Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/686682-evet-derseniz-bu-rezillikler-olacak-5.html#post5133642

Bu üye kim oluyor da bir genel başkan hakkında " beyinsizce " yakıştırması kullanıyor. Bizim de laflarımız var Erdoğan ve tayfası hakkında fakat forum adabını biliyoruz. Takıştırmalar yaptılar gereksiz lakaplar taktılar. Ama bu kadarı fazla artık. Bunun cezası sadece yorumu editlemek ise , benim de Erdoğan ve tayfası hakkında çok güzel sıfatlarım var. Hepsini de gönül rahatlığı ile kullanırım o zaman.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/686918-12-eylul8217de-yuzde-53-suphesi-3.html#post5135936

Din sokulmasa buraya keşke , mazhariyet bunlara kaldı .

--------------------------------

Bir ara kapatıldıklarını gördüm ancak emin olamadım kaynak yüzünden mi başka sebepten mi diye sorma gereği duydum ;

İlk kurşun ve odatv kaynakları geçerli mi ?

iLk kursun biLdiqim kadarıyLa İzmir'de yereL gazete...

Odatv de; yazete, habervaktim, internethaber, korsanhaber gibi gazete portaLı...

milyonLarca kez dememize raqmen aynı sey tekrarLanıyor... şikayet ihbar konularını gereksiz yere ikili konusmaLara cevirmeyiniz... bu ikili tartısmaLarınızı pmden konusunuz...

şikayet ihbar konularına gereksiz msj yazma ve atısmanın 1 günluk ban cezası olduqunu hatırLatmak isterim...

son 2 şikayete gereken mudahaLe yapıLmıstır..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687628-ongundan-mhp-yonetimine-suclama-2.html#post5139056

aysunnn adlı üyenin bu mesajına uyarı yaptım,yemlik kelimesini düzeltmesi için...

cevaben yazdığı benden alıntılı posta işi ikiliye dökerek bu measajı yazıyor,% 1 lik bbp oyunu sineğin küçük ama mide bulandırıcılığıyla eşliyor..
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687628-ongundan-mhp-yonetimine-suclama-2.html#post5139068

uayrıma karşılık hakret ve diklenmeyi maharet sayarak bu mesajı veriyor.ÇEMKİRMEK lafımı suç göstermeye çalışıyor,oysa ben TDK sözlüğünde suç unsuru görmüyorum.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687628-ongundan-mhp-yonetimine-suclama-3.html#post5139081

burda da gözünü kararttığını kaale almadığını beyan ediyor zaten.. mesjların editlenmesini,gerekenin yapılmasını rica ederim..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687628-ongundan-mhp-yonetimine-suclama-3.html#post5139092

loopused adlı üye yemlenmek lafım için beni tehdit ediyor.moderatör yedirmeden sil diyor lafa bakın.böylemi uyarılır

türk dil kurumundan bahseden arkadaş açsın türk dil kurumunda yemlenmek demek ne demektir baksın

TÜRK DİL KURUMU - Büyük Türkçe Sözlük

Para harcamadan bir başkasından geçinmek anlamına gelen bu söz için beni nasıl tehdit eder bu üye.

daha sonrada buraya herseyiyle doğru insanmış edasıyla karşınıza cıkabiliyor utanmadan

kendiside türk dil kurumunun sitesinde bulunmasada köpeklerin havlaması olarak halk arasında bilinen çemkirmek sözünü mhp liler için kullanabiliyor.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687628-ongundan-mhp-yonetimine-suclama-2.html#post5139063

benim clon üye olduğumu iddia ediyor .bunu yapıp beni suçluyor bunu yapacağına ilgililere şikayet edebilir.beni suclaması ne kadar doğru bu üyenin ?

bu bilgiler dahilinde ve konuyu inceleyerek değerlendirmede bulunmanızı rica ediyorum.bende kendisinden şikayetciyim.bunun için yazıyorum cvp verip tartısmak istediğimden değil

Şikayet nedeni olan mesajlar silinmiştir,

kimsenin ceza almasını gerektirecek nitelikte "hakaret" olarak algılanabilecek mesajlar görmedim.

