Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

kent55

Super Moderator
hiç bir üye sizin yazdığınızı silemez .sadece bölüm yöneticisi silebilir .. ..siz peygamber efendimizi siyasete karıştırırsanız .. bu mesajınız da silinir cezada alırsınız..

yorumlarınıza dikkat ediniz...

YAZICII

New member
hiç bir üye sizin yazdığınızı silemez .sadece bölüm yöneticisi silebilir .. ..siz peygamber efendimizi siyasete karıştırırsanız .. bu mesajınız da silinir cezada alırsınız..

yorumlarınıza dikkat ediniz...

Peygamber efedimizde peki Atatürk Atamız değilmi? Atamıza edilen yorumlara ve açılan konulara da biraz müdahale edin, tek taraflı olmayın, iki tarafıda gözetip adaletli olun.

forumda altın üyelik olduğu aklıma gelince üyelerin mesajları silebileceğini düşündüm neyseki yersiz bir düşünceymiş.

kent55

Super Moderator
ATATÜRK tabiki atamız.. ATATÜRK'e herhangi bir hakaret veya aşağılayıcı bir yazı gördümüzde biz sizlerden daha çok sinirleniyor ve gerekeni yapıyoruz .her kesime eşit şekilde yaklaşıyoruz .. .bunu unutmayın ..

BurakƷ5

Moderator
Peygamber efedimizde peki Atatürk Atamız değilmi? Atamıza edilen yorumlara ve açılan konulara da biraz müdahale edin, tek taraflı olmayın, iki tarafıda gözetip adaletli olun.

forumda altın üyelik olduğu aklıma gelince üyelerin mesajları silebileceğini düşündüm neyseki yersiz bir düşünceymiş.

Atatürk'e hakaret mesajları varsa buradan bildir gereken neyse yapılsın , yetkililerin gözünden kaçmış olabilir.Her zaman her yere yetişilemiyor.

daha iyi hizmet verebilmek adına , bölümlerdeki yetkili sayısı arttırılıyor bundan emin olabilirsin.

SAYGILAR...

Aktivist

Banned
Sizin gibilere ülkesini her türlü pisliğin içine gömen Tayyip gibi liderler lazım.Hitabeyi kimin yazdığımı önemli yoksa içeriğimi önemli ama sizin içerikle ilginiz yok çünkü liderinizle ABD nin kucağına oturmuş sefanızı sürmektesiniz.Ayrıca yakın tarih sizi bu kadar rahatsız ettğine göre sizede batan bir tarafları olmuş demektir.
Bu ülkede yaşayan aklı hür vidanı hür Türk'üm diyebilenlere batan bir şey yok.Batanlar İngiliz,Fransız,Ermeni tohumlarıdır yada ABD uşaklarıdırda ondan.

http://www.hhportal.com/serbest-kursu/778609-%91genclige-hitabe%92yi-inonu-mu-yazdi.html#post5454294

bu densizce yoruma ve hakaretlere cevap verip kendimi onun seviyesine düşürmeyeceğim gereğini yaparmısınız

bir konuda adam gibi tartışma kapasitesi olmayanlar ancak böyle seviyesizce saldırırlar

Aktivist

Banned
siz neyin peşindesiniz anlamıyorum.

adamların hırsız olduğu alman mahkemesinde ispatlandı. hatta muhasebecileri herşeyi itiraf etti. itirafçı oldu. siz daha derin devlet , bok püsür saçmaşıyosunuz.,

yahu savaklar, avanaklar: adamlar paranızı çaldı ve bunu yaparken allahın adını kullandı, siz hala adamları savunuyorsunuz. bu nasıl bir stockholm sendromudur. bu adamlar sizi nasıl soydu ki böyle bir aşkla bağlandınız adamlara.

ama istiyorum ki bu adamlar ceza almasın hatta bunalr gibi 100-150 dernek daha çıksın. siz buna müstehaksınız. hatta daha fazlasını hakediyorsunuz. ve deniz fenerinde, ihlas holdingde, kombassanda, jetpada ve sair şirketlerde parasını kaybedenlere hiç acımıyorum.

bir atasözü vardır. tamamını yazamayacağım. boşlukları doldurun.

