Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

spintrac

New member
Peygamberimizin eşlerini hatta cinsel hayatını eleştirren, müslümanlığın en temel vazifleriyle dalga geçen, AKP ye oy verenleri aşşalıyan "gerizekalı, menfaatçi, beleşçi, cahil, geri kafalı, korkak" diyen bi sürü başlık ve reply geçti bu forumdan... Birazda bunu dien zihniyete eleştiri açılsın ne olucak nedir zorunuza giden..?? Eleştiriyi kaldırmak hatta ona mantıklı saldırmadan cevap yazmak aydın, olgun insanların işi ama maşşallah lafta kültür, aydınlık, entellikte kimseye söz tanımayan kesim 1 kelime bile hazmedemiyor..
haklsıın sayfalar dolusu alıntıyı burda foruma açan zihniyet bizim açtığımız her konuya çamur la sloganla yüklenmeyi marifet sanmakta,,oysa bahsettikleri demokrasi hoşgörü erdemi bunlarda olsa 2 satırlık yorumda küfür etmezlerdi..

Peygamberi ve eşlerini kendi saffınnda göstererek bölücülük-yobazlık yapanlara dikkat ediniz.bölücülüğe-yobazlığa prim verilmemelidir.ne peygamber nede allah sağcı veya solcu değildir akpli hiç değildir.

SickDreTh

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=461614

Bu ve bunun cemaatinden bir iki eleman daha var sürekli forumu provoke edecek topicler açıp yorum yazan herkese alakasız mesajlar atıyorlar.

Cahil oldukları çok açık çünkü neyi savunduklarını bile bilmiyorlar.Ama en azından siyaset bölümünde konu açabilmek için belli bir birikim olmalı.Yoksa kahvede oturan herkes konu açarsa forum düzeni ciddi bir şekilde sekteye ugrayabilir.

Yönetici arkadasların dikkatine..

bu ve bunun gıbı bırcok konu forumumuzda mevcut konunun kapatılması soz konusu degıldır.fakat sıkayetcı veya rahatsız oldugunuz mesaj yada kişi varsa şikayetiniz değerlendirebilirim.

Kara Kartal

Banned
Konu açma limiti artırılabilirmi? yada belli şartları sağlayanlara 5-6 konu açma hakkı verilse nasıl olur?

limitin kısıtlı olmasından şikayetçiyim ...

SickDreTh

Altın Üye
Konu açma limiti artırılabilirmi? yada belli şartları sağlayanlara 5-6 konu açma hakkı verilse nasıl olur?

limitin kısıtlı olmasından şikayetçiyim ...
maalesef suan konu lımıtını artırmayı dusunmuyoruz.
ilerde olabilir.

VolkaN

Altın Üye

VolkaN

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=463626&page=2

Forumda delikanlı kesilen bu faşist zat mesajında açıkça tehdit ediyor.
mesaj editlendi ancak ikinizi son kez uyarıyorum su konuyla alakasız laflarınızı pm ile halledin.

ayrıca senınde mesajını editliyorum kimseyi bilgisizlikle hele hele koca bir grubu asla itham edemessin sen bilgi ölçermisin bu tavırlarınıza bir son verin

ikinizi son kez uyarıyorum tekrarında ikiniz birden ceza alırsınız

iyi forumlar

emrah1607

Banned
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3355564&postcount=17

bu yorumda kaynaksız örnekler ve iddialarla ve ne alakaysa şapka kanunun gene dini ayetlere ve hadislere gene kaynaksız bir şekilde dayandırarak yapılan devrimi ve o devrimi yapan insanları dinsiz gibi gösterme çabaları bulunmaktadır .bu yaptığından vazgeçerse seviniriz .vazgeçmezse yazıda kendine ait olmayan beyanların hepsine tek tek kaynak eklemeli diye düşünüyorum

aradan yarım saat geçti ikinci yanlışını yapmış neb34.30 dk sonra yine kaynaksız bir yazı.üstelik ayet .üstelik yanlış

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3355645&postcount=18

burdada yazdığı ayetin kaynağını belirtmemiş .diyanetin sitesinde baktım onun sölediği ayet aynı değil .