bu nedenle bir daha ki sefere ikili tartışmalara girmek yerine yorumunuzu yazın kenara çekilin veya
ikili tartışmaya girecekseniz de seviyeyi diplere düşürmeyin.

ya bi s.. gidin ya. biri laiklik der ataürk der oy alır sorun yok. biri şehitler der vatan satılyo der oy alır sorun yok. birileri allah kitep deyince din üzerinden siyeset yapıyo oluyor. birakın bu ayakları. atatürk üzerinden, laiklik üzerinden, şehit kanı üzerinden ne kadar siyaset yapılırsa başörtüsü ve din üzerinden o kadar siyaset yapılır. sıkıştıkça din üzerinden siyaset yapılıyo diye ağlıyorsunuz. dinine bağlı sözde değil özde dindar kesim bu referandumda evet diyecek boşa uğraşmayın.... selametle

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/687722-her-musluman-referandumda-8220hayir8221-demeli.html

mümkünse sonsuza kadar ban.....kalkmış din diyanetten bahsediyor ama ettiği küfrü görmüyor.

Sayın Değerli Forum Yöneticileri;

2005'ten beri bu forumdayım. Beni tanıyanlar bilenler eski ve burada saygınlık gören insanlardır. Her insanla muhattap olmamışımdır..

Fakat ne zaman Siyaset&Politika bölümüne girmeye başladım,kendi görüşlerimizi burada belli ettiğimizden beri insanlar bizleri Cumhuriyet düşmanı olarak gördüler. Sesimizi çıkarmadık,bizler görüşümüzü ifade etmeye çalıştık. Fakat ne zaman 12 Eylül Anayasası için kararımızı ifade ettiğimizde insanlar direkt bizlere seviyesizce yorumlar yapmaya başladı.

2005'ten beri banlanmadığım forumda son 1 ayda 2-3 kere banlandım... Adam çıkıp ben ve benim görüşümdeki insanlara
"Bu adam kesin kömür yardımı alıyor,bunlar laiklik düşmanı,Atatürk düşmanı" denildiğinde nedense hiç bir tepki hiç bir uyarı cezası gelmiyor..
Kimse bana kömür yardımı alıyor,ya da bunlar çağdışı adamlar diyemez. Ben haliyle böyle bir yorum gördüğüm zaman üslubumu değiştiriyorum.
Bu sefer benim mesajlarımı şikayet etmek için can atanlara fırsat doğuyor... Eğer o insan gerçekten şikayet bölümünü tarafsız olarak kullansa kendi görüşündeki insanın da yanlışını şikayet bölümüne taşır.. Beni bilenler yeri geldiğinde mensup olduğum düşünce ile ilgili yanlış bir davranış,tutar varsa konuların altında bunu belli ettiğimi görürler..

Orada yazdığım bazı konu mesajını yediremeyen,lise çağıdanki adam bana pm atıp " Sen çok oluyorsun " diyor.. Ve ilginçtir ben ona cevap verdiğimde
buraya gelip " PM'den hakaret " damgasını yiyorum.. Bizlere hakaret yazan adama cevap verdiğimizde biz ban damgası yiyoruz bize o hakareti yapan şahısta teşekkür mesajlarıyla birden göğe mi yükseliyor bunu anlamıyorum. En son banlanma sebebim ; Bir genel başkan hakkında " beyinsizce davranış " yorumunda bulunduğum için banlandım.. Bnim yanlışım orada üslubu sertleştirmemeliydim.. Haklısınız...

Peki bana yukarda sırf Anayasaya EVET dediğim için benim siyasi kimliğim hakkında ileri geri yorum yapan milliyetçilik propagandası ile ortalığı ayağa kaldıran bayan vatandaş uyarı aldı mı ? Yada diğer siyasi liderler hakkında adeta akla mantığa uymayan yorumlar yapanlara uyarı verildi mi?

