karabasan olayının bilimsel açıklaması

dejavu0935

New member
şarlantanlar yalandır ama bilim gerçektir.arkadaşımız alıntısı gerçek olabilir.teşekkür ediyoruz kendine..

hakan2635

New member
(dikkanizi çekmek istiyorum ) kardeşlerim bakın bunu bizzat ben 15 sene yaşadım vardıgım tek sonuç ise şu bir muskacı hoca cini yok etmek için cinden yardım istiyor o onu yok etse bile aynen yerini alıyor lütfen bunu yapmayın cin karşılıksız hocaya bişey kazandırmaz siz korktukça eger sizde var ise biraz önce ayetleri okuyamıyorum diyen arkadasta iyi dinlesin siz kortukça beslenir bu konudan muzdarip olanlar lütfen size verecegim link te 16 dk yakın bir ayet okunacak bunu 3 günde 3 defa dinleyin yine gelecektir ama zayıflayarak.. yababiliyosanız bunları hafız birine üzerineze 3 gün üst üst e 3 defa okutun emin olun ki çok büyük faydasını görürsünüz unutmayın bahsettiginiz varlık sizin korkunuzdan enerji alıyor ve güçleniyor siz bunu dinledikçe o küçüklüp zamanla yok olacaktır özellikle ilk verdigim lickteki ayetler siz bunları 1 ay boyonca uygulayın aynı şekilde bu bir ay içerisinde zayıflayarak güçük düşerek son hamlelerini yapacaktır ama kaybeden o olacaktır dinlenmeyi ihmal etmeyin çok yogunda yapmayın o ve siz yorulacaksınız ve ay sonunda yada ortalarında enerjinizin size nasıl döndügünü sissedecek korkulardan kurtulmaya başlayacaksınız birde bir dua vercem bunuda bu ay içerisinde günde 40 defa okumazın kardeşlerim ben buradayım dediklerini uyguladım hiç birşey olmadı diyen gelsin yazım tarihim 2008/12/08 lüften tafsiyeme kulak verin hiç birşey kaybetmezsiniz

http://cinalemi.net/giris/2-cinleralemi/5-aytlr/rukyeayetleri.htm = bu ayet günde 3 defa dinlecek okuma bilen okusun okutsun yoksa sadece dinlesin..

(Rabbî innî messeniyeş şeytanu binusbin ve azâb.. Rabbî euzü bike min hemezatiş şeyatıyni ve euzü bike rabbi en yahdurun) bu dua günde 40 defa okunacak

ALLAHTAN ÜMİDİNİZİ KESMEYİN BİRDE BU AY İÇERİSİNDE BUNLARI YAPARKEN NAMAZ KILARSANIZ SİZDEN SAGLIKLISI OLMAZ (allah acil şifa versin )

Rütbe: Misafir
Ettiği Teşekkür: 0
0 Mesajına 0 Kere Teşekkür Edildi

bilimsel açıklaması var diyen arkadaşım ben psikologa , norolojiyede gittim istenilen beyin tomogrofisi bi ton ilaç 2 sene kullanacaksın hiç bir faydasınıda goremdim

HTML