Haber ve kendinize ait olmayan gorusleri paylastıgınız konularda kaynak vererekten belirtiniz.

bu maddenin anlamını biraz daha açıklarmısınız kurallar kısmına .yani burda kural yazılı olmasına rağmen birileri kaynaksız konu açıyor ve eski üyelerde yapıyor bunu . benim üstteki şikayetimden sonra kurala rağmen sicdreth konuya kaynak ekleyin diye uyarı yazdı ama hala bişey yok .

sonuç olarak kaynak belirtmeyen yazılar kural varken uyarılmadan silinmeli diye düşünüyorum .yada uyarıp beklenecekse bunun süresi bellimidir . çünkü o kaynaksız yazılar zaten uzun bir süre durdumu okuyanları etkileyebiliyor .herkes okuduktan ve büyük bir kesim bu kaynaksız yazı yüzünden yanlış düşünmeye itildikten sonra kaynak eklenmeme durumunda mesajın silinmesininde bir anlamı olmuyor diye düşünüyorum .

bu merak ettiğim şeyler hakkında bilgi alabilirmiyim .ve bu maddede söylediğim hususlar hakkında bir düzenleme yapılması mümkünmüdür .yanılgılara yol açan kaynaksız yazılar insanları yanlışa itebiliyor .önemli bir sorun bence

Leke

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3356631&postcount=43

Allah'ın emri ile emretmek,nehyettiği ile nehyetmek Müslümanlar için vecibedir.Bu millette kızılların adetini conilerin adetini yaptıysa da başına sağlam adamlar geldiği zaman bir günde düzelir.Ecevit,Morrison Süleyman vb pekçok İslam müdafiini idrak eden bu cemiyet(!) yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştır.
Sürekli Dini siyasete Alet eden bu şahsın , Ne dediğini Türkçe olarak birisi açıklayabilir mi ?
Eski Türkçemi konuşuyor arapça mı ?
Bölüm modlarından bu üyenin uyarılmasını talep ediyorum .
Daha açık bir Türkçe konuşmaya teşvik edilmesini talep ediyorum .
Linkini verdiğim mesajda daha buna benzer birçok kelime var .

emrah1607

Banned
mümkünse biri yukarda yazdığım mesajla ilgilenebilirmi . ve sorduğum konu hakkında bir açıklamada bulunabilirmi ???

SickDreTh

Altın Üye
mümkünse biri yukarda yazdığım mesajla ilgilenebilirmi . ve sorduğum konu hakkında bir açıklamada bulunabilirmi ???
ılk once benım bır tavsıyem olacak emrah.bır sıkayette bulunduktan sonra senden sonra sıkayet eden bırı cıkmamıssa eskı sıkayetını sıl.
ben senın ılk mesajına tesk etmısım yanı ılgılenmısım o sıkayetınle ama ustune bı mesaj daha ekledıgın zaman ben ettıgım tesekkure bakıyorum cunku bu bızım sıkayetlerle ılgılenmıs olma kıstasımızdır.

ıkıncı olarak halıyle serbest kursu bolumundeyız uyelerımız kendı dusuncelerını mantıklı ve tartısılabılır bır sekılde yazıya doktukten sonra konu acabılıyorlar.fakat ıkı uc cumlelık yada satasmaya yonelık sıddet sıddetı ozendırecek kaynaksız konulara dırek mudahalemız sozkonusudur bunları es gecmıyoruz.

konu ıcınde kaynaksız yazıyla herhangı bır tartısmada bulunan uyemızden yorumunda kaynak belırtmesı ıcın uyarıyoruz ve bır gun beklıyoruz belkı onlıne olamamıstır dıye egerkı ertesı gunde kaynak belırtılmemısse yorumunu sılıyoruz bunlar uyenın yazmamıs oldugu konular ıcınde gecerlıdır.