Sizlerin görevinizin ne kadar zor olduğunun farkındayım.. Ama ben şu öneriyi getiriyorum: Birisi bir mesajından dolayı şikayet ediliğinde konunun tamamının incelenip ona göre muamele yapılmasını rica ediyorum. Bu mesajın yeri burası değil.. Böyle bir konu için burayı meşgul ettiğim için özür diliyorum,fakat bunlar içimde birikti.. İyi çalışmalar dilerim...

hayır sherlock_holmes madem siyasi kürsü böLümününe öneri getirmek istiosun yada eleştiride buLunmak istiosun yöneticiLer hakkında bu konuyu kullanman cok normaL... Zaten bizim istediqimiz de bu...

Fakat ne zaman Siyaset&Politika bölümüne girmeye başladım,kendi görüşlerimizi burada belli ettiğimizden beri insanlar bizleri Cumhuriyet düşmanı olarak gördüler. Sesimizi çıkarmadık,bizler görüşümüzü ifade etmeye çalıştık. Fakat ne zaman 12 Eylül Anayasası için kararımızı ifade ettiğimizde insanlar direkt bizlere seviyesizce yorumlar yapmaya başladı.

bu tür yorumLarı gördüqünde hiç karsılık vermeden sadece bu konuya msj olarak iLetin en kısa süre de gereken yapılır...

2005'ten beri banlanmadığım forumda son 1 ayda 2-3 kere banlandım... Adam çıkıp ben ve benim görüşümdeki insanlara
"Bu adam kesin kömür yardımı alıyor,bunlar laiklik düşmanı,Atatürk düşmanı" denildiğinde nedense hiç bir tepki hiç bir uyarı cezası gelmiyor..
Kimse bana kömür yardımı alıyor,ya da bunlar çağdışı adamlar diyemez. Ben haliyle böyle bir yorum gördüğüm zaman üslubumu değiştiriyorum.

Bu tür msj atan kişiLer coqu zaman uyarılıyor bazen de msjLar siliniyor... silinen msjlar önceden uyarı alanlar... bu tür davranıslara devam ettiqinde minimum 3 gün ceza aLıyor... senin yaptıqın yanLıs ise son satırda kendin yazmıssın uslubunu deiştirmen... bu nedenLe ceza aLıyorsun uslup deiştirmek yerine şikayet ihbar hattını kullansan ceza aLmayacaksın...

Peki bana yukarda sırf Anayasaya EVET dediğim için benim siyasi kimliğim hakkında ileri geri yorum yapan milliyetçilik propagandası ile ortalığı ayağa kaldıran bayan vatandaş uyarı aldı mı ? Yada diğer siyasi liderler hakkında adeta akla mantığa uymayan yorumlar yapanlara uyarı verildi mi?

Herhangi bir siyasi Lidere hakaret, küfür, lakap takma vs... bu tür yorumların hiç bir sekiLde affediLir yanı yok... gerekLi ceza %100 veriLir... nick'e bakılmaksızın...

Sizlerin görevinizin ne kadar zor olduğunun farkındayım.. Ama ben şu öneriyi getiriyorum: Birisi bir mesajından dolayı şikayet ediliğinde konunun tamamının incelenip ona göre muamele yapılmasını rica ediyorum. Bu mesajın yeri burası değil.. Böyle bir konu için burayı meşgul ettiğim için özür diliyorum,fakat bunlar içimde birikti.. İyi çalışmalar dilerim...

geneL olarak konunun tamamını inceLemeye caLıyoruz... bazen atLadıqımız noktalar olabilio yada gözümüzden kacırdıqımız yerLer... bunları da sizLer şikayet ihbat hattına iletirseniz sorunsuz bi sekiLde böLüm işLer ; )

-------------------------------

Saqcı solcu ortacı a partisi b partisi x görüşlü y görüşlü hiç fark etmez... Bu foruma üye olan herkes kendi görüşlerini şikayetlerini ve öneriLerini forum ve böLüm kuralları dahilinde beLirtmeye hakkı vardır... Hiç bir sekiLde yoneticiLer tarafından ayrım yapıLmamaktadır... Ayrım yapıldıqını düşündüqünüz taktirde forum geneL öneri şikayetLere konu acın yada AdminLerLe iLetişime gecin...

Geri