akıllanmayacak deliyi
bırak ....sin tımarhaneci.
http://www.hhportal.com/serbest-kursu/787178-deniz-feneri8217nde-orgut-de-yok-dolandiricilik-da.html#post5473415

benim yazımdan alıntı yapıp yazdığı yoruma bakarmısınız hele

ben kendisine uygun dille cevap verirdim ama malum ceza verilirken eşit şartlar gözetilmiyor bu yüzden zor da olsa şikayet kısmına yazıyorum

kent55

Super Moderator
yapılan şikayetler doğrultusun da mesajları inceleyip verilebilecek en doğru kararı vermeye çalışıyoruz.. ve veriyoruz...

bu arkadaşımızın mesajını editledim .. sizlere hakaretten 3 gün cezalı ...

ecstasy

Super Moderator
K

Kutay Alp

Guest
Hoş olmamış lakin hayat devam ediyor, ölenle ölünmez. bana göre cenazelerde arapça zırvalanması ve ölünün üzerinde tepinilmesi gülmekten daha saçma ve sapıkçadır.
http://www.hhportal.com/serbest-kursu/787437-bu-nasil-cenaze-fotografi-boyle-boyle-olur-chplilerin-yasi.html#post5475634

Cenazeler İslami usullere göre kaldırıldığı için cenazelerde okunan ayetler ve dualar doğal olarak Arapçadır.

Cenazelerde Allahın kitabı Kuran dan ve dualardan başka birşey okunmadığına göre "cenazelerde Arapça zırvalanması" demek le her zaman ki gibi dine saldırıp hakaret ediyor

Uzunefe

Altın Üye
Delishmen denilen eleman kendisini ne sanıyor ? Milleti çocuk gibi şikayet etmesini biliyor da kendisi millete de giydiriyor. Bölüm moderatörlüğünü sadece bu görevi alana kadar mı yapıyorsunuz arkadaşlar? Madem gönüllü olarak istediniz bu görevi, gereğini yapın da görelim sitenin kalitesinin nerelere ulaştığını. 7 yıl öncesi ile sonrasını kıyaslayalım... Aksi takdirde Allah'a şükür ölene kadar sözlerimi esirgemeyeceğim.

http://www.hhportal.com/serbest-kursu/790933-saskin-kilicdaroglu.html#post5490979

Attığı Cevap:
CHP ye yapılan eleştirilere "ana baba" üzerinden cevap verme alçaklığın da bulunan geri zekalı soysuzlara diyorum ki kendi ananızdan babanızdan kısaca soyunuzdan şüpheniz var sa bilemem lakin kendi şüpheniz var diye başkalarını da sizin gibi sanmayın. En basit eleştirilere bile soy sop üzerinden dalan şerefsizlere neyi nasıl anlatacaksın işte onu bilmiyorum. Öğrenmekte istemiyorum

K

Kutay Alp

Guest

Bazı uyanık arkadaşlar işin püf noktasını çözmüşler çok eski üye oldukları için nede olsa biz ceza almayız düşüncesi ile kendileri her türlü hakareti yapacak ama birileri de onların hakaretine cevap yazınca "hakaret varrrrrrrr" diyerek koşup gelip şikayet edecek. Hele birde şikayete başlarlen yöneticinin tavrını eleştiren bir iki süslü cümle yazdınmı istekleri şakkk diye yerine gelecek

Evet durum aynen böyle kimsede kusura bakmasın

Şimdi benim de bu konuda söyleyeceklerim ve sonrasın da da şikayetim var çünkü olay bu şahsın bahsettiği gibi değil bu kadar basit hiç değil

Uzunefe denen uyanık şahıs , delishmenin yorumunu buraya taşıyarak hakaret var iddiasıyla şikayette bulunmuş. Tabiki şikayet etmek herkesin en doğal hakkı hele birde hakaret varsa

Ama aynı konuda yani Şaşkın Kılıçdaroğlu! konusunda delishmen nin yorumundan önce bu Uzunefe denen şahsında yorumu vardı ve her ne hikmetse o yorum ordan silinmiş bu yorumu kim silmiş bilmiyorum oraya sonra geleceğim

Ben ve delishmen Şaşkın Kılıçdaroğlu! konusunda CHP yi eleştiren yorumlar yazdık bu Uzunefe de CHP yi eleştirmemize daha fazla dayanamayıp

