Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

мάgηєtά

New member
AhenG' Alıntı:

bu resimde dagılmış arabayi modifiye etmem lazim edebilen varsa yardım edebilirmi cok onemlide:D:D
aheng gerisini devam ettir iki dk tampon ayarladım renklerle filan oynarsan olur

RESİM:TIKLA

PSD:TIKLA

!StayAway!' Alıntı:
baba sorma cafedeyim hala:D evdeki pcye kuracak mühibatıda bulamadım henüz 700KB lik şeyide bi cdye atmak günah ya hep flashdiske atıcam diyorum çıakrken evde unutuyorum gavur icadını inşAllah bigün unutmicam ve atıcam flashdiske işte o gün varya o gün o gün benim günümdür:D:D
kolay gele ne diyeyim :)

DieseLng

New member
eklentileri indirdim ama nasıl photoshopa ekleyeceğimi bilmiyorum tam olarak yerini söyleyebilir veya gösterebilirmisiniz teşekkürler.

adres63

New member
benımkı photo shoptn biraz uzak bir soru olucak ama bende adobe akrobat ile hazırlanmış bir dosya var ama hazırlayan arkadaş bir şifre koymuş ve bu yuzden worde çeviremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Bu şifreyi nasıl kaldırabılırım

мάgηєtά

New member
adres63' Alıntı:
benımkı photo shoptn biraz uzak bir soru olucak ama bende adobe akrobat ile hazırlanmış bir dosya var ama hazırlayan arkadaş bir şifre koymuş ve bu yuzden worde çeviremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Bu şifreyi nasıl kaldırabılırım
adresle dün msnde konuşurken küçük bi araştırma sonucu bi program bulduk

pdf şifresini kırdı
http://www.verypdf.com/pwdremover/index.htm

daja

New member
Photoshop 8.0 cs de resim boyut küçültme...Mesela 1024x768 den 176x208 e...İmage size dan yapiyorum ama kalitesi bozuluyor...Yardım ederseniz sevinirim...

furkan1988

New member
daja' Alıntı:
Mesela 1024x768 den 176x208 e...İmage size dan yapiyorum ama kalitesi bozuluyor...
Ben image size'ı kullanıyorum bir aksilik çıkmadı büyükten küçüğe boyutlandırmada.
Sen belkide uyumsuz ölçüler kullanıyorsundur ? Mesela verdiğin örnekteki ölçülerdeki çalışmayı o boyutlara getirirsek (vektörel çalışmada aynısı olurmu bilmiyorum )
ama bitmap çalışmada görüntü bozulur.

Eğer boyut önemli değil görüntü kalitesi düzgün bir biçimde orantılı küçülsün dersen..

1024x768 resim orantılı küçüldüğünde 176x132 oluyor örneğin.
Sen istediğin gibi ebatlandırırsın.
Kolay gelsin..

adres63

New member
Arkadaşlar a3 boyutunda bir afiş çıkaracağım bu resmın boyutları kısmını photoshopta nasıl ayarlayacağım çünkü üzerine bir kaç resim ilave edicemde.yardımcı olursanız sevınırım.

chotes

New member
adope photoshopla resmin boyutunu kucultmek istiyorum 10kb yapmam gerekiyor
? nasil yapabilirim ? bilen var mi ?

HTML