..:: Son Dönemde Hackhell Hakkında Sorulan Sorular ::..

nerede eski muhabbetler nerede o eski güzel insanlar eski tadı kalmadı mı ???

• artık slm vermek için uğruyorum

Kullanılan: 21 31.3%
  • ben memnunum

Kullanılan: 8 11.9%
  • modası geçti galiba

Kullanılan: 38 56.7%

• Kullanılan toplam oy
    67

Я@SmUsSعN ™

♥ нєяşєуỉи нαуıяℓıѕı ♥
nerede eski muhabbetler nerede o eski güzel insanlar eski tadı kalmadı mı ???

tadı kalmadı mı ???

kent55

Super Moderator
aslında bunu nerede o eski hackhell diye sormak yerine nerde o eski arkadaşlar demek daha iyi olur .. çünki hackhell yine burda :smile:

kimi evleniyor kimi askere gidiyor kimi hayatla mücadeleye atılıyor .kimisi sosyalmedya ile haşırneşir .. herkes birşeylerin uğraşı ile ..

arasıra selamlarını alıp iyi olduklarını duyduğumuzda bizlerde seviniyoruz ..

yeni olan arkadaşlarımızıda sizler tanımadığınız için boşluktaymış gibi geliyor .. ama hh yine devam ediyor ..
tabikii eski muhabbetler yok eski yoğunluk yok buda sosyal medya twittter ,facebook gibi sitelerden kaynaklanıyor artık forumlar sadece yardım amaçlı olarak kullanılıyor ..muhabbet ve diğer paylaşımlar sosyal medya ile devam ediyor ..

sonsuzluğa

Moderator
hayatta ne aynı kalıyor ki...

DarthErim

Altın Üye
Adam gibi paylaşımlara devlet babanın izin vermemesi de bunlara eklenebilir.
forumda kala kala belierli siyasi görüşlerin yada amaçların insanları kaldı aktif olarak.

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
en eski üyelerden biri olarak bu konu hakkindaki düsüncelerimi kent arkadasimiz belirtmis gayet güzel bir sekilde üstüne ekliyebilecegim tek su olsa gerek
gönül isterdiki hersey ayni kalabilse ama olmuyor malesef hayat yillar ile beraber durmaksizin akip gidiyor önüne gecilmeksizin..............

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
anket için ne desem bulamadım.. Kent'in dediği binevi açıklayıcı bu konuda aslında..
4 senedir bu forumda olmama rağmen ilk 2 sene geçirdiğim süre ile son 2 senede geçirdiğim süre arasında dağlar var.. Hep gözler eskiyi aramakta.. hepte bunu belirtmekteyim.. Arada sırada eski üyelerle konuşmaktayım ama tabikide onlarda artık sosyal medyada..
Eski günlerine dönermi forum bilmem ama ben yardım için daima burdayım.. bu aileyi seviyorum.

Я@SmUsSعN ™

♥ нєяşєуỉи нαуıяℓıѕı ♥
bende 2006 yılından beri burdayım yani 20 yaşındaymışım üye olduğumda şimdi 26 yaşındayım gerisini siz düşünün... o yüzden eskiyi duygusal biçimde anıyorum ne güzel günlerdi die yada çok mu duyusalım ben eskiye takılan biriyim o bakımdan geçen yıllar yüzündende hey gidi hey demek zorunda kalıyorum... =(

react

Admin
Artık enformasyon öyle bir hale geldiki herşey anlık yaşanıp, bitiyor. Haliyle zaman da su gibi akıp geçiyor. Forum sitelerinin o hiyeraşik düzenine artık kimse rağbet etmiyor, çünkü ağzı olan konuşmak kendini ifade etmek istiyor. He biz delimiyiz ki hala buradayız? Elbette bizi burada bağlayan bazı düşünce birliktelikleri var;belki yaşanmışlıklar belki yine o eski günlerdeki muhabbetlere duyulan hasret... Ne olursa olsun biz yine de buradayız ve paylaşmayı, paylaşılanı takip etmeyi alışkanlık haline getirmişiz. Bizi mutlu eden işte böyle arada sırada da olsa hayat meşgalesine kapılıp kaybolup giden arkadaşların girip selam vermesi, nasıl gidiyor beyler? diyebilmesi. Belki bu bile yetiyor buraya yine emek harcamaya.

