Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

antiix

New member
arkadaşlar 150-200 adet resim ve hepsi aynı boyutta ben bu resimlerin hepsinin sağ alt köşesine yazı yazmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum photoshop ta yapamadım

мάgηєtά

New member
antiix' Alıntı:
arkadaşlar 150-200 adet resim ve hepsi aynı boyutta ben bu resimlerin hepsinin sağ alt köşesine yazı yazmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum photoshop ta yapamadım
antixx

şimdi ps yi aç

sonra ctrl+F9 a bas

Hemen pencerenin sağ alt köşesinden "Create new actions" u seç

Açılan pencerede actiona bir isim ver.

Function Key" bölmesinden action için kısayol tuşu belirle, örnek:"Ctrl + F2"

Record butonuna bas.

sonra yazı yazmak istediğin resimlerden birini aç, yazını yaz, sawe for web de, istediğin biçimde kaydet...

"Stop" butonuna bas ve kaydı bitir

sonra

tüm resimleri photoshop penceresine sürükle

seçili resimde ctrl+F2 yaptıkça yazıyı yazar ve ilkini kaydettiğin klasöre kaydeder

yani resimlerin hepsini attınya onlar pencere pencere duruyo birini seç ctrl+F2 yap[bu senin belirlediğin kısayol]

hepsini yap bitti

Adalente

New member
Selam

Arkadaşlar beni Yeni Başladım ve Bu Brush dediğiniz Art dediğiniz Şeylerin ne oldugunu nasıl yuklendıgını Öğrenmek istiyorum Cafcaflı yazıları yazdıgımız seyleride Acemiliğimin kusuruna bakmayın sadece ir hevesdir benimki Resimleri Canlandırmayı cok istiyorum ilgi alakanıza şimdiden teşekkür Ederim Linklerin Çogununda ölmüş oldugunu bildirmek isterim..:sigara:

waterres

New member
Arkadaşlar bu flash template lerdeki iletişim formları varya ben onu birtürlü çalıştıramadım, nasıl çalışacağı hakkında yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler...

мάgηєtά

New member
waterres' Alıntı:
Arkadaşlar bu flash template lerdeki iletişim formları varya ben onu birtürlü çalıştıramadım, nasıl çalışacağı hakkında yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler...
formu editlemen lazım
şimdi templateyi editledin dimi
templatedeki formu bul
onun submit filan yzan butonu vardır yukarıda yazılanları gönderen,
o butonun kodlarına bak

Adalente' Alıntı:
Arkadaşlar beni Yeni Başladım ve Bu Brush dediğiniz Art dediğiniz Şeylerin ne oldugunu nasıl yuklendıgını Öğrenmek istiyorum Cafcaflı yazıları yazdıgımız seyleride Acemiliğimin kusuruna bakmayın sadece ir hevesdir benimki Resimleri Canlandırmayı cok istiyorum ilgi alakanıza şimdiden teşekkür Ederim Linklerin Çogununda ölmüş oldugunu bildirmek isterim..:sigara:

gerekli herşey forumda mevcut tutorialleri takip edersen öğrenemeyeceğin şey yok
linklerin lü olma konusuna gelince sanırım resimleri göremiyorsun
cookies lerini sil hackhell.net ten giriş yap

chebba

New member
ya arkdaşlar ben bitane photoshop programı istiorum ama böle çok karşk bişi olmasn hani ne bilm böle güzel şekiller falan ekliyebilim resime melek kanadı gibi falan:))şimdiye kadar milyar tane program indrdim bitane kafama göre bulmadm varsa bildiinz bi program yardm edinn yaaa:)sevaptır:p

ptaah

New member
ya herkesten özür dilerim ama subscription key(norton 2005) ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

mc_chamur

New member
flash da iletişim formunu e-maile nasıl gönderebilirim

hazır flash templatelerde iletişim formu varya oraya yazılanları e mail e nasıl yollarım? yani submit butonunun kodu... ==> m***@****.com
-------------------------------------------------------------------
edited by magneta
Reason; Email adresi vermek yasak ;)

HTML