Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

ecstasy

Super Moderator
Şikayetiniz çok doğru ve yerinde. Hatam olmuş kabul ediyorum.
Uzunefe nin mesajını ben sildim açık konuşmak gerekirse okumadan silmişim.
Karşılıklı atışmaları bir bütün olarak düşünüp, tüm konuşmaları sildim, hakaret olsun yada olmasın.
Gerekeni yapıyorum.

Ayrıca size tavsiyem, hakaret varsa cevap vermeyin.
Cevap verende aynı ölçüde kusurludur. Şikayet bölümüne yazın.

Kurallarımız herkese eşittir şüpheniz olmasın.

İyi forumlar.

kent55

Super Moderator

hayırlı akşamlar sanırım şikayetiniz bu ...

bu şikayet üzerine yaklaşık 2 ay geçmiş artık bu şikayet üzerine olmasada diğer konular yüzünden kendileri zaten ceza aldılar ..bu şikayet te artık zaman aşımına uğramış ..

sanırım gözden kaçmış .. özür dileriz ..

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK

kent55

Super Moderator

Bu ülke için bu bu ülkenin kültürü için ve Türkçe için nokta kadar bir hizmeti olmadığı halde suratlarına taktıkları milliyetcilik maskesi ile ortalıkta fink atıp birde yapılanlara kara çalmaya çalışan sahtekarlar; boşuna çırpınmayın bu millet kimin ne mal olduğunu çok iyi biliyor.

Sizin haritada adını ve yerini dahi bilmediğiniz ülkelerinde olduğu toplam 150 ülkede Türkçemizi öğretip ve kültürümüzü tanıtan bu insanların yanında sahtekarların bit kadar değer yoktur. Bunu bir çok ilde yapılan Türkçe olimpiyatlarına bu milletin gösterdiği teveccüh söylüyor
kırmızı içinde gösterdiğim yeri bir bütün olarak okuduğunuzda şahısa değil genelleme yapıldığı fark ediliyor .. fındık kabuğunu doldurmayan işler için hakarete fitneliğe gerek yok ..

takım tutar gibi parti tutmayın .. siyaset için birbirinizi hiç kırmayın arkadaşlar ..

daha önce aldığı cezalarında göz önüne alınarak artk bu forumdan clonları ile birlikte uzaklaştırılmasını rica ederim
clonluk taraması yapılmıştır ..kimsenin clonu bulunmamaktadır ..

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK

kent55

Super Moderator
işte üstadım şimdi bu gibi zihniyetler yüzünden bu durumda olduğumuz kesin .. isteyen istediği gibi herşeyi içinde hakaret etmeden eleştirebilmeli .. yapılan bazı dayatmalar ve bazı katı uygulamalar yüzünden bu günlerde olduğumuzun göstergesi .. geçmişte yapılan hataların devam etmemesi adına bu tür ince hatalara hemen ceza vermemeliyiz diye düşünüyorum .. siyaset bölümü sorumlusu arkadaşımız nihayi kararı verecektir ..

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Konu kent55 tarafından (29-09-2012 Saat 06:36 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: chpeeess kelimesi sinimiştir..
eskilerle helalleşmeniz gerektiğini hatırlatırım kardeşlerim,madem ki hak ve hukuk a bu kadar saygılı ve dindar br toplum olduk,kusura bakmayın....

kurallar ve kaideler uymak için konulur,ve hatırladığım kadarı ile volkan kardeşim zamanında bu parti isimleri ile alakalı "sıkıyönetim kuralları" kabilinde metinler ele alınmıştı.

Balık hafızalı toplumumuza mensup kişilerin unutkanlığı ve bir çok kardeşimizin başka diyarlara göçü neticesinde bazı konuların unutulacağını sanmayınız..

Kural kuralsa uyunuz...

Bir gün görüşmek dileğiyle,gidenlerin dönüşü her daim muhteşem olur :)

Aktivist

Banned
Konu benim yazdığım yorum daki Chpesss kelimesi ile ilgili olduğu için mecburen açıklama yapma gereği duyuyorum yoksa amacım gereksiz polemiğe girmek değil

CHPess kelimesi zaten Kent tarafından silinmiş o ara zaten yasaklıyım ( ki hiçte hakaret olmayan bir kelime yüzünden). Peki o halde vatandaşın derdi ne?

