Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

bu konu sadece şikayet amacLı deiL zaman zaman geneL ve böLüm hakkında öneriLeri de diLegetiriLebiLen bi basLık...

bi cok mantıklı öneri geLdiqi qibi mantıksız öneri ve görüşLer de geLmekte ama bu tip msjLarı siLmemekteyiz... mantıklı yada mantıksız olsa da en ufak noktasına kadar degerLendiriLmemektedir... msj silinmeyecektir..

Peki hocam o zaman ben bir öneride bulunayım;

Başlığın ilk kuralı "Başlığa şikayet dışında mesaj atmak kesinlikle yasaktır !" olduğu için doğal olarak ihbar etme gereği duydum. Ama kural şu şekilde değiştirilirse daha uygun olacağına inanıyorum;

"Başlığa şikayet ve öneri dışında mesaj atmak kesinlikle yasaktır !"

Bu değişiklik için HH içinde mini referandum yapmaya gerek yoktur heralde. Kolay bişey.

Aslında birşey daha belirtmek istiyorum. O mesaj bir "öneri" olsaydı şikayet etmezdim. Ancak o üyenin yazdığı mesaj kendi konuları hakkında savunması ve düşünceleridir. Herhangibir öneri içermiyor. Hatta yazının başında da bu mesajın "kendi savunması" olduğunu belirtiyor. Sonuçta bir öneri olmadığı için yine kurallara aykırıdır. Tabi bakış açısına göre değişebilir.

Mesajlar mantıklı yada mantıksız olsada en ufak noktasına kadar değerlendirilmediğini yazmışsınız. Bunu pek anlayamadım. Yani "mesajlar her yönüyle değerlendirilmiyor" mu demek istediniz, yoksa "öneri yazmakla uğraşma zaten değerlendirilmiyor" mu demek istediniz. Gerçekten anlayamadım.

Eğer yapılan öneriler değerlendirilmiyorsa bir öneride daha bulunmak istiyorum. Madem öneriler değerlendirilmiyor, başlığı sadece "şikayet" başlığı olarak değiştirilmesini öneriyorum. Tabi bu öneride dikkate alınmazsa sorun yok.

Son olarak eklemek isterim, mantıksız öneriler elbette değerlendirilemez ama mantıklı önerilerde değerlendirilmiyorsa başlığın "Şikayet ve öneri" olarak geçmesi anlamsızdır.

Neyse son bir önerim daha var, mesajınızı yanlış anlamış olabilirim. Yanlış anlaşılmamak için bu mesajı dikkate almamanızı öneriyorum. Saygılar...

Peki hocam o zaman ben bir öneride bulunayım;

Başlığın ilk kuralı "Başlığa şikayet dışında mesaj atmak kesinlikle yasaktır !" olduğu için doğal olarak ihbar etme gereği duydum. Ama kural şu şekilde değiştirilirse daha uygun olacağına inanıyorum;

"Başlığa şikayet ve öneri dışında mesaj atmak kesinlikle yasaktır !"

Bu değişiklik için HH içinde mini referandum yapmaya gerek yoktur heralde. Kolay bişey.

Aslında birşey daha belirtmek istiyorum. O mesaj bir "öneri" olsaydı şikayet etmezdim. Ancak o üyenin yazdığı mesaj kendi konuları hakkında savunması ve düşünceleridir. Herhangibir öneri içermiyor. Hatta yazının başında da bu mesajın "kendi savunması" olduğunu belirtiyor. Sonuçta bir öneri olmadığı için yine kurallara aykırıdır. Tabi bakış açısına göre değişebilir.

Mesajlar mantıklı yada mantıksız olsada en ufak noktasına kadar değerlendirilmediğini yazmışsınız. Bunu pek anlayamadım. Yani "mesajlar her yönüyle değerlendirilmiyor" mu demek istediniz, yoksa "öneri yazmakla uğraşma zaten değerlendirilmiyor" mu demek istediniz. Gerçekten anlayamadım.

Eğer yapılan öneriler değerlendirilmiyorsa bir öneride daha bulunmak istiyorum. Madem öneriler değerlendirilmiyor, başlığı sadece "şikayet" başlığı olarak değiştirilmesini öneriyorum. Tabi bu öneride dikkate alınmazsa sorun yok.

Son olarak eklemek isterim, mantıksız öneriler elbette değerlendirilemez ama mantıklı önerilerde değerlendirilmiyorsa başlığın "Şikayet ve öneri" olarak geçmesi anlamsızdır.

