Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

carandiru

New member
Photoshop Broşür ve Katalog Templateleri

Merhaba Arkadaşlar ;

ya yaklaşık 3-4 saattir google sayesinde biton site gezdim ama bu web templateleri gibi broşür katalog templateleri bulamadım.. ama olduğuna eminim?

bu konuda bi bilgiye sahip olan arkadaşlar bizimle paylaşabilir mi?

ya bi broşür yapcaz 3 aydır artık daral geldi..
kurtarın yaw

:hhman:

carandiru

New member
ya bizimki daha çok broşür ve katalog için
matbaada basılacak

A4 2 kırım böle akordiyon deniyor sanırım

X™

New member
Flash Edit Hakkında

arkdaşlar ben böyle çok fazla şey istemeyi sevmiyorum :ter: fakat mecbur kaldım bir swf var elimde , template monster 9183 bana editleme de yardımcı olabilecek biri var mı ? :(

ben editleyemedim , benim için editlerse çok sevineceğim.

Saygılarımla...

мάgηєtά

New member

ocaliptus

New member
profesyonel webtasarımcılar

arkadaşlar bana acil php-asp-flash-joomla-moomla bilen ve grafik tasarımdan iyi anlayan photoshop fln v.b. programlardan kendine ait grafik tasarımlar olan arkadaşlar lazım bana ilgilenen arkadaşlar bu konu altında msn adreslerini verirseler görüşebiliriz...

Sana PяowL abiyi öneririm... Onunla irtibata geç ama şuan online değil... Eğer beni msnine eklersen yardımcı olurum sana... Msn adresi vermek yasak sende sakın verme...

Msn adresimi nickime tıklayarak projil özelliklerimden al... ;)

apeks

New member
merhaba arkadaslar bır seyı ogrenmek ıstıyorum cewaplarsanız memnun olurum
sımdı bır fotografı photoshopla işledigimiz zaman exif bilgileri kayboluyor ama yenı farkettım elımde bı fotograf var ve exif bılgılerı gorunuyor ama;
olusturma yazılımı secenegınde :photoshop CS Wind...
yazıyor
bildiginiz gibi wind ps de bir filtre uygulaması filters/stylize/wind yolunu ızleyerek ulasabılıyoruz fotografların tamamında veya bazı yerlerını sılerek daha carpıtıcı hale getırebılır..
ogrenmek ıstedıgım seyler:
1)üzerinde photoshopla oynadıktan sonra exif bilgilerini nası saklayabılıyoruz?
2)uzerınde oynanmıs bır fotograf , ülke capında dereceye gırerse ne kadar mertce olur?
3)bu olusturma yazılımı yazmasının bı onemı yok , uzerınde oynanmamıs mı yoksa?

not:eger uzerınde oynayıpta exıf bılgılerını kafamıza gore gırebılıyorsak ; cekılen oylesıne fotoları işleyip bırde exif bilgilerini girınce oraya sahaser cıkbılır... oylede oduller alınır ama namuslu olmaz...

apeks

New member
üstadım benımde ilgiyle takıp ettıgım onemlı ustalarında yer aldıgı katılımcıların cogunu tanıdıgım bır fotograf yarısmasında dereceye giren bu fotograf anladıgım kadarıyla photoshopla işlenerek odul aldı bunu hiçte mertce bulmuyorum cunku katılan yuzlerce fotograf var ve sadece bunun "olusturma yazılım" bolumunde photoshop yazıyor. bu bır fotograf yarısması dizayn veya tasarım yarısması degıl...
magneta senın yorumun cok onemlı ona gore itiraz edecegım.

мάgηєtά

New member
fotoğrafları kaydederken Photoshop programının Save for web eklentisini kullanarak fotoğraflarda kalite kaybını en az tutarak en iyi sıkıştırmayı sağlanabilir ama bu işlem web siteleri için düşünüldüğü için exif bilgilerini siler.

Exif bilgilerini kaybetmeden fotoğraflarınızı kaydetmek için Save as seçeneğini kullanılır

zaten o fotonun exif bilgisinde photoshop cs wind değil windows yazıyo yani eleman sadece bu fotoyu ps ile açıp jpeg olarak kaydetmiş olabilir eğer formatı farklıysa.

neyse ben biraz araştırayım bakalım

apeks

New member
magneta buyuksun ugrastırdık senıde kusura bakma
save as dedıkten sonra mısal olarak irfanview le ıstedıgı buyukluge getırerek sadece boyutunu kucultmus gıbı gorunmek ıstıyor olabılır ama eger oyleyse bunun cevabını bulamıyacagım ve elımde kanıt olmayacak.
fotografla az cok ılgılenenler anlar ; f/20 dıyafram acıklıgında , 1/15 sanıye perde hızında flashsız olarak cekılmıs bır fotografa benzemıyor, o yuzden suphelerim yuksek. soyle fotografa bakıldgımda evet bunda ps kullanılmıs dıyebılıyorum ama yetmıyo :(
ben odakı windows yazısını okumayı basaramadım wind... dıye gordum ve uygulanmıs olabılecek filitre olarak yorumladım bu konuyuda acıklıga kavusturdun sagol

apeks

New member
yani diyorsunki üzerinde oynanmamıs olabılır o zaman bende paranoyaklıgı uzerımden atıp hakkıyla aldı dıyorum :)
gece gece kafa patlattık :)

bu arada fotografın lınkını oradan kaldırırsam sorun olmaz heralde belkı yarısmacılardan bırı hackhell e uyedır ve burada uzerıne boyle bır muhabbet yapılmıs dıye gorebılır....hoş olmaz yani :)

emre91

New member
ben resimleri slayt şeklinde avatar yapmak istiyorum. 5-6 resim slayt şeklinde avatarda dönüyor. hangi programı kullanabilirim. lütfen yardımcı olun.

HTML