Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

unknown666

New member
Ya bir aralar, buralarda mıydı neydi? Örneğin, bir cep telefonun üzerinden markayı silip aynı şekilde başka birşey yazma vardı... Nasıl yapıldığını biliyor musunuz?

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
Yahu magneta abicim benim hani kuma yazi yazma varya onun gibi bi animasyon yapmam lazim.."Gözde" yazcak sonrada dalga gelip yazıyı silcek bu tur bi calışma ornegi anlatilmamışta bana anlata bilirmisiniz_?şuanlık tek sorun bu...

X™

New member
arkadaşlar merhaba :) nihayet benimde işim düştü ps la ilgili...

eskitilmiş kağıt , parşömen yapımı hakkında bir tutorial linki ya da

hazır eskitilmiş kağıdı olan var mı :) cok makbule gececek ...

мάgηєtά

New member
X™' Alıntı:
arkadaşlar merhaba :) nihayet benimde işim düştü ps la ilgili...

eskitilmiş kağıt , parşömen yapımı hakkında bir tutorial linki ya da

hazır eskitilmiş kağıdı olan var mı :) cok makbule gececek ...
vardı öyle bi ders buraya link koyarım bulursam

edit:

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=60290
2. mesaj
resimleri sağ tıkla hedefi farklı kaydet deyip bilgisayarına indir
daha yenilememişim

.:CHECHEN

Banned
ya arkadaşlar ben 3ds max studio 9 u indirdim ama pc'im sp1 ve int.explorerim 6.0 olduğundan açmıyor ve hata veriyor ne yapabilirim buna uygun bi sürüm yokmudur niyet ettim programı öğrenmeye oda zırta pırta hata çıkardı lütfen yardım edin

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
photoshopta renksiz resimleri renklendirmeyi birturlu beceremedim bunun resimli anlatımı yada kolay bir yontemi felan varmı

Banned
magneta.hoca prog.u evde yükledim aynı hatayı verdi evdede net yok o senin dediğin patchi bulursan atabilirmsin buraya

мάgηєtά

New member
cℓuввєя' Alıntı:
photoshopta renksiz resimleri renklendirmeyi birturlu beceremedim bunun resimli anlatımı yada kolay bir yontemi felan varmı
benim verdiğim bi ders vardı dj linki eklicem az sonra

!StayAway!' Alıntı:
magneta.hoca prog.u evde yükledim aynı hatayı verdi evdede net yok o senin dediğin patchi bulursan atabilirmsin buraya
gecen kusura bakma elektiriğin azizliğine uğradık

http://rapidshare.com/files/9309569/mrfix.reg.html bu olması lazımdı ama bi dene bakalım

karabasanx

New member
arkadaşlar en imagereadyde bir animas yon yaptım 20 frame den oluşan bir animasyon bunu gif uzantılı yapmak için file>save optomize as diyorum bana bi ekran açıyor ve içinden images*gif olanı seçiyorum ve kaydettiğim yere images adında bir klasör açıp tüm frameleri ayrı ayrı bu klasörün içine atıyor..benim bu animasyonu tek bir gif olarak kaydedeblimem için ne yapmalıyım işin zor kısmını başardım ama kolay kısmını yapamadım gif. yapamadım animasyonu...

Banned
мάgηєtά' Alıntı:
kuruldumu hacı ?
baba sorma cafedeyim hala:D evdeki pcye kuracak mühibatıda bulamadım henüz 700KB lik şeyide bi cdye atmak günah ya hep flashdiske atıcam diyorum çıakrken evde unutuyorum gavur icadını inşAllah bigün unutmicam ve atıcam flashdiske işte o gün varya o gün o gün benim günümdür:D:D

HTML