Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Forum kuralları:

23. Türkiye Cumhuriyeti Devletini , Milletini yaşayan her bir ferdini ( hakkında kesinleşmiş
bir mahkeme kararı bulunmadan ) küçük düşürmeye , aşağılamaya yönelik tahrik edici , yerici ,
üyeler arasında polemik yaratılmasına ve ortamın gerginleştirilmesine neden olacak ( konular ) açılması yasaktır.

K€LKiTLi;4109481' Alıntı:
28 Şubat kalleşliği...

28 Şubat, alçakça hazırlanmış, kalleşçe provokasyonlarla yürütülmüş, haince yapılmış bir hükümet darbesidir.

Bazı aklı evveller hâlâ topluma 28 Şubat'ın darbe olmadığı mavalını anlatıyorlar.
Bal gibi de darbedir. Hem de yapılan darbeler içinde en kalleşane yapılan bir darbedir.

Türkiye'yi 28 Şubat'a getiren süreç tamamen kurgusaldır, senaryodur, aldatmacadır, kalleşçedir.

28 Şubat aynı zamanda ülkenin 70 milyar dolarının soyulduğu bir süreçtir.

Türkiye'nin en büyük banka soygunları 28 Şubat sürecinde gerçekleşti. Onlarca bankaya el kondu. İçi boşaltılan bankaların borçları Hazine'den ödendi.

Sonra 28 Şubatçı generaller emekli oldular ve her biri bir bankanın yönetim kuruluna girdiler.

Postmodern darbe aynı zamanda postmodern bir soygundur.

28 Şubat'ın en önemli aktörleri medya, banka ve holdinglerdir. Bütün bunları yönlendirenler de Türkiye'nin en saygın kurumunun generalleridir.

Onu bunu bilmem, 28 Şubat aynı zamanda en kanlı darbedir. Zamanı gelince elbette gerçekler bir bir ortaya çıkacak.

Hiçbir kalleşlik gizli kalmaz!

Nuh GÖNÜLTAŞ
[/SIZE]
Bu konu içeriği itibariyle 28 şubatta görev yapan generallere hakaret etmek amacıyla yazılmış ysal açıdan suç unsuru taşıyan bir konudur. Forum sitesinin bu suça müşrik olmaması adına konunun derhal kapatılmasını taleb ediyorum.

MG_eVİL

New member
Forum kuralları:

23. Türkiye Cumhuriyeti Devletini , Milletini yaşayan her bir ferdini ( hakkında kesinleşmiş
bir mahkeme kararı bulunmadan ) küçük düşürmeye , aşağılamaya yönelik tahrik edici , yerici ,
üyeler arasında polemik yaratılmasına ve ortamın gerginleştirilmesine neden olacak ( konular ) açılması yasaktır.

Bu konu içeriği itibariyle 28 şubatta görev yapan generallere hakaret etmek amacıyla yazılmış ysal açıdan suç unsuru taşıyan bir konudur. Forum sitesinin bu suça müşrik olmaması adına konunun derhal kapatılmasını taleb ediyorum.
bendende sana bi kıyak konu kaynağı :goz::goz::goz::goz:

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/554880-28-subat-kallesligi.html

zerkli

New member
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/554982-askin-yasaklandigi-ulke.html

bölümle alakasız bir konu

kardes terbıyesızlık yapma osmanlıda hıc bır padısah carıye veya esır kadın ıle evlenmemıstır terbıyesızlık yapma oku ogren sapık supuk ınsanların yazılarını yazma kendı gorusunse kendıne sakla goren adam zannetsın senı art nıyetın yoksa kendıne alma varsa alabılırsın ................osmanlıda korsan mı var dengesız mısın nesın arastır ogren arkadasım gecmısını bılmeyen veya kotuleyen toplumların gelecegıde olmaz aklında olsun

bu üyenin akıllanacağı yok. süresiz banlanmasını talep ediyorum

zerkli

New member
kardes dın le ne alakası var musluman ım ve neyın ne oldugunun farkındayım akp ımajı ılımlı ıslam ımajıdır ılımlı ıslam dada etlı sutluye batı ya karısılmaz kuzu gıbı ıbadet et somurul fettullah cılar baslatmıstır nıyemı gercek ıslam batıya haksızlıga somurulmeye karsıdır da ondan ınancı bozulan ınsan umutsuz olur ve dogru yanlıs ayırt edemez batı ya hızmet eder dogru yaptıgını sanır yanlıs yapar vatan kutsal dır ve ......vatanı olmayan mılletler yok olmaya mahkumdur M kemal ataturk .....ıslam dınını okumak arastırmak lazımdır ...........s.p