cgokhans

New member
aslında bunu nerede o eski hackhell diye sormak yerine nerde o eski arkadaşlar demek daha iyi olur .. çünki hackhell yine burda :smile:

kimi evleniyor kimi askere gidiyor kimi hayatla mücadeleye atılıyor .kimisi sosyalmedya ile haşırneşir .. herkes birşeylerin uğraşı ile ..

arasıra selamlarını alıp iyi olduklarını duyduğumuzda bizlerde seviniyoruz ..

yeni olan arkadaşlarımızıda sizler tanımadığınız için boşluktaymış gibi geliyor .. ama hh yine devam ediyor ..
tabikii eski muhabbetler yok eski yoğunluk yok buda sosyal medya twittter ,facebook gibi sitelerden kaynaklanıyor artık forumlar sadece yardım amaçlı olarak kullanılıyor ..muhabbet ve diğer paylaşımlar sosyal medya ile devam ediyor ..

en güzel cevap bu olsa gerek.

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
ŔĘĂČŢŎŖ☺;5497455' Alıntı:
Artık enformasyon öyle bir hale geldiki herşey anlık yaşanıp, bitiyor. Haliyle zaman da su gibi akıp geçiyor. Forum sitelerinin o hiyeraşik düzenine artık kimse rağbet etmiyor, çünkü ağzı olan konuşmak kendini ifade etmek istiyor. He biz delimiyiz ki hala buradayız? Elbette bizi burada bağlayan bazı düşünce birliktelikleri var;belki yaşanmışlıklar belki yine o eski günlerdeki muhabbetlere duyulan hasret... Ne olursa olsun biz yine de buradayız ve paylaşmayı, paylaşılanı takip etmeyi alışkanlık haline getirmişiz. Bizi mutlu eden işte böyle arada sırada da olsa hayat meşgalesine kapılıp kaybolup giden arkadaşların girip selam vermesi, nasıl gidiyor beyler? diyebilmesi. Belki bu bile yetiyor buraya yine emek harcamaya.
eski dostum yazini okudumda gercekten cok güzel noktalara deyinmissin yine sana yakisir bir bicimde.düsücelerine tamamiyla katiliyorum..............

Cree

Murat
facebook mahvetti bence forum sitelerini birde hh ayrıydı elimizde büyüdü gibi ve bizde onun elinde büyüdük tabi hatta yaşlandık ne diyim zaman herşeyi yokettiği gibi buradaki o dostluğu arkadaşlığıda yok ediyor malesef herzaman aynı kalamıyoruz aynı müsaitlikle hareket edemiyoruz ama özledim eski günlerimi ben...

xY_sCoRpIoN

New member
Eskilerden konu açıldıkça yaşlanmışım hissine kapılıyorum nedense (= HH de öyle..

herroli

Türkoğlu Türk
яєℓαχℓιƒє;5496728' Alıntı:
anket için ne desem bulamadım.. Kent'in dediği binevi açıklayıcı bu konuda aslında..
4 senedir bu forumda olmama rağmen ilk 2 sene geçirdiğim süre ile son 2 senede geçirdiğim süre arasında dağlar var.. Hep gözler eskiyi aramakta.. hepte bunu belirtmekteyim.. Arada sırada eski üyelerle konuşmaktayım ama tabikide onlarda artık sosyal medyada..
Eski günlerine dönermi forum bilmem ama ben yardım için daima burdayım.. bu aileyi seviyorum.
Katılıyorum.Hep bir eskiye özlem var.Ama ben Hackhell'in birgün yine eski günlerine döneceğine canı gönülden inanıyorum.

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Foruma Ne Oldu Ne Olacak ???

Foruma Ne Oldu ???

10 gundur foruma giremedim database error hatasi aldim arkadaslar ne oluyor ne bitiyor artik el atin veya aciklama yapin bir kac kisiye mail attim cevap gelmedi facebook sayfasi aktif degil

ayrica forumda turkce karater goremiyorum

http://www.hhportal.com/yardim-ve-destek/813666-forumdaturkce-karakter.html

guncellik kalmadi forumda tamamen dibe vurduk mu yani???

lutfen ne yapilmasi gerekiyorsa teknik acidan yapilsin sonrasi gelir herkes ustune duseni yapar yillardir hackhelldeyiz bu olusumu kaybetmek bu kadar kolay olmamali