Neyse son bir önerim daha var, mesajınızı yanlış anlamış olabilirim. Yanlış anlaşılmamak için bu mesajı dikkate almamanızı öneriyorum. Saygılar...

degerLendiriLmektedir.. orayı ben yanLıs yazmısım : )) her msj deqerLendiriLiriLiyor mutLaka ; )

http://www.hackhell.com/geri-donusum-kutusu/689253-8220aziz-nesin-ne-demisti8221.html

Lütfen bu konunun neden geri dönüşüme atıLdığı iLe iLgiLi bir açıkLama yapıLsın..Nedensiz yere konuLarımız çöpe atıLmasın,eğer atıLacaksa da böLüm kuraLLarına 'istediğimizi çöpe atarız' diye yazıLsın..

Bölüm kurallarımızı iyi okursanız hakaretinde yasak olduğunu görürsünüz.
Belki yazıyı okumadan aktardınız. Fakat genelde yazıları ben okumaya çalışıyorum.

Siz rahatsız olmayabilirsiniz ama ben rahatsız olurum..
Toplumun aşağılayan, resmen bu toplumun yüzde 60 ı aptaldır söylemi olan bir yazıyı
bu bölümde yayınlamamız ve sizin de bu söylemi bu kadar savunmanız anlaşılır bir durum değil.

Yazınızın geri gelmesi mümkün değildir..

Açıklamamı Yüce Önderimiz güzel bir sözüyle bitirmek isterim.

"Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir."

ONUNCU YIL NUTKU

Bölüm kurallarımızı iyi okursanız hakaretinde yasak olduğunu görürsünüz.
Belki yazıyı okumadan aktardınız. Fakat genelde yazıları ben okumaya çalışıyorum.

Siz rahatsız olmayabilirsiniz ama ben rahatsız olurum..
Toplumun aşağılayan, resmen bu toplumun yüzde 60 ı aptaldır söylemi olan bir yazıyı
bu bölümde yayınlamamız ve sizin de bu söylemi bu kadar savunmanız anlaşılır bir durum değil.

Yazınızın geri gelmesi mümkün değildir..

Açıklamamı Yüce Önderimiz güzel bir sözüyle bitirmek isterim.

"Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir."

ONUNCU YIL NUTKU

Yazıda herhangi bir hakaret yok..Yazının başLığını okuyarak bu kanıya varıyorsunuz.Lütfen bana gösteriniz nerede ne gibi bir hakaret var..Yazar eLeştiride buLununca hakaret etmiş mi oLuyor?
DevLeti yönetenLer nasıL sansür uyguLuyorsa siz de burada sansür uyguLuyorsunuz..

Bi de Atatürk ün sözüyLe cevap vermeniz işi ayrı bir mecraya sürükLüyor..Atatürk ün sözLerini anLamak için gerçek bir atatürkçü oLmak gerekir,oy lazım oLduğunda değiL..
İstirham ediyorum, tabiri caizse kendi görüşünüzden oLmayan konuLara sansür uyguLamayın..Bunu aynı şekiLde 2.defa yaptığınızı görüyorum.YöneticiLiğin esası budur.Lütfen tarafsızLığınızı koruyun..

Yazıda herhangi bir hakaret yok..Yazının başLığını okuyarak bu kanıya varıyorsunuz.Lütfen bana gösteriniz nerede ne gibi bir hakaret var..Yazar eLeştiride buLununca hakaret etmiş mi oLuyor?
DevLeti yönetenLer nasıL sansür uyguLuyorsa siz de burada sansür uyguLuyorsunuz..

Bi de Atatürk ün sözüyLe cevap vermeniz işi ayrı bir mecraya sürükLüyor..Atatürk ün sözLerini anLamak için gerçek bir atatürkçü oLmak gerekir,oy lazım oLduğunda değiL..
İstirham ediyorum, tabiri caizse kendi görüşünüzden oLmayan konuLara sansür uyguLamayın..Bunu aynı şekiLde 2.defa yaptığınızı görüyorum.YöneticiLiğin esası budur.Lütfen tarafsızLığınızı koruyun..

Bu konuyu ne kadar tartışsak ta bir yere varamayız. Fazla uzatmaya kesinlikle gerek yok.

Tarafsızlığımla ilgili bir şikayetiniz de varsa bunu burda değil, forumumuzun genel şikayet kısmında bildirebilirsiniz.

Üst yönetim şikayetinizi mutlaka değerlendirecektir.

Son olarak yazınızdan bir alıntıyla bitiriyorum..
İyi forumlar dilerim..

Kısa satırları aynen şöyleydi..
“EVET: %60...
HAYIR: %40...
Aziz Nesin ne demişti!!?”

Bu konuyu ne kadar tartışsak ta bir yere varamayız. Fazla uzatmaya kesinlikle gerek yok.