kardes terbıyesızlık yapma osmanlıda hıc bır padısah carıye veya esır kadın ıle evlenmemıstır terbıyesızlık yapma oku ogren sapık supuk ınsanların yazılarını yazma kendı gorusunse kendıne sakla goren adam zannetsın senı art nıyetın yoksa kendıne alma varsa alabılırsın ................osmanlıda korsan mı var dengesız mısın nesın arastır ogren arkadasım gecmısını bılmeyen veya kotuleyen toplumların gelecegıde olmaz aklında olsun

clon üye olduğu kanısındayım.

olimpiyat

New member
... Bir de madem tartışmayı bilmiyorsunuz, hakaret etmeden duramıyorsunuz, o zaman ne işiniz var siyaset tartışmakda? Herkes siyaset tartışabilir diye bir kural yok.
bu adama ne zaman smodluk verdinizde böyle form adına yok gösteriyor birilerini kovuyor??herkez herkezi kovabilirmi bu formda?

luckleon

New member
Kimlerin başkalarını tahrik ettiğini de görün lütfen...

bi vızıltımı duydum:durdurun
Benden hoşlanmamınız objektif bakmamanıza neden olmamalı.

Olimpiyat nickli üye, her zaman olduğu gibi laflarımı çarpıtmaktadır. Ben kimseyi forumdan falan kovmuyorum. Edebinle tartışmayı bilmiyorsanız tartışmak zorunda değilsiniz diyorum. Bu böyle biline.

Bir de

pm de sana benim mesajlarımı alıntı yapmamanı söylemiştim sanırım ...
üyenin talebi forum kurallarına uygunmudur? Buna da bir açıklık getirin herkes öğrensin.

Saygılarımla... inadına...

Newwave

Altın Üye
Kimlerin başkalarını tahrik ettiğini de görün lütfen...

Benden hoşlanmamınız objektif bakmamanıza neden olmamalı.

Olimpiyat nickli üye, her zaman olduğu gibi laflarımı çarpıtmaktadır. Ben kimseyi forumdan falan kovmuyorum. Edebinle tartışmayı bilmiyorsanız tartışmak zorunda değilsiniz diyorum. Bu böyle biline.

Bir de

üyenin talebi forum kurallarına uygunmudur? Buna da bir açıklık getirin herkes öğrensin.

Saygılarımla... inadına...

Öncelikle ben kimseden kişisel olarak hoşlanmıyor değilim böyle

bir lüksüm yok ve herkese eşit mesafedeyim bundan kimsenin

şüphesi olmasın bizim tek istediğimiz forumun kurallar çerçevesinde

akışını sağlamak üyelerin rahat ve huzurlu bir ortamda katılımlarını

gerçekleştirmelerine , paylaşım göstermelerine yardımcı olmaktır.

İsteyen herkes herkesin mesajından forum ve bölüm kuralları

ve saygı çerçevesinde alıntı yapabilir bunda bir sakınca yoktur.

Bu başlığı şikayet ve öneri dışında kullanmamanız gerektiğini de

( bir başka üyenin sizin hakkınızda yaptığı şikayete kişisel yorum

ve cevap vermek gibi ) size son kez hatırlatmak isterim iyi forumlar dilerim.

LOOPUSED

Altın Üye
http://www.hackhell.com/4128854-post5.html
http://www.hackhell.com/4129307-post6.html
http://www.hackhell.com/4129915-post9.html

aynı mesajları kendi görüşünden olanlar bile ağır buldum derken serigatil kendi ağzıylada mahkemece hüküm giymediği halde, belgesiz bulgusuz cia ajanları korumasında falan diyerek kişiler üstünde suçlamalara ve hakaretlerine devam ediyor,, kendi konusuna hit kazandırmak adınada şişirilme mesajlarla tahrik ve bir zümrenin saygı duyduğu insana hakaret etmekte.. bir bakarsanız...

HTML