız arkadaşlar bilgisayarı yeniden kurmayı istemiyorum tabi sorun burda deilse...
Not: Photoshop'u yeniden kurdum yine olmadı + seçili alanlarda resimlere efek vermeyi denedim yine olmadı....

photoshop ile birlikte gelen filtrelerden artistik olanlar ve artistic, brush strokes,sketch, texture , video gibiler sadece rgb modunda calisir..buyuk ihtimalle senin actigin resim cmyk modunda...image/mode ye gir ve rgb yap o zaman sorunun cozulur

photoshopc

New member
hosbulduk kardesim...sagolasin...yogun calisiyorum vakit buldukca takiliyorum faydali olmaya calisiyorum....birde calisma yaptim fotograf rotuslama hakkinda ve bir ders niteliginde foruma gonderdim..ama word dosyasi olarak resimli anlatim yaptim...ama istedigim ise diger arkadaslar gibi calismalari direkt burada once metin ve sonre resim olarak aktarmakti ama bunu beceremedim...yani ben resim upload edemiyorum..hem jpeg hemde png formatinda olmasina ragmen...bu bi yardima ihtiyacim var...simdiden tesekkur ederim..sevgi ve saygiyla..

GöKhAcK

New member
merhaba arkadaslar ben sitede yepis yeniyim öyleki buda ilk mesajım ve bir sorum var photoshopta yaptıgım resmi veya yazıyı nıck ım olarak kullanmak isiyorum boyle bi şansım varsa resmi hangi formatta kaydetmem gerekiyor. Birde photoshop ve corel in klavye kısa yollarını liste seklınde bulabilecegım bi site felan varmı ben arastırdım ikisinide bulamadım ilgilenirseniz sevinirim sımdıden tesekkurler

furkan1988

New member
GöKhAcK' Alıntı:
merhaba arkadaslar ben sitede yepis yeniyim öyleki buda ilk mesajım ve bir sorum var photoshopta yaptıgım resmi veya yazıyı nıck ım olarak kullanmak isiyorum boyle bi şansım varsa resmi hangi formatta kaydetmem gerekiyor. Birde photoshop ve corel in klavye kısa yollarını liste seklınde bulabilecegım bi site felan varmı ben arastırdım ikisinide bulamadım ilgilenirseniz sevinirim sımdıden tesekkurler
Photoshop da yaptığın veya herhangi bi resim edit programında yaptığın resmi nick olarak kullanamassın , ben böyle biliyorum.
2. soru ====> http://biribizidurdursun.com/showthread.php?t=65030

Corel ı bilmiyorum ksaollarını da magneta gelince biraz anlıyo heralde o bulabilir belki :ter:

HTML