" CHP olmasaydı babanızın kim olduğu belli olmazdı " şeklinde veya bu anlama gelecek bir cümle yazıp insanın ailesinin namusuna dil uzatacak derece de küstahlaştı hem de delishmenin yorumunu direkt alıntılayıp ona cevaben yazdı bu cümleyi yanlış hatırlamıyorsam. Uzunefenin yorumu silinmesydi ne yazdığını tam olarak görecektik

Uzunefenin bu yorumuna aslında ben cevap yazmayı düşündüm hemde çok daha sert bir şekilde ama delishmen de alıntı yaptığı için delishmen cevap versin diye bekledim

delishmen de bunun üzerine aşağıdaki yorumu yaptı. Bu yorumu yaparken de Uzunefe den alıntı yapmadı. Üstelik isim de yazmadı. Bir nevi ortaya yazılmış bir yorumdu.Çünkü hiç alakasız konular da ara sıra bu tarz küstahlıklar yapılıyor ve yapılan yorumlara bazı densizler çıkıp "bu olmasaydı babanızın kim olduğu belli olmazdı"türünden alçakca cümleler yazıyorlar dıişte delismenin cevabı yarası olan gocunsun şeklindeydi. Tabiki Uzunfe nin yarası vardı ve gocundu Çünkü kendisi sıradan bir CHP eleşirisine hiç alakası yokken "" CHP olmasaydı babanızın kim olduğu belli olmazdı " türünden bana göre de ahlaksızca bir cevap vermişti. ve bu cevaba delismenin aşağıdaki cevabı da bence hakaret değil.

"CHP ye yapılan eleştirilere "ana baba" üzerinden cevap verme alçaklığın da bulunan geri zekalı soysuzlara diyorum ki kendi ananızdan babanızdan kısaca soyunuzdan şüpheniz var sa bilemem lakin kendi şüpheniz var diye başkalarını da sizin gibi sanmayın. En basit eleştirilere bile soy sop üzerinden dalan şerefsizlere neyi nasıl anlatacaksın işte onu bilmiyorum. Öğrenmekte istemiyorum"
Şimdi kimse kusura bakmasın Uzunefenin " CHP olmasaydı babanızın kim olduğu belli olmazdı " şeklinde ki cümlesine bundan daha iyi bir cevap olmaz

Uzunefe denen şahıs sırf CHP yi eleştirdi diye delismene bu cümleyi yazıyor ama aldığı cevap karşısın da koşa koşa gelip şikayet ediyor. valla ben olsam daha ağırını yazardım . Kendisi yazarken iyi başkası yazarken koşa koşa gel şikayete oh ne güzel dünya

Şimdi gelelim uzunefe nin aynı konu daki yorumunun nasıl silindiğine

1. Eğer bu yorumunu kendisi silipte gelip delishmeni şiakyet ettiyse ortada kişilik sorunu var demektir

2.Yok eğer şikayet sonucu konuyu inceleyen smod arkadaş (ki bu sanırım ecstasy ) sildiyse o yorumu , Şikayeti inceleyip uzunefe nin bir önceki yorumunu silip sadece delishmene ceza vermek nasıl bir yöneticilk tarzı madem uzunefe nin yorumunda hakaret yoktu neden sildiniz. Uzunefenin yorumu hakaret içeriyorsa ona neden ceza vermediniz de sadece delismne verdiniz.

3. "CHP olmasaydı babanızın kim olduğu belli olmazdı " şeklinde ki bir cümle normal bir cümlemi ki buna verilen çok yerinde ve de haklı cevaba ceza verdiniz. Sonuçta CHP bir siyasi parti değil mi kardeşim. CHP yi eleştirenlerin namusuna dil uzatma densizliğine ceza yok ama densizliğe cevap vermek suç öyle mi. Bu iş okadar basit değil ecstasy kardeş bilmem anlatabildim mi.

bu konuda sadece delismnenin ceza alması zoruma gitti açıkcası. Çünkü delishmen den önce ben cevap vermeyi hatta daha sert bir cevap vermeyi düşünüyordum demek ki verseymişim ben ceza alacaktım.Bu yüzden bu açıklamayı yapma gereği duydum

Şimdi ben de Uzunefe nin silinen yorumunu şikayet ediyorum lütfen gerekli işlemi yapar mısınız