Tarafsızlığımla ilgili bir şikayetiniz de varsa bunu burda değil, forumumuzun genel şikayet kısmında bildirebilirsiniz.

Üst yönetim şikayetinizi mutlaka değerlendirecektir.

Son olarak yazınızdan bir alıntıyla bitiriyorum..
İyi forumlar dilerim..

Kısa satırları aynen şöyleydi..
“EVET: %60...
HAYIR: %40...
Aziz Nesin ne demişti!!?”

Eğer bu şikayet başLığını okuyanLar varsa ne demek istediğimi konuyu okuyarak fazLasıyLa anLayacakLardır..Benim herhangi bir kimseyi şikayet etmek,afişe etmek ya da farkLı bir eyLemin içine girme çabam yok,hiçbir zaman da oLmaz..Benim amacım forumun daha iLeriye gitmesi için gördüğüm yanLışLıkLarı payLaşmak..HaksızLığa geLemiyorum ve karşımdaki kim oLursa oLsun yanLışı kendisine iLetme gereği duyuyorum..

Siz haLa hakLı oLduğunuzu iddaa ediyorsanız size diyecek birşeyim yok..Saygın bir gazetenin yazarını iktidar fikirLeri aLtında sorguLama gereği duyuyorsanız bu açık bir sansürün işaretidir.SaygıLarımLa..​

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/689230-savdan-baykala-fantezinle-ugrasmayiz.html

Özellikle 23. Posta dikkat etmenizi istiyorum. xyz4 kullanıcı adlı şahıs; insanlara siyasi görüşünden dolayı iğrenç ithamlar yapıyor..Aslında bunlara burada hep rastlıyoruz...Gereğini talep eder,İyi çalışmalar dilerim...

"Bahçesiz _______///" Bu tarz şekilli başlıklar serbestmi?

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/689468-bahcesiz-_______.html#post5151341

mesajımda ne şahsa hakaret ne dinine sataşma olmadığı halde, birinci mesajında ortay koyduğum yanlışını, 2.ci mesajında ağza alınmaz hakarete taşıyan bu üyenin postlarının silinmesini, gereken cezanın verilmesini, (hakaret ve küfür) ne kadar gerekiyorsa uygulanmasını rica ederim.

aynı konuda;

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/689468-bahcesiz-_______-2.html#post5151366

kaynak eleştirisi yasağını bile fazladan aşan bu yorumada gereken neyse lütfen..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/689173-islamda-milliyetcilik-8.html

bu konu neden kapalı ?

konuda hakaret küfür içerikli bişey yok.cokda faydalı konular işleniyor sorular soruluyor .aleviler konusu konusundan saptı diye kapandı ama cok faydalı bir konu idi oda .hadi o amacından saptı bunun nesi var.sakıncalı mesaj var ise onlar temizlensin konu açık kalsın daha iyi olmazmı .en faydalı konuları en güzel tartısmaları kapatıyorsunuz ne tartısılcak bu serbest kürsüde ben anlayamıyorum yapılmak isteneni

şikayetimize kimse cvp vermeyecekmi ? ilgilenen yokmu koca forumda şikayetimle ?

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/689173-islamda-milliyetcilik-8.html

bu konu neden kapalı ?

konuda hakaret küfür içerikli bişey yok.cokda faydalı konular işleniyor sorular soruluyor .aleviler konusu konusundan saptı diye kapandı ama cok faydalı bir konu idi oda .hadi o amacından saptı bunun nesi var.sakıncalı mesaj var ise onlar temizlensin konu açık kalsın daha iyi olmazmı .en faydalı konuları en güzel tartısmaları kapatıyorsunuz ne tartısılcak bu serbest kürsüde ben anlayamıyorum yapılmak isteneni

şikayetimize kimse cvp vermeyecekmi ? ilgilenen yokmu koca forumda şikayetimle ?

Malumunuz üzere bölümümüz Siyaset ve Politika.
Konunun çok fazla siyasetle bağlantısı yok. Başlıktaki gibi İslamda milliyetçilik değil
sadece islam tartışılır oldu konuda..

Forumumuzda İslam ve İnsan bölümü var ve orda inanın aklınızda ki tüm sorulara cevap bulabileceğiniz veya sizin sorular sorabileceğiniz bir çok konu var..

Ayrıca konu faydasız diye kapanmadı. Hiç bir konuya faydasız diye sebep gösterip kapamamız söz konusu değildir.

Fakat amacın çok dışına çıkıldığı için konu kapanmış fakat bilgi amaçlı olarak bölümde kalmıştır..

İyi forumlar dilerim.. İlginiz için teşekkürler Aysun Hanım..

Geri