Microsoft windows Vista hakkındaki tüm sorularını burdan verin cevaplıyayım

lhazar

New member
Güzek konu tebrik ederim sorunumu yanıtlarsan ayrıca teşekkür ederim,
Benim bilgisayar adım HAZAR ama c\kullancılarda istemediğim bi isim var arkadaş format atarken esprisine yazmış onu değiştiremiyorum Bilgin varsa sevinirim

canerarin

New member
Kardeş öncelikle böle bir konu yardımlaşma açtıgın için için sana teşekkür ederim. benim sorunum baya bir büyük benim pc vista 32 bit home premiumSistem geri yükleme çalışmıyor tıklıom şu hatayı verio c üzerinde sistem dosyası bozulması algılandı diskinizi hatalara karsı denetleyiz denetledim bi boq olmadı.Sonra dedim bari c yi yedekliyim yedeklemeyi açtım yine aynı hata sistem dosyaları üzerinde bozulmalar algılandı.Yani anlayacagın bende hasarlı dosya olmuşmuş.Bu dosya benim sp2 yi yüklememede sorun oluo ve sp2 yide kuramuom.Bunun haricinde pc mde bir sorunmum yoq herşey normal.Ama şu hasarlı dosyayı ne yaptıysam onaramadım.İndirmedigim program kalmadı.Vista cd sinide taktım onaramadım.Duyduguma göre bu hatayı alanlar fortmatta attıramıo ondada hata veriomuş.Yani bu sorunumu çözersen benden çok hayıır duası alırsın.

adem0

New member
merhaba ben vista business 64 bit işletim sistemi kullanıyorum adobe ürünlerini yüklediğim zaman örneğin after effect cs4 ü (0::42) hata kodlu startup hatası veriyor ve direk kapatıyor araştırdım ama bir çözüm bulamadım bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
merhaba ben vista business 64 bit işletim sistemi kullanıyorum adobe ürünlerini yüklediğim zaman örneğin after effect cs4 ü (0::42) hata kodlu startup hatası veriyor ve direk kapatıyor araştırdım ama bir çözüm bulamadım bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
adobe 64. bit uyumlu sürüm yüklemelisiniz.. ve yahut adobe dosyalarına sağ tıklayıp hepsini uyumlulukla ayarlamalısınız

erinc

New member
kardeş benim şöyle bir problemim var sistemim d: ye kurulu ve piyasadaki ilaçları kullanarak etkinleştirme yapamıyorum, yaptıklarımda boot dosyasını rezil ediyor , diğer f: de kurulu win7 yle boot dosyası yaratıp ancak açabiliyorum sistemi, fakat etkinleştirme işlemi gerçekleşmiyor, şu an etkinleştirme için 5 gün var, yardımcı olabileceğin veya önerebileceğin bir win vista 32 bit ultimate crackin varsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

<MoRgEnStErN>

New member
forumu karış karış gezdim bu vistaya crack mırack fayda etmiyor sp1 kurunca.peki benim öğrenmek istediğim şu:eek:rijinal dvd si ile alınmış bir vistayı en fazla kaç makineye kurabiliriz.yani microsoft en fazla kaç makineye izin veriyor.

asas1453

New member
ya bende vista home premium var .ya vista geç açılıyo biliyom da benim açılış baya sürüyo ya. laptop iyi sayılır.açıldıktan sonra performansı falan iyi 4 ram 2,66 core 2 var nedendir acep?

Maske5

New member
Benim sorunum şu:Vistaya format attım.Daha sonra Windows Deneyim Dizin punlarım alt üst oldu. Grafik ve oyun grafik puanları 4 küsürlerden 1.00 a düştü nasıl düzeltecem anlamadım.Neden olduğunu hiç anlamadım.Nasıl düzeltebilirim?

Zafira

New member
Vista home 64 bit kullanıcısıyım.

.NET Framework ü bir türlü kuramıyorum. 3.5 te windows ayarlarını açıp kapayın diyor. yardımcı olurmusunuz?

<MoRgEnStErN>

New member
benim sorunum şu vista starter kurdum ve forumda bulunan crackler fayda etmedi hepsini denedim.şu siyah ekran çıkıp ...dosya kopyalandı diyen o bile fayda etmedi acaba kayıt anahtarında bir işlem yapıpta ondan sonra mı deniycem yada şöyle söyleyim bunun çözümü nedir.Allah aşkına bana orijinal vista aldırmayın:D:D

ekopcden

New member
Vista ekran kartı sorunu
indirdim vistayı.ama bı problemım daha var... ultimate kurulu aero özellikleri ve pencere saydamlıgı acık fakat dream scene videosunu sectıgımde siyah ekran gorunuyor videoyu goremıyorum ekran kartım asus 512 mb 8500gt Ram:2 gb yardımcı olursan tekrar tesekkur ederım,,,,
Ekran kartı sürücüsünü sitesinden indirip kurdum olmadı aynı sorun devam ediyor

okeyteam

New member
slm benim sorunum acer 5520g laptop umun bios istemesi biosun şifresini bilkmediğim için ayarda yapamıyorum biosun şifresini nasıl çözebilirim bios pilinin harcinde çözüm lütfen

hsn_aksy

New member
ya arkadaşm ben bilgisayara photoshp ve benzeri proğramları kuramıyorum tam kurulacakken engelleniyo vsta kullanıyorum anlamadım gitti ne iş ya. yardımcı olursan svinirim smididen tşk

ultimate06

New member
bende windows 7 ultimate 64 bit kurdum ama antivürüs bulamadım bana kaspersky yada eset internet securty varsa linki verirmisin

canerarin

New member
Beyler bence vistayı bırakın benimde vistayla ilgili sorunum vardı nerdeyse 2 3 ay oldu hala sorum cevaplanmadı en son vistayı kaldırdım xp yi kurdum kafam rahat.Herkese tavsiye ederimm....

S

SqooK^

Guest
vista lite 3 versıyounu kulannıyom :D ultımate sorun wındows guvenlık duvarını etkılestıremıyom

HTML