Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

X™

New member
Merhaba ben Swismax kullanıyorum , intro yu yapıyorum ancak kaydettikten sonra yazılar ters , resimler ve yazılar siyah beyaz çıkıyor

Nasıl düzeltebilirim

Saygılarımla...

X™

New member
Buradan indirmiştim zaten crackliydi :ter: anlayamadım , bildiğin başka bir link var mı swishmax için ?

Saygılarımla...

berkan04

New member
ben bilgisayar a format atınca doğal olarak photoshop u yeniden yükledim ama yüklerken yani zipten data1.cap çıkmadı bu yüzden de yükleme olomadı acaba data1.cab boyutu bayaı büyük heralde birisi rapidshare den veya başka biryerden uploadlayıp gönderebilir mi
\Photoshop_CS2_tryout\Photoshop CS2\Adobe(R) Photoshop(R) CS2/ içinde olması gerekiyor ama bende yok :( :(

Yada acaba adobe photoshop cs2 nin başka bir yükleme noktasıda olabilir adobe nin resmi sitesinden indirdim ama data1.cap çıkmadı ondan başka bir yere uplod edilmiş bir link biliyorsanız o da yeter yani :(

мάgηєtά

New member
berkan04 başka bir yerde link olduğunu sanmıyorum şöyle söyliim ben macromedia flash pro 8.0 versiyonunu indirmiştim kurmayı denedim hata verdi kurulmadı birkaç deneme sonrasında ne olduysa kurmuştu birkaç kere daha dene ama başka bir yere birinin upload edeceğini sanmıyorum nasıl olsa adobeden indirmekte bir kısıtlama söz konusu değil

X™ valla versiyonuna gore crackini bulmalısın ben bulursam iletirim

berkan04

New member
ilgin için teşşekür ederim
evet 5 . kez indiriyorum :D hehehe (umarım olur)

yani 2 kere explorer den denedim olmadı
avant tan denedim olmadı
ideal browserdan denedim olmadı
mozilla firevox tan indiriyorum şuan

berkan04

New member
magnetaaa,,,

sonunda indirdim photoshop u sorunsuz çıktı sadce şu dosya çıkmadı yaaa :( :( :(
ama diğer hepsi çıkıt birisi buraya hemenpaylaştan upload edebiliermi bu dosyayı acaba ????

Photoshop CS2\Adobe(R) Photoshop(R) CS2\commonfilesinstaller\data1.cab

diğer data1.cab çıktı bu çıkmadı yaa 86 mb boyutunda hemenpaylaştan upload edebilirmisiniz acaba :( :( :(

birtek bu dosya çıkmadı da

Teşşekürler

spawn_342

New member
acaba resımlere yanık ızı gıbı efecklerı nasıl yapabılırz :eek:

berkan04

New member
önemli değil magneta düşünmem yeterli , Yardımların için Çok teşşekür ederim ;)

Diğer arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum :eek:

HTML