Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

VolkaN

Altın Üye
Bölümle ilgili öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altından bildirebilirsiniz

[ Bölüm Kuralları ]

Hackhell Forum - Duyuru : Serbest Kürsü

[*]Başlığa Şikayet&Öneri dışında mesaj atmak kesinlikle yasaktır !

[*] Başlık altında her hangi bir üyenin yaptığı şikayete cevap yazmak , yorumda

bulunmak ikili tartışmaya girmek kesinlikle yasaktır bunu yapan üyeler cezalandırılacaktır !

[*]Şikayette bulunurken konu ile ilgili linkleri mesajlarınızda belirtiniz ve eğer üyeden şikayetçiyseniz üyenin kullanıcı adını ve de konudaki mesaj numarasını (veya mesaj linkini) verirseniz şikayetinizle daha kısa bir sürede ilgilenilir. Şikayetlerinizi kurallara aykırı yapmanız durumunda 3 nolu uyarıdaki cezalar uygulanacaktır

iyi forumlar :goz:

sergahcan

New member
şu linkteki anketin kapatılmasını talep ediyorum. çünkü anket tek taraflı, ergenekon bir operasyon adı iken ve türk halkına ait bir değer iken birilerinin henüz davası bile olmayan bir iddia ile ilgili burda karşıt fikre ait tek şık bile bırakmadan bu davadaki insanları yargılayıp suçlu konumuna düşürmüş . lütfen gerekeni yapın.
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=411917

VolkaN

Altın Üye
şu linkteki anketin kapatılmasını talep ediyorum. çünkü anket tek taraflı, ergenekon bir operasyon adı iken ve türk halkına ait bir değer iken birilerinin henüz davası bile olmayan bir iddia ile ilgili burda karşıt fikre ait tek şık bile bırakmadan bu davadaki insanları yargılayıp suçlu konumuna düşürmüş . lütfen gerekeni yapın.
üyenin özgür fikridir müdahalemiz söz konusu olamaz sana göre öyle ona göre öyle

Şu adamın topiclerine dur diyecek kimse yokmu ?
Sürekli akp dalkavukluğu,gariban edebiyatı,ve çogunluklada gercek dısı haberler...

Bir topicinde Türkiye Cumhuriyetinin iyiliği için olsun.
6 ay sonra hangi partiye geçeceksin çok merak ediyorum..
Sen de artık iyice sıkmaya başladın.uzun zamandır muhatap almamaya çalıştım ama haddini çok fazla aşman sabrımı taşırdı.

Arkadaşım benim hangi konuları açıp hangilerini açamayacağıma sen karar veremezsin.zaten senin haddinede değil.

Burada açtığım konularıda senin hoşuna gidip gitmeme kriterine görede belierleycek halim yok.

Ben nasıl ki senin hangi konuyu açıp hangilerini açmayacağına karışma gibi bir haddim yoksa senin böyle bir haddinde yok

senin yapman gereken konuyu okursun yorum yapmak istersen yaparsın ismemezsen yapmazsın

bu ne saçmalık böyle .İki debir benim açtığım konuların kapatılması için adeta yalvarırcasına çağrı yapıyorsun.Senin böyle bir hakkın var mı?

Benim açtığım konuların hepsi ulusal medyada yayınlanan kaynağı belli konular.eğer yalan diyorsan sende bulursun kaynağını ve yalanlarsın haberimi

Haber hoşuna gitmiyor diye yorum yapmayı bırakıp şahsıma saldırman senin haber karşısındaki acizliği gösterir.

Yöneticilerden den .Bu arkadaşın haddi olmayan konularda insanları kişiliklerine saldırmaması için gerekli işlemin rica ediyorum

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Sen de artık iyice sıkmaya başladın.uzun zamandır muhatap almamaya çalıştım ama haddini çok fazla aşman sabrımı taşırdı.

Arkadaşım benim hangi konuları açıp hangilerini açamayacağıma sen karar veremezsin.zaten senin haddinede değil.

Burada açtığım konularıda senin hoşuna gidip gitmeme kriterine görede belierleycek halim yok.

Ben nasıl ki senin hangi konuyu açıp hangilerini açmayacağına karışma gibi bir haddim yoksa senin böyle bir haddinde yok

senin yapman gereken konuyu okursun yorum yapmak istersen yaparsın ismemezsen yapmazsın

bu ne saçmalık böyle .İki debir benim açtığım konuların kapatılması için adeta yalvarırcasına çağrı yapıyorsun.Senin böyle bir hakkın var mı?

Benim açtığım konuların hepsi ulusal medyada yayınlanan kaynağı belli konular.eğer yalan diyorsan sende bulursun kaynağını ve yalanlarsın haberimi

Haber hoşuna gitmiyor diye yorum yapmayı bırakıp şahsıma saldırman senin haber karşısındaki acizliği gösterir.

Yöneticilerden den .Bu arkadaşın haddi olmayan konularda insanları kişiliklerine saldırmaması için gerekli işlemin rica ediyorum

açıkça bu konu kapatılsın demiyor, tartışmanın lüzumu yok
buraya kişilere cevaben yazılanlarla ve söz düellosuyla şikayet olmaz!
şikayet ediliyorsa link verilir şikayet hakkında 1-2 cümle yazılır
gerisi şov oluyor, tekrarında uyarmayacağım

Kara Kartal

Banned
konumun açılmasını ayrıca konumu gereksiz mesajlarla iftiralarla kirleterek sabote eden lere ceza verilmesini istiyorum

forumunda konuların kapatılması için gereksiz cevaplar yazmak ,sataşmak, iftira etmek serbestmi?

konuları sabote etmek serbestmi?

konumun açılmasını istiyorum ve bir kaç kendini bilmez üye yüzünden emeğimin çöpe atılması bana karşı yapılmış haksızlıktır.konumun kapatılmasına razı değilim hakkım varsa helal etmiyorum...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=424216

konuyu sabote edenlere ceza vermesenizde olur yeterki konum açılsın ...

raul_evs

Banned
+

yazının bir yerinde Ergenekon terör örgütü üyesi İlhan Selçuk deniliyor..
Bu suçtur.
Sırf bizim gibi düşünmüyor diye İlhan SELÇUK gibi ülkenin en namuslu kalemlerinden birine bu tarz bir söylem yapılmamalıdır.

