..:: Son Dönemde Hackhell Hakkında Sorulan Sorular ::..

nerede eski muhabbetler nerede o eski güzel insanlar eski tadı kalmadı mı ???

• artık slm vermek için uğruyorum

Kullanılan: 21 31.3%
  • ben memnunum

Kullanılan: 8 11.9%
  • modası geçti galiba

Kullanılan: 38 56.7%

• Kullanılan toplam oy
    67

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
sa. cemaat ahanda ben geldim.bir sürü yorum okudum içlerinde eskilerden görebildiğim sadece 4-5 kişi nerede bu insanlar diyorsunuzya bana göre o insanlar hh yi hh yapan kişilerdi.Kimsenin kimseyle çekişmesi sıkıntısı yoktu tabi bir zamanlar kim ki bunları yazan dersenizde boşverin forumda ne zaman kendini beğenmiş yaptığı şeyleri bir halt zanneden bir birbirlerine üstünlük taslamayı seven kibrini ve bencilliğini besleyen küçük kardeşlerimiz çoğaldı o zaman forumda bitmeye başlası sosyal medya diyorsunuz ya bence boş hh daki arkadaşlık face vs den daha sağlamdı bence.. msn vs vardı millet orda da beraberdi neyse ne solesem boş bana düşen selam vermek.Kendinize iyi bakın ve allaha emanet olun.BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
sende saglicakla kal iyi bayramlar dostum.......

CounTRy

Gülen Manyak
Aslinda cok basit seyler var yapilabilecek. Belki eskisi gibi olmayacak ama su andan daha iyi olacak oldugunu dusunuyorum. Cok basit bir sey aslinda yapilacak sey. "Vefa"

SaphyR

New member
Bu foruma noolmuş ?

Abi eskiden burası cıvıl cıvıldı.
Şimdi konulara bakıyorum günde 1-2 yeni konu açılıyor eskiden yeni konulara mesaj yazmayı bırak göz atmaya yeterli vakit bulunamıyordu.
Yalnız hissettim kendimi kimse var mı ?

BuNaLım

Bunalım
Ben 2005 kayıtlı biriyim eskiden neler neler olurdu hackhell di o zamanlar :)
Uzunca tartışmalar uzunca sohbetler uzunca dostluklar.
Şimdilerde bakım dedim kimse kalmamış. ve forumda canlılık bile yok.
Üzüldüm hackhellin bu haline ben bile zamanında 2006 :) daha burda sabahlardım.
Neden böylemi oldu.
Herkes facebook twitter'de sosyal medya resmen türk halkını bitirmiş bitirmeyede devam edicek.
Bilgi denilen birşey yok, sadece resim paylaş video paylaş herkes sanatçı herkes güzel söz yazarı ...
Türkiye olarak dur demenin zamanı kapatsalar dnsyi kitleselerde kimse giremese facebook twittere....

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
eski dostlarrr eski dostlar (aklima eski dostlar sarkisi geldi bir an:) )saka bir yana ne diyeyim cok zor ama simdilerde insallah düzelir.............

HoCuSPoCuS

Supernatural
eskisi gibi olması zor görünüyor

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
IP bile değiştirmeden her daim buradayız

ℓσя∂

Altın Üye
Kıymet bilinmediği için buralar boşalmış olabilir...

Eski zamanları özledim :)

Selamlar..