Derdi benim süresiz banlanıp forumdan atılmamış olmam. Daha önce clon olduğum gerekçesiyle defalarca beni şikayet edip forumdan atılmamı istedi bunu başaramayınca CHPess yazarak çokkk böyyük hakaret ettiğim gerekçesiyle koşa koşa beni şikayet etti. Şikayet etti ama tam olarak ne istiyor nasıl bir cezaya çarptırılmamı istiyor açık açık söyle(ye)memiş. Aslında amacı benim forumdan banlanıp atılmam ama CHPeess kelimesi ile bunun olmayacağını biliyor. Bu yüzden utandığın da söyleyemedi sanırım

Bunun için verdiği örnek ise evlere şenlik

Neymiş efendim AK Parti yerine AKP denildiği için ceza alınmış mış falan filan .Ben AKP ye oy verdiğim halde hemde iyi bir AKP li olduğum halde her zaman AKP diyorum

Ben Ak Partiye AKP denildiği için ceza verildiğine inanmadığımı belirteyim bu bir

İkincisi ise vatandaş, CHPesss kelimesinden neden bukadar gocundu bu daha da ilginç

Keşke AKP için , Adaletle Kandıranlar Partisi yada AKPKK ve de buna benzer şekilde hitaplar yazıldığı için de azıcık hassasiyet gösterip te gocunabilseydi de bizde kendisini alkışlasaydık

Kendisi her yorumunda AKP ye oy verenler için makarnacı kömürcü badem bıyıklı yalayıcılar ve daha bir çok ağır hakaret ve aşağılamalar yaparken güzel ama ben CHPess yazınca ( ki bu şekilde yazmak bana göre bir hakaret değil) bir den hassaslaştı ve forumdan atılmamı talep etti.

Vatandaşın mantığı herhalde şu: Ben burada eskiyim yani kıdemliyim istediğim gibi konuşma ve de hakaret etme hakkım var siz yenisiniz sizin bu hakkınız yok

Bence forumdan gidecek gitmesine de bahane arıyor. Bu kadar ucuz bahanelerle de biraz komik olmuş

αqqα уєкяυ;1970090919' Alıntı:
sen atatürke de başarısız diyorsun yani ?

sende suç yok arkadaş senin tohumun vatan haini.
http://www.hhportal.com/serbest-kursu/806039-iste-ak-partinin-10-yil-marsi.html#post1970090919

tohumun vatan haini diyerek yaptığı hakarete gerekli işlemin yapılmasını istiyorum

şikayet etmedikçe kendilerini birşey sandılar

αqqα уєкяυ;1970090917' Alıntı:
Babasının hayrına bırakıyor zaten değil mi ? mecburiyetten değil yani. Yav biz her sene fenerbahçeye haksızlık etmişiz tek eğlence fenerbahçe diye.

Sizden büyük eğlence yok. Okuyup okuyup gülüyorum koyunluğunuza...
http://www.hhportal.com/serbest-kursu/806388-boyle-padisahin-yoluna-siz-kurban-olun.html#post1970090917

bu yorumun da da koyun diyerek hakaret etmiş gereğini lütfen yapınız

Aktivist

Banned
tüm topik acayip tırstık haaa, lan sana fikrini kim sordu
kim neye alışacak, kansızlık yapma bulunduğun mağradan çıkma
T.Cumhuriyetin de senin gibilerinin kafaya benzer organları her zaman amerikan malı bir ip te sallandı, az bekle adamlarınında akibeti o olacak
http://www.hhportal.com/serbest-kursu/809397-10-kasim-basbakansiz.html#post1970096868

Daha önce şikayet ettim ama demekki daha açık ve net göstermek lazımmış şikayetleri. bu vatandaşın hakaretleri çok normal mi acaba? Mesela topik derken kasdedilen ne?

yada "kafaya benzer organ " demek ne dir sizce yada lan diye hitap etmek.