Topic açılırken bazı kriterler getirilmeli.Bazı arkadaslar burayı fettullahın yayın organına çevirdiler.Sürekli Cumhuriyeti kötüleyip,Atatürkün bu ülkeye kazandırdıgı herseye karsı inanılmaz bir nefretle saldırıyorlar..

Bide utanmadan cıkıp bunu eleştirmemize kızıyorlar.
Bakalım daha neler görecegiz...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
+

yazının bir yerinde Ergenekon terör örgütü üyesi İlhan Selçuk deniliyor..
Bu suçtur.
Sırf bizim gibi düşünmüyor diye İlhan SELÇUK gibi ülkenin en namuslu kalemlerinden birine bu tarz bir söylem yapılmamalıdır.

Topic açılırken bazı kriterler getirilmeli.Bazı arkadaslar burayı fettullahın yayın organına çevirdiler.Sürekli Cumhuriyeti kötüleyip,Atatürkün bu ülkeye kazandırdıgı herseye karsı inanılmaz bir nefretle saldırıyorlar..

Bide utanmadan cıkıp bunu eleştirmemize kızıyorlar.
Bakalım daha neler görecegiz...
konu içinde Ergenekon terör örgütü üyesi İlhan Selçuk gibi bir cümle göremedim
anketi açan kişinin görüşleri tek taraflı olabilir ve ne kadar destek aldığnı görmek istiyor olabilir, ona karışamayız
konulara yönelik bu tür eleştiriler konunun içersinde yapılabilir

konumun açılmasını ayrıca konumu gereksiz mesajlarla iftiralarla kirleterek sabote eden lere ceza verilmesini istiyorum

forumunda konuların kapatılması için gereksiz cevaplar yazmak ,sataşmak, iftira etmek serbestmi?

konuları sabote etmek serbestmi?

konumun açılmasını istiyorum ve bir kaç kendini bilmez üye yüzünden emeğimin çöpe atılması bana karşı yapılmış haksızlıktır.konumun kapatılmasına razı değilim hakkım varsa helal etmiyorum...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=424216

konuyu sabote edenlere ceza vermesenizde olur yeterki konum açılsın ...

konuda "sorun çıkaran" varsa, konuyu sabote edenlere her dakika 1-2 post atmak yerine şikayet başlığına bildirebilirsiniz. böylece konu sabote edilemez.Tabi ki bu, bu şekilde karşı görüşte olanları köşeye sıkıştırabileceğiniz anlamına gelmez hiç bir zaman.
konu tekrar açılmıştır

raul_evs

Banned
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ;2948966' Alıntı:
konu içinde Ergenekon terör örgütü üyesi İlhan Selçuk gibi bir cümle göremedim
anketi açan kişinin görüşleri tek taraflı olabilir ve ne kadar destek aldığnı görmek istiyor olabilir, ona karışamayız
konulara yönelik bu tür eleştiriler konunun içersinde yapılabilir
Ergenekon terör örgütü üyesi İlhan Selçuk da, AK Parti Hükümeti’ne karşı askerin yerine yargının tepki göstereceğini 7 Şubat 2008 tarihinde söylemiş.
yazının 9.paragrafında bu ifade var..

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK

RTE

Banned
İşine gelmeyince şeriatını yapamayınca darbeci dimi şerefsizler bide tbmmde sizin o temsilcileriniz yemin ediyor zaten biraz iman inancınız olsaydı bari yemin etmezdiniz bunca kişinin hakkına girmezdiniz kul hakkıdır beyler..Görürsünüz öbür dünyada ;) 250.000 şehidin hakkına giriyorsunuz..İhanet ediyorsunuz bu vatana.
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=424877

Şahsıma karşı "Şerfsiz" kelimesi kullanılarak hakaret edilmiş

Kara Kartal

Banned
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=424877

Şahsıma karşı "Şerfsiz" kelimesi kullanılarak hakaret edilmiş

şahsına şerefsiz demiş bundan alınıyorsun ama vatana ihanet ediyorsunuz 250 bin şehidin hakkını yiyorsunuz diyor bundan alınmıyorsun enteresan doğrusu

ne kadar şerefli olduğunuz belli olmuş
hakikaten çok şerefliymişsin sana haksızlık yapmışlar sizi destekliyorum?

size katılıyorum ve aynen şikayet ediyorum ama üyeye ceza verilmesinede gönlüm razı olmuyor...

other4

New member
lütfen konuya müdahale edin. iş küfür ve tehtide dönüştü. kişilere gereken uyarı ve işlemi yapın...
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=425638&page=2
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=425638&page=3
Sen insanları kışkırt insanların ailelerine dil uzat onların inancını hiçe say, küfür et. Sonrada biz haklıyız bağlamında şikayet edip bakın biz haklıydık de dimi. Eğer böyle tartışmların olmasını istemiyorsan adam gibi samimiysen ozaman bu konuları açanları uyarıp kimsenin inancına küfür hakaret ettirmezsin.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
karqta, other4 ve sergahcan başlıktaki uyarılara uymadığınız için cezalısınız
diğer şikayetlerle ilgilenilmiştir gecikme için kusura bakmayın