Microsoft windows Vista hakkındaki tüm sorularını burdan verin cevaplıyayım

baris8945

New member
Merhaba arkadaşım..ben 2 hafta önce hp dv6922 dizüstü bilgisayar aldım...aldığım günden beri yerel disk D ye girdiğimde programı sonlandır uyarısını alıyorum...bu bölümde recovery var...araştırdım internet explorer da ssl2 yi aktif edin dediler..aktifleştirince bi ara kesti şimdi arada yine de yapıyor...hata ayrıntılarında hatanın olduğu dosya shellvtf.dll olması lazım...bunu nasıl çözeriz..2 kez geri yükleme yaptım...olmadı..yardımların için şimidedn teşşkr

akar66

New member
Dostum birde vistada c çabuk doluyordu onu kapatmak için bazı ayarlar vardı.Onda yardımcı olursan sağolasın

mesutwolf

New member
Vistada harddiks bölme,birleştirme ve harddisk bicimlendirme nasıl oluyor hala cözemedim sistemi kuruyosun hala onceki dosyalar mevcut e o zaman viruslu pcye format atmanın anlamı ne eski dosyalar oldugu gibi kalıyor birisi resimli anlatırsa makbule gecer ki cogu arkadas bu konu hakkında sorunlu.

hacker-boy

New member
merhaba arkadaşlar forumda çok aradım ama bulamadım
istediğim

aynı dvd de vista ultimate 32-64 bit ORJİNAL sp1 sonradan entegreli olmayan arıyorum varsa link verebilirmisiniz..

birde şöyle olabilirmi aynı dvd de hem tüm vista sürümleri hemde 32-64 bit orjinal sp1 ikisinden biri lazım derbederin nicki arkadaşın var o sp1 i sonradan entegre etmiş bana orj. lazım şimdiden saolun

cordoba007

New member
Vista Ultimate 64 Bit Kullanıyorum ve mustek 1200 UB scanner'imi tanıtamıyorum. Ayrıca film izlemek istediğimde ise sistem çakılıyor. bir çözüm üretebilirseniz sevinirim.

mesutwolf

New member
Ya hikayeden başlık acıyorsunuz kimseye cevap verildigi yok kaldı ki forumun en önemli yerlerinden birisi burası boş boş abuk sabuk konulara yazı yazmak için yarışmak yerine şurda biliyorsanız milletin derdine care olun başlık açmışsınız sahip cıktıgınız yok kardeşim dalga mı geciyorsunuz insanlarla !!!

oguzkurc

New member
arkadaşım mrb öncelikle tşk ederim biligilerini bizimle paylaştığın için uzun zamandır uğraştığım bi sorun var ne biliyorsam ne denediysem olmadı update sorunu çekiyorum crack deme sakın bu siteyi kullanıyorum windows modül yüklemeyi durdurdu ben o kadar format attım böyle bişey görmedim son formatımdan sonra oldu bu ve çözemedim siteden windows update downloader indirdim ve şu anda kullanıyorum yanılmıyorsam hala sp1 alıyor bu siteden her yazılıma güveniyorum ve çalışıyor ama bu işe yararmı bilmiyorum uzatmadan bana bu sorunun nedenini ve çözümünü en kısa zamanda ulaştırırmısın [email protected] ister mail at ister siteden bakayım sen bilirisin ne olur en kısa zamanda bana cvp ver yoksa satacağım ben pc okadar delirdim şimdiden tşk ederim :vur

arkadaşım mrb öncelikle tşk ederim biligilerini bizimle paylaştığın için tşk ederim uzun zamandır uğraştığım bi sorun var ne biliyorsam ne denediysem olmadı update sorunu çekiyorum crack deme sakın bu siteyi kullanıyorum windows modül yüklemeyi durdurdu ben o kadar format attım böyle bişey görmedim son formatımdan sonra oldu bu ve çözemedim siteden windows update downloader indirdim ve şu anda kullanıyorum yanılmıyorsam hala sp1 alıyor bu siteden her yazılıma güveniyorum ve çalışıyor ama bu işe yararmı bilmiyorum uzatmadan bana bu sorunun nedenini ve çözümünü en kısa zamanda ulaştırırmısın [email protected] ister mail at ister siteden bakayım sen bilirisin ne olur en kısa zamanda bana cvp ver yoksa satacağım ben pc okadar delirdim şimdiden tşk ederim :vur

rustemmm

New member
dostum böyle bir derecelendirme güzel olmuş kullanana faydalı bişey bence sormak istediğim bu puan nasıl artıyor kullandığın programlara göremi mesela benim puan 3.4 iyimi nasıl yükseltilir... teşekkürler.

özay44

New member
vista drıver sorunu

hocam ben vısta ultımete i kurdum fakat bilgisayarımın drıverlarını yüklediğim zaman sorun veriyor...yardımcı olursanız sevinirim

demir02

New member
usta merhaba ya benim sorunum ben xp ye harita programi yukluyorum kabul ediyor ve clisiyor ama vistaya yukledigim zaman kabul ediyor tam acacagi zaman pin istiyor ama bu xp de olmuyor neden acaba yardimci olursaniz sevinirim

oceanblue3

New member
benim hp c700 laptop um vardı vista da çöktü ben xp kurdum c deki dosyalar silindi d de bi yedek var göremiyorum ama dnin yarısından fazlası dolu o yedeği ben yapmadım aldığımda vardı o yedeği nasıl kuracam ?

efkan55

New member
internet exploreri kapatmak istediğimde internet explorer donuyo kalıyo biraz bekledikten sonre tekrar kapatma düğmesine basınca ancak kapatabiliyorum sorun nedir dostum ne yapmak lazım. sistemim opldukça güçlü bir sistem

mert8181

New member
selam arkadaşım bende toşhiba laptop var vista oturum şifresini unuttuk format atmak istemiyorum güvenli kipte açmıyor şifre kırma proğramı boot ettim cd deki proğramı görmedi anlıcan ne yaptıysam kabul etmedi senin bildiğin bir yöntem varsa sevinirim

awci55

New member
wista problem

arkadaşım vista çok iyi oldu ama bir türlü ekran koruyucu ve uyku modu çalışmıtor bütün ayarları yaptım ama nafile yardımcı olursan sevinirim.

sssss1

New member
merhabalar pavilion 6000 laptopa xp i kurdum fakat recovery bölümündeki vista kurulumunun yedeğini almadıım şimdi nasıl alırım veya almadan oradan tekrar vistaya nasıl dönerim selamlar arkadaşım cevabını bekliyorum

1ayı geçkin süredir bekliyorum cevap alamadım
bir zahmet bilgi verirseniz sevinirim

kült

New member
black dreamkurdum türkceye cevıremıyorum neyapabılırım

blacdream,ı nasıl türkceye cevirebilirim yardımcı olursanız mınnettar kalırım saygılar

tetikçi2

New member
ya benım bı sorum olacak benım bılgı sayarımda gorev yonetıcısı calısmıyor ne yapmalıyım bılgıler ıcın sımdıden tesekur ederım:durdurun

HTML