emrah1607

Banned
ok seninde önerini ben uygularım .bizimde hatamız oluyor kusura bakmayın

birgün bekliyoruz dedin ya işte bende onu sormuştum .uyarı yapıldıktan sonra ne kadar bekleniyor kurallar bölümünde süre ile ilgili bişey göremediğim için sormak istedim .açıklama için teşekkürler

Kara Kartal

Banned

Karataş'ın Cenazesi Alevilerin Kutsal Mekanı Cemevi'nde

Hollanda'da ölen terör örgütü elebaşı Dursun Karataş'ın cenazesi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali'nde avukatı ve ailesi tarafından teslim alındı. Cenaze arabasıyla Gazi Mahallesi'ne getirilen Dursun Karataş'ın tabutu, yaklaşık 200 kişilik grup tarafından omuzlarda taşındı. Terör örgütü elebaşı lehine slogan atan grup, Karataş'ın tabutunu Gazi Cem Evi morguna ***ürdü. İsmetpaşa Caddesi'ni trafiğe kapatan grup, terör örgütü DHKP-C lehine slogan attı.

Cem evi önünde açıklama yapan Karataş'ın avukatı Taylan Tanay, güvenlik güçlerinin cenazeden parmak izi almak istediğini ifade ederek, "Biz mahkemeye itiraz ettik. Ancak itirazımız reddedildi ve parmak izi aldılar. Güvenlik kuvvetleri hakkında suç duyurusunda bulunacağız" dedi.

http://www.habertakimi.com/28923-Karatasin-Cenazesi-Cemevi-Morgunda.html
eğerki cem evi fesat yuvasına dönüşüyorsa kutsal mutsal demem yıkarım sen bu sözleri camiler için diyebilecek kadar yüreklimisin

diyebilirmisin ben camiye kutsal demem a. bile q. diyebilirmisin

37 insanımızın hayatına mal olan sivasta şer fesat yapılan 7 camiyi yıkarım diyebilirmisin!!!!

sünnülerin kutsal mekanı camileri hakkında tartışmaya açıkmısın

adam ol kaldıramıyacağın yükün altına yatma haberde bile senin yaptığın kadar provakasyon yok

empatiyse empati sempatiyse sempati buyrun karşılıklı olsun.

cem evleride şer yuvasına dönüşebilir camilerde şer yuvasına dönüşebilir şer yuvasına dönüşen bir şeyin kutsaliyeti kalmaz

ayrıca cemevleri sadece aleviler için kutsal değil sünniler içinde kutsaldır
nasıl biz camilere kutsal olarak tanıyorsak sizde bunu tanıyacaksınız .

yok tanımam benim için kutsal değil diyorsan aynısını bende ...........................

bölücülük yaparak bir yere varamazsın

forum yöneticilerini kınıyorum provakasyon yapan bu zata nasıl göz yumuyorsunuz

camilerde bizimdir cemevleride bizimdir ayrımcılık yapanlar yanlış varsa yıkarız bu tek taraflı olmaz tek taraflı müslümanlık olmaz tek taraflı ancak bağnaz (yobaz) olunur

tekrarlıyorum

empatiyse empati
sempatiyse sempati
buyrun karşılıklı olsun

yarın apo geberdiğinde namazı s......k..... mekanı camilerde kılınacaktır tıpkı diğer terörislerde hırsızlarda sapıklarda olduğu gibi ama biz sünnileri hedef göstererek ayrımcılığa taviz vermek istemiyoruz .

konuyu açan şahsiyetin süresiz banlanması çok doğru olacaktır
forumda bu provakasyona göz yumulması doğru değildir ve foruma zarar vereceği açıktır.

bu mesajı şikayetler kısmınada taşıyacağım.

HTML