Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

patrich

New member
photoshopc msn adresini bana pm atarsan iyi olur bu işi halletmek istiyorum da. photoshopla dediğin işlemleri yapmayı bilmiyorum ama bir şekilde öğrenir yaparım yerdımlarınla. benim için asıl can alıcı nokta o tarattığım belgedeki boşluklara yazıları yazdıktan sonra aynı belgeyi yazıcıya taktığımda yazıcının sadece boşlukları doldurması :( hep kaydırıyor. inşallah hallederiz mesajını bekliyorum

photoshopc

New member
patrich' Alıntı:
photoshopc msn adresini bana pm atarsan iyi olur bu işi halletmek istiyorum da. photoshopla dediğin işlemleri yapmayı bilmiyorum ama bir şekilde öğrenir yaparım yerdımlarınla. benim için asıl can alıcı nokta o tarattığım belgedeki boşluklara yazıları yazdıktan sonra aynı belgeyi yazıcıya taktığımda yazıcının sadece boşlukları doldurması :( hep kaydırıyor. inşallah hallederiz mesajını bekliyorum
msn adresimi sana pm attim ama senden ses seda yok :sigara:

beymen33

New member
merhaba arkadaslar bana photo shop programinin almancasi lazim bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Yaf Ps yi YüqLedim Ama Ba$ta SeriaL Girmedim Suanda Demo Gibi Bazı ÖzL. KuLLanamıorum...?
Ps Her AçıLısta SeriaL istiyor...ArqLarımdan Aldıgım 2 3 SeriaL tutmadı Eror Verio...HELP ME...!: )

By CaPTaiN

New member
dolphins_cc' Alıntı:
Yaf Ps yi YüqLedim Ama Ba$ta SeriaL Girmedim Suanda Demo Gibi Bazı ÖzL. KuLLanamıorum...?
Ps Her AçıLısta SeriaL istiyor...ArqLarımdan Aldıgım 2 3 SeriaL tutmadı Eror Verio...HELP ME...!: )

sabit ba$Lıktaki crack den yaRdım aLaRak bi daha yükLeyemezmisin? =)

insomniac

New member
photshopta bir image örn jpg bunu freehand e vectorel çizilmiş şekilde alınmasının bir yolu vardı hatır eden varmıdır acaba :S

photoshopc

New member
insomniac' Alıntı:
photshopta bir image örn jpg bunu freehand e vectorel çizilmiş şekilde alınmasının bir yolu vardı hatır eden varmıdır acaba :S

pixsel tabanli image leri vektorel yani cizimsel hale getirebiliriz..bunu icin programlar mevcut..benim en cok kullandigim ve basarili buldugum Adobe Streamline'dir...
bunun haricinde:

Adobe Illustrator CS2 de bu fonksiyon mevcut..

Freehand MX te de bu fonksiyon vardir trace olarak ama ben pek begenmiyorum basarili degil...kullanmiyorumda zaten o fonksiyonu

ve Corel Trace programida image leri vektore cevirmektedir...

hem renkli hemde siyah beyaz image ler vektorel hale bu programlar vasitasi ile donusturelebilir..yalniz image nin kaliteli ve yuksek rezolasyonlu olmasinda fayda var ozellikle renkli image lerde..siyah beyaz image lerde de cok detay var ise yuksek kalitede olmasinda fayda var...kotu ve kalitesiz resimlerde vektore cevrilirken detay kayiplari ve keskin bolgelerde yumusamalar olusabiliyor...

kolay gelsin

Marjinal_k

New member
cree-fan
yani pes valla
Önerdiğin fırça seçimleri o kadar harikakı fan olmamak elde değil...:D:D:D:D
Klavyene sağlık.....

mrvodoo

New member
By CaPTaiN
Moderator um gözüm sende bu ps2 nin türkce anlatan bir videosu varmıış sitede ben indiremedim herhalde linkte bir sorun var onu benim için upload edermisin megaupload ta giremiyom bana lütfen yardımcı olurmusun teşekkürler

eagleomur

Forum Kartalı
bilgisayardaki bi fotagrafın..bi yere mekana oraya photoshop yada başka bişyle yerleştirildigini nasıl anlarız..böyle bi program varmı..anlarım diyen varsa özelden fotografı gönderebilirim..şimdiden teşekkürler

HTML